Najdi forum

Živjo ime mi je Jan star sem 13 let in iščem počitniško delo v okolici Tržiča.

Ali pa tako da mi pošljejo po pošti paket delcev in jaz bi potem to sestavil.

Hvala za odgovor !!

Odgovor pa lahko pošljete na [email protected]

Živjo,sem 16 letnik in bi potreboval počitniško delo,julij avgust,sem iz Škofje Loke. Hvala za odgovor!

živjo.
sem maturantka in za te počitnice nimam kašnih posebnih planov. poskusila sem že srečo da bi dobila službo pa so me zavrnili.
če kdo pozna koga kje ali pa ve da se kje rabi kakšno študentko za med počitnicami se TOPLO priporočam. in sicer v okolici ljubljane. HVALA

Živjo,

če koga zanima delo v klicnem centru v Ljubljani, sem dosegljiva na 030/620-937 (Klara).

Telefonsko anketiranje v klicnem centru na Viču poteka vsak dan med tednom od 15ih do 21ih, med vikendi po potrebi (od 9ih do 15ih).

Potrebujemo resne in vestne anketarje 🙂

Pozdravljeni!

Sem Maja stara 20 let iz okolice Celja, in iščem delo čez počitnice.
Delala bi lahko od naslednjega tedna naprej pa do konca septembra.
Lahko tudi dlje ker študiram v Celju in imam dovolj prostega časa.
Sem navajena trdega in vestnega dela. Samo v strežbo mi ni za delati.
Znam marsikaj, obvladam računalnik, itd.
Če kdo ve za kakšno delo v okolici Celja prosim če mi sporoči,
lahko na mail: [email protected]
HVALA

živijo!
stara sem 20 let in iščem počitniško delo. delala bi meseca avgusta ali septembra. delala bi v okolici litije ali v ljubljani.
hvala.

Hej!
Sem Barbara, 17 let in iščem počitniško delo – strežba.
Sem iz Maribora tako, da bi tudi delala nekje v bližini.
Začela bi lahko takoj in vse do konca avgusta.
Izkušenj v strežbi nimam veliko, imam pa veliko veselje do tega dela.
Če kdo pozna bilo koga, ki ima kakšno idejo za kak lokal prosim naj me kontaktira na
**************

gmail.com
ali ************* !
Hvala 🙂

Pozdravljeni! Sem skoraj 18-letna gimnazijka s Ptuja, ki išče počitniško delo nekje v Ptuju in bližji okolici. Veseli me vse. Za kontakt mi napišite mail na *********

gmail.com

hvala in lp

dober dan.

končala sem 9 razred in med poletnimi počitnicami si želim delati.
živim v okolici Nove Gorice ( natančneje Bilje )

zanima me ali ima kdo kako prosto delavno mesto .

Lp.Lana

Tako, spet so pred vrati počitnice in spet se išče novo delo. Gledala sem malo po študentskemu servisu, pa nisem našla nič kaj zame. Stara sem 16 let, iz okolice Maribora (Bistrica ob Dravi) in bi potrebovala kakršnokoli delo v Mariboru ali Rušah. Končala sem 1. letnik gimnazije in srednje kemijske šole v Rušah – program gimnazija in je zaradi splošne smeri še težje najti kaj primernega (tako se mi vsaj zdi), saj večina takšnih, ki išče dijake/študente v gostinstvu, negi, itd. pričakuje že izkušnje. Sem pa pridna in pripravljena na vsako delo, lahko tudi malo težje.

Pozdravljeni!

Stara sem 17 let in sem končala 2. letnik gimnazije. Iščem počitniško delo za 2-3 tedne v Ljubljani (območje LPP-ja) Zelo bi bila hvaležna, če mi lahko poveste kakšen nasvet, ker se zelo trudim pa ne najdem nič pametnega 🙂 Sem zelo pridna in vestna, pri delu pa tudi nisem preveč izbirčna!

Hvala

Lep pozdrav, sem iz okolice Lutomera in sem končala 1 letnik srednje zdravstvene in kozmetične šole v Mariboru, program KOZMETIČNI TEHNIK. Rada pa bi imela počitniško delo v okolici Ljutomera, lahko kar koli. Lep pozdrav in hvala za odgovore.
S.Ž,
kontakt: ************

gmail.com

Pozdrav!

Stara sem 15 let in zaključila sem 1.letnik gimnazije. Zanimajo me predvsem počitniška dela v savinjski regiji, najbolj v Celju. Sem komunikativna,prijazna in marljiva 😉
Če kdo ve za kakšno prosto delovno mesto naj mi piše na : *********

gmail.com

lp Pa3cija*

Živjo
Star sem 17 let in sem zaključil 3.letnik splošne gimnazije Jesenice. Iščem kakršnokoli počitniško delo na območju zgornje gorenjske (lesce, radovljica,bled,jesenice,..). Sem zelo delaven, natančen in ne zamujam, nebi se branil tudi kakšnega težjega fizičnega dela.
kontakt: ***********

gmail.com

iščem počitniško delo v LJUBLJANI. Star sem 17 let. (3-letnik tehnik elektronike (4-letni program). email: **********

gmail.com
NUJNO !

Ime mi je Maja, pravkar sem končala osnovno šolo (15 let) in iščem počitniško delo, predvsem v Ljutomeru, Ormožu in v njuni okolici

Lp

Lepo pozdravljeni!

Star sem 16 let in sem končal drugi letnik dveh srednjih šol v Mariboru. Iščem pa počitniško delo, bilokakšno, v Oplotnici, Slov. Bistrici, Slov. Konjicah, Zrečah ali bližnji okolici.

Hvala

Lp
031727341

Pozdravljeni!

Kot najbrž že vsi veste je resničen problem najdit počitniško delo, dan danes če nimaš vez skoraj težko kam prilezeš, zato sem se odločila, da še poskusim tukaj.
Ime mi je Ksenija, stara sem 19 let. Končala sem poklicno šolo ekonomski tehnik in prvi letnik faksa v smeri računovodstvo. Iščem delo v moji stroki, lahko pa tudi katero koli drugo delo. Delala bi avgusta in septembra. Sem iz okolice Slov. Bistrice, tako, da bi delo opravljala nekje blizu (Slov. Bistrica, Slov. Konjice, Zreče, Oplotnica .. )

moj e-mail: [email protected]

Hvala

Lp

Lep pozdrav!

Moje ime je Tamara,kot vsi tukaj si tudi jas želim počitniškega dela da zaslužim kak svoj denar.
Končala sem 1. letnik srednje zdravstvene šole-tehnik zdravstvene nege.
Sprejela bi kakršnokoli delo v okolici Maribora in Murske Sobote.

moj e-mail [email protected]

New Report

Close