Najdi forum

pobrita muca

Zanima me koliko vas fante moti pobrita muca, poleg še npr.noge saj kljub temu da pobriješ muco in vse, pika in bode..

Torej, da ti razložim…Ko grem na stranišče (zunaj; doma se itak v bideju takoj umijem), imam s sabo papirnate robčke (če ni skret papirja-kar ga mnogokje res ni), pa še mokre robčke za intimno nego, s katerimi se še naknadno obrišem. Lahko bi rekli, da sem malo mahnjena na higieno, ampak rada imam muco vedno čisto in dišečo. Torej pri meni ni takih problemov. Res pa je, da so nekatere punce rahlo higiensko slabo podkovane; že če prideš na ženski skret, ti to precej hitro jasno rata: vložki vsepovsod, čuden smrad po neopranih mucah (FUJ!), itd…
Torej, kupi punci mokre robčke za intimno nego, pa bo!
LP Sara

Nina, cisto nic ne pika, ce lepo pobrijes. Moras pa to opravljati redno, ker res ze po nekaj dnevih zacne pikati, ce si jo znova ne pobrijes.Ful zgleda sexi, ce je muca lepo pobrita. Noge in pazduha pa itak morajo biti pobrite. To je del estetike.

Se strinjam s tabo, se mi pa zdi sexi tudi punca v boksericah… Je ena rešitev, a ne? 🙂

To pa prvič slišim – da je zoprno, če imaš pobrito muco in hlačke. Mene to nič ne moti, saj so dandanes vendar hlačke take, da so mehke in brez nadležne elastike na robovih. Sploh pa so tu še tangice. Za brez hlačka pa se v dvomih glede higiene. Ni samo stvar v rednem umivanju in brisanju muce, stvar je v zunanjih dejavnikih – prej pride do vnetij, prehlajenega mehurja, itd.. Kaj pa če te kdo napade? Potem bodo na sodišču rekli – ah, sej je sama izzivala. Eno je biti sexi, drugo pa izzivati usodo.

Iz izkušenj, ker sem imel punco, ki je prakticirala take stvari in nama je bilo obema zelo všeč. 😉

Men so pa všeč kosmate!!

a ma kera dolge dlake na muci? men je to zakon!!

pobrita muca je ok…ampak punce,brez hlačk hoditi okrog,to je pa popolnoma nehigienično,saj vendar veš,da si hlačke lahko preoblečeš tudi večkrat na dan zaradi belega toka ali “sokov” nasploh…tako pa se ti “sokovi” mažejo po hlačah,ali….ne ni higienično.Spodnje hlačke nosimo predvsem zaradi tega da “lovijo takšne sokove” in zato hlačke tudi peremo na več stopinj celzija kot hlače,a ne da punce da je tako….meni je to nemarno in o punci brez hlačk bi si jaz marsikaj mislil in premislil,predno bi šel z njo v posteljo…..
no to je seveda samo moje skromno mnenje,tako kot vas ostalih….čao

Se popolnoma strinjam, iz lastnih izkušenj.

Jože, preberi še enkrat moje prejšnje sporočilo o higieni, ki jo izvajam na sebi, pa si boš morda premislil…

Ja, tangice so kul…z drugimi stvarmi, ki si jih opisal(a), pa nimam problemov. če bi mekdo napadel, bi malo težko na sodišču prepričal poroto, da sem sama prosila, saj se ne vidi, da si brez hlačk.

A potem res nikoli ne nosiš spodnjih hlačk? No ja, razen ob menstruaciji seveda… Kaj pa poleti, ko nosiš kiklce? Te veter nič ne skrbi? 🙂

Poleti je res malo drugače…kikle pa to…Odvisno, kam grem, s kom grem…v službo, šolo ne bom hodila brez hlačk…

Britvico razkuži z kolonjsko vodo ali kakšnim drugim razkužilom (alkohol). Pa britju pa se namaži z kakšno blago kremo za kožo.

sara,veš je že res da trenutno nimaš težav z vnetji itd. pomisli pa malo na kasnejša leta, lahko se tudi naredi da pa se boš nekoč po naključju prehladila in to lahko preraste v tako hudo vnetje, da lahko ostaneš sterilna., kaj boš pa pol? Ženske ne zastopima vas kako lahko gledate samo za dan naprej, spolni organi so tako občutljive zadeve pa se sploh ne zavedate, samo da ste cool in sexi, kaj bo pa pri 30 se pa nobena ne vpraša. Težave pa lahko nastopijo ne samo z spolnimi organi, lahko pride tudi do odpovedi ledvic, malo premisli še ve tej smeri. Nič nimam proti če si brez hlač, ampak samo občasno, sploh pa imaš čudno razmišljanje, poleti jih nosiš ko je toplo,sedaj pozimi si pa brez!

LP MAteja

Ne boš verejela, Mateja, ampak jest se že počasi približujem 30. (no ja, poudarek je na POČASI). Saj pravim, pozimi imam najlonke ali žabe, poleti, ko pa imam kratke kikle pa moram skoraj imeti hlačke, kaj praviš? Sicer pa bom vzela na znanje to o ledvicah in mehurjih…hvala!

Robert – a pol rad punci viklarcke gor davas,pa kitke pletes?

Sara, sama ti pri tem žal težko svetujem, ker nimam teh težav. nimam sicer redno brite, ampak ko si jo obrijem, se mi ne pojavijo nobene nenavadne težave…

Priporočam ti mogoče – govorim na pamet – da si muco zabriješ, jo dobro razkuži, potem si jo pa namaži s kakšno otroško kremo. Tako da se ti koža hitro pomiri. Morda bi pomagalo, nisem pa sigurna. Poskusi!

Lep dan!

Piki

Zivjo!

Midva s punco sva tut probala obrit, pa jo je potem srbelo, ko so dlacice spet rastle. Kaj pa kaka depilacijska krema ne pride v postev?

LP

Matej

Depilacijska krema je po mojem v redu, samo veš, dlake vedno rastejo! Na žalost. In vedno je potem tudi faza, ko špika in skrbi. to je res mal neprijetno. Razen če si jo res redno in temeljito briješ.

Jz drgač nisem praktikantka pogostega britja, tak da…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close