Najdi forum

pobrita muca

Depilacijske kreme nekako “delujejo” le na daljših dlakah. Ko je treba pa vsak dan odstranjevat, ne gre.

Ampak ni pa problem da bi kaj peklo ali se kaj vnelo zaradi uporabe depilacijske kreme?

LP

Matej

Načeloma ne (včasih), le vse dlake ne grejo dol (tiste ta narmanjše).

Hej stara sem 14.
muco si ne brijem redno

Čez 3 dni grem prespat k fantu.

Kaj naj naredim??

Obrijem ali ne???

Prosim svetujte

obri 🙂

Če bi bila moja hči, bi bilo to, a naj se pobriješ ali ne, še tvoj najmanjši problem…. Me zanima, če si jo 11-letnice tudi že brijejo?

jaz si jo brijem na nulo od 11 leta dalje odkar mi rastejo dlake.

Draga Sara,

nočem ti kakorkoli soliti pameti, ampak… To, da ne nosiš hlačk, res ni najbolj higiensko… Nekaj znanja imam, ker hodim na takšen faks, drugače se ne bi oglašala. Vse, kar sta napisala Mateja in Jože, je res. Poleg tega ni nihče omenil ničesar v zvezi z intimnimi robčki, ki jih toliko uporabljaš… To zelo ni zdravo. S tako veliko čiščenja si zbrišeš stran vso bakterijsko floro, ki je tam naravno prisotna in je NUJNO potrebna, da vzdržuje naravno ravnovesje mikroorganizmov, kar te ščiti pred vsemi mogočimi infekcijami. Tudi pH kože si spreminjaš, kar je tudi ogromen zaščitni dejavnik. Poleg tega pa ne nosiš hlačk in tako prideš v stik z vsemi mikroorganizmi od zunaj… Tako, samo toliko, da sem ti na kratko opisala, kako so stvari tam doli… Odločiš pa se seveda čisto sama. Samo bodi pozorna, če bi se kdaj pojavila močna srbečica ali drugačni beli tok, karkoli… Cela si izpostavljena zunanjemu okolju in čudi me, da je še vedno vse vredu… Najbolj zdravo pa je umivanje samo z vodo, tu ni nekih hudih omejitev, kako pogosto, poleg tega pa z intimnim gelom s primernim pH največ 1x na dan. Vse, kar je več, je sicer lepo, prijetno diši, itd., ni pa preveč zdravo zate. Moj nasvet bi mogoče bil, če vama je že tako všeč, da ne nosiš hlačk (lahko razumem 🙂 )… Da tega ne počneš, ko si zunaj… Ko pa sta doma, ti v udobni bombažni trenerki, pa si privoščita! Ampak je treba potem redno prati tudi trenerko. Upam, da ti bo karkoli od tega prišlo prav!
Lp

pobrita muca je ena najlepših stvari

Sramujte se, pedofili, ki hočete golo luliko. Dekleta, ne dotikajte se!

men je pa najbolš da fant pove kakšno frizurco mam na muci, sej jo navsezadnje tud on obdeluje in je frizurca tam zato da ga rajca, bivši je hotel da imam popolnoma neobrito in sem mu ugodila čeprav ni ravno higiensko. če pa sem samska pa grem na brazilsko in mi pač pustijo tako mal debelejšo črtico, ker po mojih izkušnjah, sej ne da jih mam velik 🙂 to pač rajca velik fantov, pa tud jst najrajši poližem k ma punca na črtico..

mislim, da dokler si mlada in hočeš videti nebesa na zemlji (da ti jo nekdo tako liže da prideš do orgzama) bi bilo dobro da si jo briješ.

LP petnajstletnik

Veš, je treba muco po britju tudi kdaj namazati. Se ti ne zdi?

LP
Goran

po britju, vsaj meni pomaga, se napudraj z otroških pudrom… Mene nič ne srbi pa tudi pikic ni.
Lp 😀

živjo!

meni je ful všeč pobrita z vzorcem priporočam pa da si jo večkrat na dan umijete pod VODO!!!

@ysara

Kar si napisala sicer drži, pozabila si pa dodati, da se punce močno razlikujete, sploh glede belih in podobnih tokov…, tako kot imaš punce, ki so že nekaj trenutkov po umivanju “mastne” tam spodaj, imaš tudi punce, ki s tokovi nimajo težav in kot kaže je Sara ena izmed teh.
Je pa v osnovi tako, da se organizem prilagaja navadam, če boste vseskozi hodile v “pumparcah” zalimane , je samoumevno, da boste imele težave, ko si jo boste prvič obrile, ali pa nataknile tangice…, tako da karkoli vam že paše, skušajte se držati tega in sčasoma nebi smelo biti več težav, če se pa težave ponavljajo pa veste kam je treba zaviti po nasvet (zadnje čase že uradno dobivate vabila)…

Gede na dilemo samega izgleda bi pa pripomnil, predvidevam, da jo brijete zaradi partnerja, zakaj potem sprašujete tukaj kako naj izgleda? Vprašajte partnerja in obema bo lepše (kaj pa če je partner kot Robert) 😉

Zivjo mene pa zanima pri katerih letih ste si zacele briti muco
hvala. lp

punce mene pa zanima ali se da se kako drugace pobriti razen z britvico in peno???? In ali vam je usec pobrit 😉
hvala XD

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close