Najdi forum

heei.! =)

Tudi jaz se zanimam za počitniško delo; okolica velenja.
Stara sem 15 let in me zanima, če kdo pozna oz. ve za kakšno delo, kjer sprejemajo osnovnošolce.
Hvala za odgovor že v naprej.

in če kdo kej ve naj piše na 041 575 442 =)

Če bi katera rada plesala kot gogo plesalka v klubu v LJ naj se javi! Junij, julij, avgust vsak čet/pet/sob, 50€ na noč.

[email protected]

Samo polnoletne!

Star sem 19 let in iščem počitniško delo okolica Velenja. Delam elektro računalniško šolo, a sprejel bi vsakšno delo ki je na voljo.
LP Gregor

Živjo! Jaz sem stara 18 let, končujem gimnazijo v Kamniku. Sem iz Kamnika. Rada bi delala cel september. Vesela bi bila česarkoli…
zlp
nataša

ali kdo ve za kakšno delo na koroškem počitniško star sem 15 let in si iščem delo če kdo ve me naj pokliče na

17 6 2009

Mene pa zanima če kdo ve za kakšno počitniško delo v bližini Kranja.Stara sem 15 let in pripravljena na vsa dela.
Hvala 🙂

Živjo!

Tudi jaz si iščem delo, ki bi ga lahko opravljala med počitnicami (do konca septembra). Stara sem 20 let in sem zaključila 1. letnik – smer krajinska arhitektura. Imam lasten prevoz, vendar bi najraje delala nekje v okolici Škofje Loke, oz. okolice severne Primorske. Sem natančna, vestna in zanesljiva. Vrsta dela ni pomembna (administracija, lažja fizična dela, oblikovanje, delo z otroki). Hvala za odgovor.

Lep pozdrav, Marjeta

hei,
stara sem 16(končala 2.letnik gimnazije Brežice) on prav tako iščem zaposlitev-po možnosti v posavju, če kdo potrebuje sem dosegjva na naslovu: [email protected]

Kakšno delo bi to bilo i je vseeno.
Mojca

Živjo.
Končala sem trtji letnik programa kemijski tehnik in iščem kakršno koli počitniško delo v okolici Ljutomera.
Hvala.
[email protected]

Živjo!
Stara sem 17 let. Končala sem 2. letnik gimnazije in iščem počitniško delo.
Delala bi karkoli. Pišete mi lahko na: [email protected]

Lep pozdrav!

Stara sem 17 let, jeseni bom dopolnila 18 let. Zaključila sem 3. letnik Škofijske klasične gimnazije v Šentvidu. Sem iz okolice Kranja in iščem počitniško delo.
Pripravljena sem delati karkoli. Prosim VAs za pomoč in se Vam lepo zahvaljujem. Pišete mi lahko na: [email protected]

Iščem počitniško delo na Koroškem. Pripravljen sem prijeti tudi za fizično delo, saj sem le te navajen, ker sem doma na kmetiji. Lp Klemen

OJ.
Kdo pozna za kakšno delo, v okolici kranja. stara sem 21 let. delala bi kot varuška, v proizvodnji,… vse lahko samo da ni strežba. sem iz cerkelj.

Lep pozdrav!

Star sem 17 let, jeseni bom dopolnil 18 let. Sem iz okolice Kranja in iščem počitniško delo.
Pripravljen sem delati karkoli. Prosim VAs za pomoč in se Vam lepo zahvaljujem.

Pišete mi lahko na: [email protected]

Živjo. Vprašal bi samo iz kje prihajate.

Pozdravljeni!

Iščem počitniško delo (julij, avgust, vikendi v septembru, lahko tudi za v naprej), na večinoma kakršnemkoli področju(proizvodnja, skladišča, anketiranja..), najraje strežbi, ker sem rad z ljudmi in kjer imam nekaj malega izkušenj. Star sem 17 let, zaključil 2 letnik Škofijske klasične gimnazije in živim na obrobju Ljubljane(Šentvid). Zase lahko rečem(ob pohvalah), da sem na samem delovnem mestu priden, vesten in delaven.

Pišete mi lahko na [email protected]

V Ljubljani iščem delo knjigovodstvu za meseca julij in avgust, možno tudi daljše obdobje. Poznam osnove davčne zakonodaje ter programa Pantheon in Birokrat.
Pišete lahko na naslov [email protected].

Hvala in lep pozdrav!

Lep Pozdrav!
Stara sem 18 let no septembra bom 19 in sem maturantka zaključila sem srednjo ekonomsko šolo Kranj, opravljala sem tudi 5.predmet splošne mature saj sem se vpisala na fakulteto za državne in evropske študije. Imam znanje strojepisja in uporabo računalnika. Delam lahko emd počitnicami in tudi kasneje med letom deloo iščem v Kranju ali okoli za prevoz na delo mi ni problemsaj imam vozniški izpit.
MOj mail: [email protected]
Hvala za odgovore in LP

Lep pozdrav!
Jaz pa sem 17-letna Veronika, ki išče delo v okolici Velenja ali slovenj gradca. Delala bi dva tedna v juliju ali avgustu. Trenutno sem končala 2. letnik srednje zdravstvene.

Sem Valentina, prihajam iz okolice Ptuja. Že lep čas iščem počitniško delo, delala bi 4 tedne, in pričela čim prej. Končala sem 2. letnik gimnazije.
Delala bi v kakršnemkoli področju.
Če se najde kako primerno mesto zame, mi prosim pišite na [email protected].

New Report

Close