Najdi forum

Pomoč do samozaposlitve, resno preko interneta od doma.

Firma je iz Amerike in deluje po celem svetu.

Tisti ki bi za začetek kakorkoli hoteli zaslužiti, poglejte na spletno stran in me kontaktirajte.

www.houseradio.ws[/url]

Sam povprečno zaslužim 600 € do 800 € mesečno in zmeraj več.

Ne odklanjajte z glavo, to niso buče.
Tu nas je več slovencev, hrvatov, srbov, makedoncov in ostalih ljudi, kateri so vam brezplačno pripravljeni pomagat do denarja. TO SO PROFI.

Sploh če ste v stiskih, tudim takim smo v pomoč !

sem iz gorenjskega konca..okolica škofje loke in iščem počitniško delo na širši okolici škofje loke lahko tudi kranj..če kdo kaj ve naj mi sporoči na [email protected] delala bi karkoli samo da..imam že en poklic živilski tehnik..

S prijateljico iščeva počitniško delo, saj bi radi šli na izlet. Stari sva 13 let, delati pa sva pripravljeni večinoma vse. Delo iščeva v okolici Ptuja.

MAIL: [email protected]

Živjo
Sem 18letni dijak, ki zaključujem srednjo šolo v novem mestu.Nadaljni študij nebo ravno poceni in mi kakšen dodaten zaslužek nebi prav nič škodil.Zaključujem računalniško šolo,zanimajo me pa tudi jeziki.Iščem delo v okolici dolenjske.
LP 🙂

ZDravo, imaš kakšen kontakt? zanima me kaj to sploh je

lp

Živjo!
Sem 16-letna dijakinja I. gimnazije v Celju in iščem počitniško delo v okolici Celja. Sem resna, odgovorna in prijazna, zanimam pa se za kakršnokoli delo. Posebej dobra sem v pisanju, ustvarjanju, rada imam otroke, seveda pa kakšno težje delo ni ovira. Zaposlitev bi mi res pomagala pri mojih načrtih za prihodnost.
Za dodatne informacije mi pišite na [email protected]
Zahvaljujem se vam že vnaprej:)
LP

Pozdravljeni

Sem študentka 1. letnika na Filozofski fakulteti in iščem poletno delo v Ljubljani. Zainteresirane sem za skoraj vse razen strežbe ne.
Lahko me kontaktirate na: [email protected]

Lep pozdrav!

Sem 18 letno dekle. Pravkar sem zaključila 4. letnik Škofijske klasične gimnazije v Ljubljani, trenutno pa še poteka matura. Ker me čakajo dolge počitnice, bi jih rada koristno izrabila. Zato iščem počitniško delo. Delam lahko vse tri mesece, torej julij, avgust in september. Ustrezalo bi mi predvsem delo v Kranju ali njegovi okolici. Pripravljena sem delati praktično vse, razen strežbe.
Moj kontakt: [email protected]

Zdravo!
zelo si želim delati med počitnicami. Stara sem 14 let, prihajam iz Novega mesta.
Pripravljena sem delati kot varuška ali kakorkoli drugače.
Kontakt: [email protected] ALI 031- 549- 896

Študenti in dijaki imate na študenskih servisih mnogo študenskih del. Samo pobrskati je treba, za vsakogar se kaj najde 🙂

Sarchee.k, da te malo postavim na realna tla, nevem če bi kdo dal paziti svojega otroka k 14.letnemu otroku. Poleg tega pa ponavadi starši zahtevajo končano vsaj predšolsko vzgojo ter mogoče tudi kakšni opravljen tečaj prve pomoči. Raje se osredotoči na kaj lažjega. Mogoče kakšen raznos letakov ipd. Pobrskaj na ŠS.

pozdravljeni,

stara sem 17 let, in rada bi delala čez počitnice, vendar danes je tako da nikjer nobenega ne jemljejo. Sem drugi letnik ekonomske šole. delala bi na področju notranjsko kraške regije(postojna).če ima kakšen kakšno ponudbo ali pa nasvet naj pove.

Najlepša hvala! 🙂

Pozdravljeni,

ukvarjam se z grafičnim oblikovanjem, in ker me to delo veseli, me zanima, če ima kdo kakšno delo tudi zame. Z oblikovanjem se ukvarjam že nekaj let. Izdelujem spletne strani, bone, zgibanke, logotipe, plakate, vizitke, letake in podobne zadeve. Oblikujem v programu adobe photoshop cs4, trenutno pa se učim tudi 3ds max.
Sodeloval sem pri nekaterih večjih projektih, vse moje izdelke vam lahko pošljem tudi na mail.
Sem kreativen in poln dobrih idej, zato bi z veseljem sodeloval tudi z vami.
Kontakt: [email protected]

Lep pozdrav, in prijeten dan vam želim.

Živjo!

Sem Larisa in bi rada dobila delo med počitnicami,še posebej kot varuška v bližini Kranja oz.v Kranju!.Sicer sem stara 16 let, vendar imam že kar nekaj izkušenj pri varstvu.
Če kdorkoli pozna koga, ki potrebuje varstvo za otroke naj me prosim kontaktira : [email protected]

Živijo

Stara sem 16 let. Zanimam se predvsem za strežbo ali pomoč pri strežbi v Ljubljani, v juliju 2010. Sem delovna, odgovorna in željna dela. GSM : 040 391 302

Lepo pozdravljeni

Barbara

Sem 18-letna punca z končanim tretjim letnikom hortikulturne šole ( vrtnarske ), če kdo rabi vzdrževanje svojega vrta v okolici Rogaške Slatine, Celja, Laško me naj kontaktira.
email: [email protected]
telefon: 031 227 098
Ponujam tudi načrtovanje oz. zasaditve okolic,( to je možno tudi v bolj oddaljenem kraju od Rog. Slatine ) kajti se doma oba starša ukvarjata z tovrstnim delom ( kaj več o tem me povprašajte po tel. )
Lp. =)

pozdrav

ime mi je aleksej.iscem pocitnisko delo,star sem 14 let.
ce imata bilo kaksno delo za mene v mariboru bil ga sprejel.

hvala ze v naprej! pa ni vazno kaksno je delo glavno da je zasluzek.

Lep pozdrav. Tudi jaz iščem počitniško delo, prihajam iz zg.Posočja, kjer se težko kaj dobi. Če kdo ve za kakšno delo, me kontaktirajte na [email protected]. Hvala

Pozdravljeni!
Moje ime je Jasna in iščem, kot vsi ostali, počitniško delo. Zaključila sem 2. letnik Pedagoške fakultete. Zanima me, če bi se kje našlo delo tudi zame v okolici Novega mesta, predvsem bi želela delo varuške, če pa le-takšnega dela ni, se ne bom branila česa drugega. Lahko me kontaktirate na e-naslov: [email protected].
Lep pozdrav
Jasna

Moje ime je Milena in sm stara 18 let! končala sem 3 letnik aranžerske šole!!prihajam z Vrhnike!rada bi pa delala z otroki,promocije ali pa ankentiranje lahko tudi zlaganje polic v trgovini!! Če ima kdo kakšno delo zame naj mi sporoči!! hvala za razumevanje!lp,Milena Vukićević

New Report

Close