Najdi forum

Išcem počitniško delo v gorenjski regiji, stara sem 18 let, sem pridna, prijazna in se hitro učim.
Kontakt: [email protected]

Lp 🙂

Živjo!

Iščem počitniško delo, stara sem 19 let in živim v Kranju. Naredila sem srednjo turistično in gostinsko šolo v Ljubljani, smer gastronomija in turizem. Imam izkušnje prakse v Hotelu Union v Ljubljani ter v gostilnici Izbi v Snoviku. Obvladam angleščino, znam nemščino in malo španščine. Vajena sem trdega dela, sprejmem tudi fizična dela. Sem prijazna, vljudna, komunikativna oseba, nikoli ne zamujam.
SPREJMEM KAKRŠNOKOLI DELO. Mail: [email protected]
Hvala in lep pozdrav

Živjo!

Iščem počitniško delo, stara sem 19 let in živim v Kranju. Naredila sem srednjo turistično in gostinsko šolo v Ljubljani, smer gastronomija in turizem. Imam izkušnje prakse v Hotelu Union v Ljubljani ter v gostilnici Izbi v Snoviku. Obvladam angleščino, znam nemščino in malo španščine. Vajena sem trdega dela, sprejmem tudi fizična dela. Sem prijazna, vljudna, komunikativna oseba, nikoli ne zamujam.
SPREJMEM KAKRŠNOKOLI DELO. Mail: [email protected]
Hvala in lep pozdrav

Pozdravljeni,

Ime mi je Alenka , stara sem 16 let in iščem počitniško delo. Drugače obiskujem 2. letnik srednje vzgojiteljske šole in gimnazije Ljubljana , zato sprejmem kakršno koli delo v okolici Ljubljane , Kamnika , Kranja,…
Pripravljena sem se prilagoditi vse potrebam , ki jih delo zahteva.
Za kakršno koli delo me prosim kontaktirajte na mail: [email protected].
Že vnaprej se Vam zahvaljujem za vaš trud in obveščanje.
LP,Alenka

Dober dan
Star sem 18 let in končujem gimnazijo ter iščem delo za letošnje poletje v Ljubljani. Zelo bi bil vesrl vaše pomoči.
Lp

Dober dan
Star sem 18 let in končujem gimnazijo ter iščem delo za letošnje poletje v Ljubljani. Zelo bi bil vesel vaše pomoči.
Lp

se opravičujem, če bo moj komentar malce zloben, ampak delodajalci NE SPREJEMAJO na delo otrok iz osnovne šole, sploh pa ne otrok, ki imajo 14, 15 ali 16 let. To leti sploh na tiste osnovnošolce, ki si že pri rosnih 14ih letih želite delati v barih, nočnih klubih in ne vem kje vse še. Poglejte prosim na celo zadevo realno. Že študentje v teh časih ne dobijo zaposlitve, osnovno in srednješolci pa sploh ne.
Tako da, prosim, ne si delat sramote.
LP

Pozdravljeni!
Stara sem 15 in nujno potrebujem pocitnisko delo.
Delala sem ze lani v pekarni .Delo potrebujem da bi pomagala starsem pei placevanju solnine.Prosim da mi pisete ,ce najdete kaksno delo.Delala bi tudi med prazniki,nedeljami .Oprabljala bi tudi tezja dela.
Prosim Vas!ce je mozno v okolici Ljubljane ali pa kar v Ljubljanu
Moi email: [email protected]

Zivjo, jaz sem stara 13 let in iscem placano delo kaj v zvezi z zivalmi. Npr.cistila bi hleve lahko za konje, pomagala bi z delom na kmetiji…karkoli z zivalmi in kmetijo. Delo iscem, ker bi si rada kupila konja, a so precej dragi, zato bi bila vesela kaksnega dela od julija-avgusta. Prosim, pisite mi samo resni na [email protected]

Sem Katja iz okolice Slovenske Bistrice, stara sem 17 let. Izobražujem se v smeri Tehnik/tehnica varovanja. Počitniško delo za mojo izobrazbo je zelo težko najti,zato me zanima ali so kakšne koli ponudbe (ne le v moji smeri izobrazbe) v okolici Slovenske Bistrice-Slovenskih Konjic? Za prevoz do delovnega mesta je poskrbljeno.
Ps. Iščem počitniško delo v mesesecu avgustu.

Hvala za vaš odziv.

Kontakt: [email protected]

Pozdravljeni!
Kot večina tukaj, se tudi jaz zanimam za počitniško delo. Stara sem 17let in sem dijakinja Ekonomske šole Ptuj,kjer sem končala 2.letnik. Iščem pa počitniško delo v okolici Ptuja ali Mariborja. Lani preprosto nisem imela sreče za delo in tudi letos ne kaže dobro. Na maile mi podjetja oz trgovine ne odgovarjajo, na navadno pošto ne dobim odgovora in če pokličem me kar odslovijo še preden povem kdo sem.
Prosim vas za pomoč in če kdo pozna kakšno trgovino ali podjetje, kjer bi dobila delo naj me prosim kontaktira na mail: [email protected] .

Hvala vam!
Samanta

Pozdravljeni!

Star sem 15 let in iščem delo v bližini Brežic. Končal sem osnovno šolo v Brežicah z pravn dobrim uspehom. Iščem bilo kakršno delo še posebej kot kurir. Če se najde kakšen delodajalec, ki potrebuje kurirja se javljam za delo. Seveda pa je vsako delo dobrodošlo. Delal bi od 1. 8. 2015 do konca meseca.

Hvala in lep pozdrav za v naprej

Klemen Ernst

Sem star 14 let, čez 2 mesca bom 15.
To leto bom uspešno zaključil osnovno šolo Ljudski Vrt z uspehom pravdobro.
Iščem kakšno delo v okolici Ptuja. popoldan vsak dan razen med vikendom zato, ker potrebujem denar.

Lahko poprimem za kakršnokoli delo, se hitro privadim ter naučim kako ga opravljati

Lep Pozdrav Luka.

Moj kontakt : [email protected]

New Report

Close