Najdi forum

pobrita muca

Zdravo!
Punce, pomagajte!!! Zelo rada se brijem po muci, pa se mi po zgornjem delu vedno znova pojavljajo pikice (na spodnjem ne). Uporabljam britvico in peno. Depilacijske kreme ne morem uporabljati za vsakodnevno uporabo.
Kaj mi priporočate ve??? Ali ima še katera podoben problem (pikice) in kako se ga je znebila??
Hvala!

PS: Fantje: ali so vam bolj všeč pobrite ali kosmate? Kakšna “frizurca”???

LP
Sara

Meni so blazno vsec pobrite muce (to mislim tam med sramnimi ustnicami). Visje gor mora vsaj nekaj za vzorec 😉

Jaz imam podoben problem. Pomagam pa si tako, da po britju uporabim aftershave, tako da ne prihaja do vnetij. Dlake si ne smeš briti tako, da napneš kožo, ker se potem rade zarastejo, pa tudi proti rasti dlak ne (skratka – na muci ne navzgor ampak navzdol). Vsaj meni to pomaga. Lušna za muco pa je smrečica, ozek trakec ali srček.

Ti pa pejd svoje frustracije drugam zdravit.
Kar se muc tiče pa imam rad spodaj pobrite, zgoraj pa kako lepo frizurco… 🙂
Lep pozdrav!

Moram še enkrat odgovorit, ker sedaj zgleda, da sem tisto o frustracijah Sari napisal. Napisano je bilo onemu zafrustriranemu tipu, katerega sporočilo pa vidim, da je bilo že zbrisano. Toliko v pojasnilo, da ne bo nesporazumov.
Lep pozdrav!

Lepo, da še kdo opozori na izražanje,

sporočilo smo takoj pobrisali, ker način odgovora, ki ga je poslal lojzek ne sodi na naše strani,

Sporočilo, vsem, ki bi radi bili nesramni:

ta forum je za tiste, ki bi se radi normalno pogovarjali, zato prosimo, da neumesne in žaljive komentarje zadržite zase.

Primož

Men najbolj zapali lepo pobrita muca od spodaj, navzgor pa da je na črto al pa rahli trikotniček 😉

Lp

Še par vprašanj: kakšen aftershave uporabljaš: tak z alkoholom al brez? Ker jest se namažem z unimi kremnimi za ženske za po britju, pa se mi ne zdi nič bolš!!
Druga stvar: če si ne napnem kože, pol dlake ne grejo do konca ven.
A pa praviš, da ne proti smeri rasti dlak?? Se mi zdi, da spet ne bojo šle vse ven?
LP
Sara, pa HVALA!!!

Hvala Marjan!!! Sem se že ustrašila, da je britje muce frustracija!!!!!

Hvala Marjan!!! Sem se že ustrašila, da je britje muce frustracija!!!!!
LP
Sara

PS Kaj je pa Lojze(k) mali lulček napisal (ne v detajle)?

Imel je neke primitivne komentarje v smislu, da bi bilo treba vse p… požgat itd…

Lep pozdrav!

A to moški govorite iz izkušenj (videli v živo) ali le iz revij in filmov? :>

Mislim, da je to 95% fantom, ki jih poznam, zelo sexi in všeč ter oh in sploh! Ampak ne čisto na golo, frizurca mora ostati.
Težave, ki jih opisuješ, predvidevam, so posledica tvoje občutljivejše kože – tudi moja je (žal!?!) takšna.

Se strinjam. Iz lastnih izkusenj povem, da so taksne muce, ki imajo nekaj frizurce, cisto spodaj pa so cisto pobrite, nekaj najlepsega kar je ustvarila mati narava.

Meni osebno je pobrita muca ful vsec in dobesedno znorim. Problem pa je, ker punca pravi, da si je ne bo brila, ker ce si jo pobrije je grozno neprijetno ko ima gor hlacke. Baje znoris. Ne vem a se koza scasoma navadi in bi jo kako poskusal prepricati naj to naredi 5x zaporedoma pa bo? Zdaj si jo postrize sam to ni to. Men je bolj vsec cist gladka.

Prosim zenske za pomoc! Hvala!

Bistvena je smer britja…nikdar se ne brij v nasprotno smer, kot rastejo dlake!!!!!!!

Odkar si brijem muco, ne nosim več spodnjih hlačk! To se mi zdi še bolj erotično. Nabavila pa sem si tudi žabe, ki imajo odprtino spodaj. Tip čist znori, če mam kiklo (al pa tud hlače), pa te žabe.
Torej punco prepričaj, da naj hodi brez hlačk, saj je res zoprno, če je muca pobrita in te rob hlač reže na sveže pobrito kožo…Ampak ne je silit-če noče, pač noče…

Ja ampka pol si nikakor ne morem odstranit vseh dlak!!!

Sara brez hlack??? A niso potem hlace umazane ko gres recimo kje na wc? OK, saj ti obrises samo vseeno?
TNX

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close