Najdi forum

Pozdravljeni!

Sem Mateja, stara 20 let. Končala sem srednjo šolo predšolske vzgoje, letos sem še opravljala maturitetni tečaj.
Sem prijazna, komunikativna,odgovorna, delovna oseba, ki išče počitniško delo v Ptuju. Zanimam se za delo v strežbi ali pa v prodaji, pa tudi v proizvodnji ne bi bil problem delati. Delam lahko do konec septembra.

Kontakt: [email protected]

Lep pozdrav in že vnaprej hvala za odgovor

Mateja

Pozdravljeni!

Moje ime je Mariša, stara sem 18 let in sem letos zaključila gimnazijo. Izobraževanje nameravam nadaljevati nadaljevati na Pedagoški fakulteti v Lj.
Iščem počitniško delo najraje v Grosuplju, lahko pa tudi v Ljubljani.
Sem delovna, komunikativna, imam izkušnje v lokalu, opravljala pa sem tudi že več različnih pisarniških del. Zanima me zlasti varstvo otrok, vendar pa bi bila z veseljem pripravljena opravljati tudi kakšno drugo delo.
Delo bi lahko opravljala do septembra, kasneje odvisno od urnika na faksu.

Lep pozdrav!

kontakt: [email protected]

Živjo,
moje ime je Petra in prihajam iz Domžal. Stara sem 18 let in sem končala 3. letnik gimnazije. Iščem počiniško delo, in sicer v Domžalah, Kamniku, Mengšu ali v Ljubljani. Pripravljena pa sem delati tudi v septembru. Veselijo me dela vseh vrst, od čiščenja WC-jev, , strežbe, varstva otrok, anketiranja, ipd. Sem odgovorna, delavna, iskrena in poštena in bi enako pričakovala od svojih morebitnih delodajalcev.

Kontaktirate me lahko na:
e-naslov [email protected]
tel. številko 040245270

Hvala

Sem iz Kopra in me zanima, če je možno dobiti delo z 14 leti. Pač 9. razred. Če je kakšna možnost, bi delo opravljala med jesenskimi, zimskimi… počitnicami. Počela bi karkoli.

kontaktirajte me na [email protected]
hvala

pozdravljeni!

star sem 13 let in išče, delo za čez poletne počitnice, če imate kaj zame prosim pišite na : [email protected]

hvala v naprej!

Nudim zaslužek za pomoč pri sproščenem učenju angleščine – na primer: pri ogledu filmov brez podnapisov (ali z angleškimi podnapisi) pomoč pri prevodu nerazumljenih besed oz. dialogov (za študentke ali druge osebe ki toliko razumejo angleško). [email protected]

živjo
stara sem 14 let in sem iz okolice celja/žalca in iščem počitniško delo( od 15. junija do konca avgusta). sprejmem vsako delo . zanima me kozmetika( srednja šola na katero grem) in tudi varstvo otrok mi gre dobro od rok sam imam dva bratca(3 in 4 let) in eno sestrico(6 let) tako da če ima kdo delo naj mi javi na [email protected] . sem vljudna, navajena trdega dela…
Hwala že v naprej 🙂

Pozdravljeni!!

Moje ime je Mateja in sem študentka zdravstvene fakultete,smer sanitarno inženirstvo,zelo rada bi dobila delo ki se povezuje z mojim študijem,sem zelo delovna,in pripravljena prijeti kakršno koli delo.

Če ima kdo delo zame naj mi piše na [email protected]

hvala v naprej

zdravo
iščem delo med počitnicami in vikendi sem dijak 3letnika srednje learske šole. zanimajo me dela predvsem v okolici ljubljane in horjula saj denar nujno potrebujem . v tem letu bom dopolnil 18 let zanimam pa se za kakršno koli delo . hvala za odgovore

mail:[email protected]

Živjo,
moje ime je Martina in prihajam iz okolice Celja. Stara sem 18 let in bom končala 3. letnik srednje zdravstvene šole Celje smer zdravstvena nega. Iščem počiniško delo, in sicer v Celju ali Šentjurju. Za vsako delo z veseljem po primem in mi ni težko delati tudi ob sobotah in nedeljah.
Sem odgovorna, delavna, iskrena, natančna oseba.
Počitniško delo iščem v času od 24.6.2013 – 1.9.2013.

Kontaktirate me lahko na:
e-naslov: [email protected]

Živijo!!

Moje ime je Ana, sem študentka Filozofske fakultete smer pedagogika in andragogika in prihajam iz okolice Nove Gorice. Iščem poletno delo in delo za vikende in sicer v okolici Nove gorice. Zanimam se predvsem za varstvo otrok ali kakršno koli delo z otroki in mladimi, saj si želim nabrati kakšne izkušnje z mojim študijem. Drugače pa po primem za vsako delo in sem tudi vsako delo pripravljena sprejeti.

lp

Moj kontakt: [email protected]

Pišite članke;)
http://www.squidoo.com/buttonaccordion

Sem iz okolice Velenja, stara 19let in NUJNO iščem kakršno koli delo.

Zdravo!
Ime mi je Doroteja ,stara sem 17 let, končujem 2. letnik Srednje zdravstvene šole v Mariboru in iščem počitniško delo v okolici maribora ali pa na obali. za kakršno koli delo kontakt [email protected]

Zdravo,
moje ime je Klara in iščem počitniško delo. Stara sem 18 let in letos zaključujem ekonomsko gimnazijo. Delo res potrebujem in mi ni pomembno kakšno je, le da je v okolici Jesenic ali Radovljice.

Zdravo,
moje ime je Klara in iščem počitniško delo. Stara sem 18 let in letos zaključujem ekonomsko gimnazijo. Delo res potrebujem in mi ni pomembno kakšno je, le da je v okolici Jesenic ali Radovljice.

kontakt: [email protected]

Pozdravljeni !!!

Sem dijak 1.Letnika srednje strojne šole in bi rad zaslužil nekaj denarja med počitnicami. Sprejmem različna fizična ali druga dela v okolici Maribora.

Pozdravljeni!
zanimam se za počitniško delo. V zakonodaji je zapisano, da lahko delajo starejši od 15 let, jaz pa bom to starost dosegla septembra. A že od marsikoga sem slišala, da se najdejo dela tudi za toliko stare. nujno bi potrebovala denar, saj nas je v družini 8 (6 otrok). Od tega so 4 osnovnošolci, starejša sestra gre jeseni v 3. letnik, jaz pa v 1. letnik, če bova le lahko. Nujno bi potrebovala denar, za nadaljevanje šolanja, sprejela pa bi vsakršno delo. Za počitniško delo pa je zavzeta iz istega razloga kot jaz, tudi moja starejša sestra. Tako, da, če bi kdo katerikoli od naju lahko ponudil delo, bi bila naša družina presrečna.
Hvala in Lep pozdrav.

Zadravo. Ime mi je Aljaž in star sem 15 let. Iščem delo v okolici celja.

Če te zanima prodaja dveh knjig, priročnikov se mi javi na spodnji naslov.
Knjigi:
1. Ustvari živalske podobe
2. Modni dodatki iz domače delavnice.

Provizija 50%.
Izkušnje s prodajo knjig so zaželjene, niso pa pogoj. Prodaja je lahko preko telefonske linije ali osebno.
Lahko povsod po Sloveniji.

Napotke za prodajo dobite pri meni.
[email protected]
Več na http://www.suzana.si

New Report

Close