Najdi forum

Lep pozdrav…

Sem Hana, stara 15 let in si že kar 2 meseca iščem počitniško delo. Na mojo žalost ga nisem nikjer dobila, četudi sem zelo marljiva, pridna in se hitro učim. Delo bi resnično potrebovala (nekje v okolici Celja), zato če ve kdo za kaj me naj prosim obvesti na e-mail: [email protected]

p.s. končala sem OŠ z odličnim uspehom, sem komunikativna, marljiva & delovna (navajena sem delati večino gospodinjskih opravil in opravil zunaj) …

Že v naprej se vsem najlepše zahvaljujem!

Živjo!
sem matevž iz ljubljane in sem star 14 let.tudi mene zanima počitniško delo.Za približno 14 dni bi bil pripravljen delati karkoli za zaslužek.Prosim čimprej se mi javite na mail.Delo naj bo v ljubljani.Če bi se dalo bi rad delal v kakšni zvezi z računalniki(trgovina,pomoč na kakšnem servisu ipd.)

MAIL:[email protected]

Lep pozdrav!
Star sem 17 let. Sem iz Koroške in iščem počitniško delo. Delal bi rad od 2.8 do 27.8. Delal sem že fizično in mi to ni problema kakšno delo dobim. Samo hočem da bi delal kje na Koroškem (Muta,Radlje ob Dravi, Dravograd, SG, Ravne na Koroškem). Prosim če bi me kdo sprejem na počitniško delo naj mi piše na gmail: [email protected] .

lp,

sem kmet ki n enuca krompirja 🙂

Živjo !

Sem Leja, prihajam iz Novega mesta in sem stara 13 oz. 14 let. Znam delati z photoshopom, narediti filmček z glasbeno podlago… Znam delati tudi z Picnic programom in Picaso. Dobro mi gre tudi oblikovanje strani, oz letakov in kaj podobnega…
Kakršno koli delo bi prišlo prav.

kontakt : [email protected]

Hvala!

Zdravo !!!
Sem ravnokar uspešno zaključila poklicno maturo in sem po poklicu Hortikulturni tehnik. Rada bi imela kakšno počitniško delo v Celju, zanimalo bi me karkoli še posebej varstvo otrok ali pa delo na sejmih itd… .Verjetno bom doma kar celo leto, ker ni več prostih mest kamor sem se hotela vpisati. Sem iz okolice Celja in sem stara 20 let, tiste, ki bi jih to zanimalo, pišite na gmail: [email protected] :))

stara sem 16 let. in obiskujem srednjo zdravstveno šolo v ljubljani. iščem počitniško delo najraje za varuško mam narejen tečaj prve pomoči in imam tudi željo za delo z otroci. če ima kdo kakšno ponudbo mi lahko piše na email: [email protected]

Sem Marina in stara sem 14 let(kmalu 15).!!Sem iz Litije in iščem delo(v litiji) !!!!!!!
Pišite na moj mail:[email protected]

Łp,
Marina.<3

Zdravo!
Sem Lara, stara sem 14 let in kmalu bom 15. Osnovno šolo končujem z odličnim uspehom, pred kratkim pa sem se vpisala v Zdravstveno šolo, želim pa postati babica oz. porodničarka.
Iščem počitniško delo v bližini Hratnika, saj tukaj živim.
Zelo rada bi bila varuška za kakšnega malčka, saj nekaj malega izkušen že imam, ker imam 17-mesečno sestrično, katero naravnost obožujem.
Pišite na: [email protected] oz. facebook: Lara Petje
Lp, Lara

sem Nik Suhar,star bom 15 let,zaključujem osnovno šolo in grem v biotehnično šolo Ptuj..iščem delo v bližini Ptuja,vseeno kakšno delo je:

telefonska:070301693

Pozdravljeni,

Sem Špela, stara sem 16 let in zaključujem 2. letnik srednje šole programa Veterinarski tehnik. Iščem poletno delo ali ob vikendih v okolici Slovenske Bistrice ali v Mariboru.

Kontakt: 040 578 350

Hvala,
Lp Špela

Lepo pozdravljeni,

Sem Nastija, stara sem 16 let in končujem 2. letnik srednje šole programa medijskiega tehnika. Iščem poletno delo ali ob vikendih v okolici Brežic.

Kontakt: 070-848-324

Hvala,
lp Nastija

Lep pozdrav,

Sem Tamara in končujem 2. letnik ekonomske gimnazije v Celju. Stara sem 17 let in prihajam iz Luč.
Iščem počitniško delo. Zelo vesela bi bila, če bi dobila delo v Savinjski dolini od koder tudi prihajam. Prav bi mi prišlo kakršnokoli delo, saj sem zelo prilagodljiva in se hitro učim.

Kontakt: [email protected]

Hvala!

Pozdravljeni, stara sem 16 let in me zanima če je možno dobiti kakšno delo v Celju ali okolici v času poletnih počitnic. Sprejela bi kakršno koli delo..gostinstvo, administrativna dela..karkoli.
Govorim tekoče 2 tuja jezika, če bi bilo potrebno pri katerem delu.

Hvala!

Pozdravljeni,

Sem 22 letna študentka 2. letnika zdravstvene fakultete v Ljubljani, smer zdravstvena nega in iščem delo med počitnicami. Imam narejeno že srednjo zdravstveno šolo v Ljubljani. Delala bi lahko v območju Ljubljane, Kranja ali v območju notranjske. ( imam lastni prevoz) Zelo bi bila vesela, če bi lahko dobila kakšno delo ( ni potrebno, da je v zdravstvu) v poletnem času, kajti na splošno je že tako ali tako velik naval na razna dela in je danes zelo težko dobiti kakšno delo med počitnicami.

Lp Ines

Če se najde katerokoli delo v pisarnah v LJ od junija naj mi se piše na [email protected]

Dobra ideja za počitniško delo:
Iščemo več oseb za pomoč v planinskem domu. Delo vsebuje strežbo, pospravljanje sob, skrb za okolje, pomoč v kuhinji. Dela se po dva ali več dni skupaj, zaželjen lasten prevoz, hrana in prenoščišče zagotovljena. Lokacija: Domžalski dom na Veliki Planini. Kontakt: 040-856-135

Živjo
Tudi jaz iščem poletno delo 🙂
Stara sem 18 let in sem 3. letnik splošne gimnazije v Ljutomerju.
Zanimajo me delovna mesta, ki niso v gostinstvu in so v Pomurju.
Delala bi en mesec od 20. julija do 20 avgusta 🙂
Hvala in Lep Pozdrav

za kontaktiranje mi pišite na moj mail:
[email protected]

Prihajam iz okolice Radovljice in iščem poletno delo v bližini. Stara sem 17 let.

Sem star 50 let in iščem kakršnokoli delo,tudi na kmetiji.

New Report

Close