Najdi forum

Spoštovani!
Ker intenzivno iščem počitniško delo (lahko tudi za dlje časa), bi se vam želela na kratko predstaviti.
Stara sem 24 let in stalno živim v Celju, pri starših, v urejenih stanovanjskih razmerah in zdravih življenjskih pogojih.
Obiskujem Ekonomsko-poslovno fakulteto v Mariboru, program univerzitetnega študija ekonomije. Študiram izredno.
V srednji šoli sem se učila angleški in nemški jezik. Znanje angleškega jezika izpopolnjujem na fakulteti in kot članica International Penfriends Club-a iz Dublina.
Normalno uporabljam računalniški program Word in Internet. Obvladam tudi slepo desetprstno tipkanje.
V okviru počitniških del in šolske obvezne prakse sem pridobila veliko izkušenj z opravljanjem različnih administrativnih del. Največ znanja sem pridobila kot poslovna sekretarka, kjer sem spoznala vse faze pisarniškega poslovanja, se naučila arhiviranja in vzdrževanja reda v pisarni. Komunikacije s strankami sem se naučila kot poslovna sekretarka, s pomočjo anketiranj za različna podjetja in delom v MLM.
Imam vozniški izpit B-kategorije in lastno prevozno sredstvo.
Sem zanesljiva, urejena in komunikativna oseba, s precejšnjo mero organizacijskih sposobnosti. Pri svojem delu sem vestna, natančna in vztrajna. Pripravljena sem se hitro učiti in prilagajati spremembam, zato vidim veliko možnosti za naše kvalitetno sodelovanje.
Če ste zainteresirani, prosim, pustite svoj e-naslov in se vam bom oglasila.
LP, studentka

New Report

Close