Najdi forum

Lep pozdrav!
Stara sem 17 let in zaključila sm 3. letnik srednje šole. Iščem delo na Jesenicah ali okolici. Poprijela bi za kakršno koli delo, le gostinstva ne. Z delom bi pričela čim prej. Če kdo ve za kakšno delo naj piše na [email protected]

Stara sem 17 let in obiskujem Šolski center Slovenj Gradec- Srednja šola Muta in se izobražujem na programu PREDŠOLSKE vzgoje. Navajena sem trdega dela in sem za dodatni zaslužek pripravljena poprijeti tudi za težja dela. Sem vljudna in vestna ter seveda ne zamujam.Prav bi prišlo kakršnokoli delo na Ptuju ali okolici saj prihajam iz okolice Ptuja!

Če mi kdorkoli lahko kako pomaga bom zelo vesela Vaše pomoči!

Že v naprej se Vam zahvaljujem.

Lep pozdrav

Eva
pišite na: [email protected]

Zdravo!

Iščem popčitniško delo ker nikjer drugje ne nadjem sem se obrnila sem.
Stara sem 20 let in sem končala 3. letnik Srednje upravno šole v Ljubljani.
Imam delovne izkušnje na področju administracije delala pa sem tudi na terenu.
Probala sem že preko študentskega servisa pa nisem nič najdla.

Če kdo ve mogoče za kako delo med počitnicami naj prosim piše.

Hvala

Lp

Zdravo!

Iščem kakršno koli delo in sem se obrnil sem.
Sem iz Izole in če je kaj za mene se prosim obrnite na mene
star sem 37 let in sem v upokojen
Hvala Igor

Živjo!

Iščem delo med naslednjimi poletnimi počitnicami (tj: 24. 6. – 1.9. 2010 oz. od začetka poletnih počitnic do začetka šole!) Star sem 13 let in potrebujem denar!
Pišite na [email protected]

Zdravo!

Stara sem 20 let in prihajam iz Kranja. Za obdobje od avgusta 2009 do septembra 2010 iščem delo natakarice.
Če se najde kakšno delo zame mi prosim pišite na: [email protected]

Živjo!
tudi jaz iščem počitniško delo in zelo bi ga rada našla tudi če bi delala ponoči ali po cele dneve…

Stara sem 15 let delam biotehnično šolo v Naklem rada bi našla delo v okoli Kranja.
če ima kdo kakšen predlog naj napiše.
HVALA ŽE V NAPREJ

Pozdravljeni,

sem Mateja in prihajam iz okolice Murske Sobote. Ker bi si rada v poletnih dneh nekaj svojega denarja za študij bi rada našla neko delo. Pripravljena sem sprejeti kakršno koli delo.V preteklosti sem delala že dosti preko študentskega servisa (strežba, pomoč na bencinskem servisu, ter druga priložnostna dela).

Hvala že v naprej.

Pozdravljeni,

Sem Mateja in prihajam iz okolice Murske Sobote. Iščen počitniško delo, da si zaslužim nekaj svojega denarja in ker je danes težko najti ustrezno delo preko študentskega servisa se obračam na vas. Pripravljena sem sprejeti kakršno koli delo. Pripravljena pa sem nuditi tudi varstvo otrok ali pomoč starejšim, čiščenje, likanje itd.

Hvala že v naprej.

Lep pozdrav

Zivjo, slucajno sem zasledil vas pogovor. Tudi jaz se zanimam za pocitnisko delo. Sem doma iz okolice kranja, star 16 let, lahko opravljam težja fizična dela, ali karkoli drugega kar je na razpolago…pri delu sem dosleden. Lahko delam preko servisa ali >>na roko

Živjo. 🙂
Tudi jaz iščem počitniško delo, saj bi rada zaslužila nekaj denarja za vozniški izpit. Stara sem 17 let in končujem 3. letnik gimnazije v Škofji Loki. Pripravljena sem sprejeti kakršno koli delo (strežba, lažja fizična dela ter druga priložnostna dela). Doma sem iz okolice Sovodnja – Gorenje vasi in ker še nimam izpita za avto, iščem delo v okolici.
Za več informacij pišite na [email protected].
Lp. 🙂

oj

Js resno iščem počitniško delo .. =(
Ker mislijo da sem neodgovorna ko nekaj delam,zato jim želim dokazati da sem zelo odgovorna..=)
stara sem 14 in upam da je kje tukaj kdo ki sprejema osnovnošolce..=)
sem navajena trdega dela,sem pripravljena delati katerokoli delo v celju ali šentjurju=)
lahko mi pa pišete tudi na Gmail:[email protected]
zahvaljujem se vam vnaprej
upam da me bo kdo kantaktiru =)

Lp=)

Lp!

Tudi mene zanima če morda kdo ve za kakšno počitniško delo v okolici Slovenskih Konjic ali pa Slovenske Bistrice. Stara sem 18 let in končujem 3. letnik gimnazije Slovenske Konjice. Sem pridna, delovna, odgovorna in želna dela.
Lepo pozdravljeni.

Senta

Če kdo pozna kaj piši na [email protected]

čE Imaš ADSL Dostop do Interneta…
Poskusit ni greh… Še pred počitniškim delom, si lahko zagotovite počitnice / Preizkušeno in Deluje…

http://LockYourSpot.com/Tinjana

Spoštovani!

PONUJAM VAM RESNO DELO.

Pošiljam vam ponudbo super priložnost, ali jo boste izkoristili, mi smo jo.
Pošiljam vam malo opisa od kje prihaja denar in kaj se dela v naši organizaciji, če vas bo zanimalo kaj več, mi pišite na: [email protected], da se bomo dogovorili za informativni sestanek, KAJTI TO JE EDINI SISTEM DO SEDAJ, KI SEM GA JAZ SPOZNAL V SVOJH 30 LETIH SLUŽBOVANJA, KJER SI RESNIČNO PLAČAN PO UČINKU, TO POMENI DA ČLOVEK DOBI DOBRO PLAČILO ZA DELO KI GA OPRAVI, NEDELO TUKAJ NI PLAČANO

Upam, da ste reseni iskalci dela in da boste tole prebrali v celoti, ker vam ponujam priložnost, ki je povsem legalna zadeva in je odobrena od Gospodarske zbornice Slovenjije leta 1995. Verjetno se strinjate, da je danes vse težji in večji problem poiskati varno službo, zato vam priporočam, da natančno prečitate sporočilo, ki ga vam pošiljam, dobro premislite in se oglasite glede dogovora za sestanek.
To ni samo zanimivo ampak je tudi življenjskega pomena.

KAJ LAHKO VI PRIDOBITE?

V 1.FAZI PROFITIRATE – POCENITE VAŠ ŽIVLJENJSKI STROŠEK

V 2.FAZI LAHKO DOBRO ZASLUŽITE

IČEMO LJUDI, KI ŽELIJO DOSEČI V ŽIVLJENJU NEKAJ VEČ

Ne ponujam vam FINANČNIH IGER

Tisti ljudje, ki so si dovolili pogledati in preveriti so danes veseli, sproščeni in zelo navdušeni nad možnostjo, ki jo nam vsem nudi ekonomija nove dobe.

Strah je odveč, ker: – NI INVESTICIJE(ni tveganja ni finančna igra)

– NI AKVIZITERSTVO (ker ne prodajamo izdelkov od vrat do vrat)

– KDO ŽE SODELUJE Z NAMI? Vse strukture ljudi: dr., ing., profesorji, PRAVNIKI, podjetniki,politiki, študentje, upokojenci, ……. saj si vsi ljudje želimo več časa in več denarja, pri nas lahko dosežete oboje. NE VERJAMETE – PREVERITE, saj vas nič ne stane, če boste preveril.

Z vsem spoštovanjem

Jože

FOTOGRAF IŠČE POLNOLETNA DEKLETA ZA POZIRANJE. STAROST OD 18 – 30 LET. IZKUŠNJE NISO POTREBNE. NE PRIČAKUJE SE POPOLNOSTI. FOTOGRAFIJE NISO ZA OBJAVO V SLOVENIJI. IDENTITETA MODELA SE PO ŽELJI LAHKO PRIKRIJE. NAGRADA JE ODVISNA OD VRSTE POZIRANJA IN JE NEKJE OD 80 – 200 EUR ZA 5 UR POZIRANJA, KI SE IZVEDE V ENEM POPOLDNEVU. FOTOGRAFIRANJA SO MED TEDNOM V LJUBLJANI. TERMIN PO DOGOVORU.

ZA DODATNE INFORMACIJE PIŠITE NA MAIL: [email protected]

PROSIM PRILOŽITE KAKŠNO SVOJO FOTOGRAFIJO.

oj

Js resno iščem počitniško delo.
stara sem 14 in upam da je kje tukaj kdo ki sprejema osnovnošolce
sem navajena trdega dela,sem pripravljena delati katerokoli delo v okolici Kamnika
lahko mi pa pišete tudi na [email protected]
zahvaljujem se vam vnaprej
upam da me bo kdo kantaktiru =)

Lp=)

Pozdravljeni.

Stara sem 19 let, in končala 4letnik srednje zdravstvene šole v ljubljani.
zanimam se za kakršno koli delo, v dolenjski okolici
lep pozdrav

Pozdravljena !

Pošljite mi meil na [email protected]. Kaj bi želeli delati in kje.

Lp, Darja

Zdravo, sem Dušan, prihajam iz koroške, in iščem kakršno koli študensko delo na tem območju.

Če kdo kaj v, naj mi prosim piše na [email protected]

hvala, lp

New Report

Close