Najdi forum

Dragi Primož, ostale in ostali!

Imam vprašanje, ki je na prvi pogled malo smešno in čudno, pa me vseeno zanima vaše mnenje.

Ali greste takoj po ljubljenju ali seksu pod tuš?

Po kolikšnem času?

Kaj pomeni to vam in vašemu partnerju?

Ne zanima me higiena sama kot taka. O tem vem dovolj.
Upam, da razumete poanto vprašanja.

Hvala za odgovor, kr.ena…

Kr ena,

higiena mora bit. Ž ezaradi nas samih, saj se verjetno vsi dobro počutimo, če smo čisti. če z nekom sexaš samo zaradi sexa, da ga dobiš verjetno vsi vse potrpijo samo,d a je, če pa je to med partnerjema in drug od drugega zahtevata higieno, pa bolj težko razumem, da nekja nastane spontano: recimo: No draga, pojdi pod tuš in si umij zobe, glej da si pobriješ noge, pa bova .)))) to jeko se začne, vse popolnoma načrtovano. Tudi zakaj pa ne, če je to del predigre.
Kaj pa po sexu, praviš. Kadar je strast in iznenada, potem je popolnoma vseeno. Po končanem, pa verjetno večina gre v kopalnico: zakaj pa so razlogi različni.
Ženske: zato ker jih moti, da jim kaj pod nogami teče, ker nočejo umazati rjuh, ker so popolnoma prežvicane in jih moti občutek lepljivosti,
Moški: enaki razlogi, ker nočejo zapacati rjuh, če sexata dva vsak dan, potem lahko nonstop menjata, razen če uproabljata kondome, ampak je priporočljivo, da gredo vsaj do smeti.

nekateri pa preprosto uživajo,d a lahko angi in popolnoma prepoteni zaspijo skupaj v objemu, saj v tem uživajo.

Kolikor je ljudi, toliko je verjetno užitkov.

jaz pravim, vsakemu svoje, če pač uživajo, samo,d a ni nihče drug pri tem prizadet.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

no, jaz bom direktna.

jaz grem po seksu na vc (da odteče iz mene) in potem na brzino pod tuš. On tudi. ponavad kr skupi. potem pa spet v posteljo, nazaj se crkljat.

pri tem ne gre za kakšne psihološke fore, pač pa točno za to, kar je že Primož napisal. Kam pa bova prišla, če bova vsak dan menjala rjuhe. 😉

aja..glede kondomov. ko sva jih uporabljala, sva ponavadi samo kondom pospravla in nisva tekala pod tuš:)

pol bi se morala midva vsak večer 2x tuširat, prej in po. Pa ponavadi zaspiva v objemu.

nekateri pa preprosto uživajo,d a lahko angi in popolnoma prepoteni zaspijo skupaj v objemu, saj v tem uživajo.

Primoz zadetek v polno!:)

Pozdravljeni!

Hvala za odgovore.

Spoznala se pač tipa, se dobro ujemava, oba zaljubljena in se veliko pogovarjava. Rekel je, da je bil na začetku presenečen, da nisem takoj vstala in odšla v kopalnico. Prve misli so bile, da sem nekako toliko uvidevna ali fer ali “potrpim”. Šele kasneje mu je kapnilo, da morda meni ni to “bljak” (njegov izraz) in mu pomeni sprejetost. Ker je do sedaj še vsaka takoj šla v kopalnico. In je sprejemal to kot nekaj normalnega, v duši pa je čutil drugače, ne da bi se tega v bistvu zavedal. Bila sem malo presenečena in ker kaj takega ne morem kar tako vsakega vprašat na ulici :-)) (si predstavljate izraz na obrazu??) :-)), sem se obrnila na vas.

Higiena je potrebna, vendar sama uživam, ko ostane del njega na meni, v meni. Občutim kot povezanost, najin svet, dajanje njega meni in sebe njemu. In grem pod tuš zjutraj. Povem vam še, o čem razmišljam: “Sedaj izpiram njegove poljube iz sebe. ” Morda malo odštekano, samo tako čutim.

Ne mislim, da je moje ravnanje kakorkoli iztirjeno, zanimalo pa me je, kako to izgleda pri “sosedih” :-))

Hvala in dobrodošlo še kakšno mnenje…

Kr.ena…

P.s. Pralni stroj laufa kr naprej… :-))

Kr.ena

če si ti da vedno prat,???’ zagotovo pa nimaš še otrok, drugače ne bi imela kam dati rjuhe .))

res je, to ni nič istirjenega, nekateri pač lažje mariskaj sprejmejo, nekateri pa ne morejo.
več ali manj imamo vsi radi sex, samo smo si pa zelo različni v načinu, kar se nekomu zdi neumno in bolano, e drugemu popolnoma normalno, dejstvo pa je to, da vsak drugače sprejema. in hvala Bogu, da si tako odprta, da lahko stvari tako jemlješ.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hvala za tako hiter odgovor.

Vem, da smo ljudje različni, sprejemam njihovo različnost, ker prisila ne deluje.

In, če bi se njemu zdelo potrebno, da takoj laufa pod tuš, bi tudi to sprejela in ne bi delala iz tega problema. Je le droben kamenček v mozaiku najine ljubezni, dajanja in prejemanja.

Me je le zanimalo, kako je to drugje.

>če si ti da vedno prat,???’ zagotovo pa nimaš še otrok, drugače ne bi imela kam dati rjuhe .))

hahaha… Primož, ne boš verjel, imam otroka, samo rjuh ne likam…

Kr.ena…

Potem imaš pa očitno zelo velik pralni stroj in verjetno še sušilec.

No če bi svojo ženo vprašal, če bo vsak dan prala, ja zagotovo bi, saj ji moram še edaj stvari umikat, drugače jih samo pogledam in so že v pralnem .)))
no malo šale ne škodi, tudi pri ljubezenskih nasvetih ne.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

:-)) Smeh ne škodi. Marsikaj se da povedat na malo lažji način. Pa še rezultat je boljši.

Le vedno znova sem presenečena, kaj vse je v nas ljudeh, pa se sploh ne zavedamo. Kot npr. kaj lahko pomeni čisto navadno vsakdanje tuširanje. In koliko je še stvari, ki jih vsi delamo vsak dan, pa sploh ne vemo, kaj z njimi sporočamo.

Pa ne glej preveč po omarah. :-))

Lep dan…

Čao!

Po sexu zame ni lepšega kot se stisniti k možu in se malo “nalimat” nanj ali on name :-)) in zaspat v objemu….če pa kaj teče…je pa brisačka takoj pri roki…raje perem to, kot pa posteljnino!

Pa obilo užitka v sexu!

LP; Š.

New Report

Close