Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Po porodu

Po porodu

Pozdravljeni!
Imam eno vprašanje..oziroma en kup vprašanj. Sem dobrih sedem mesecev po drugem porodu. Po prvem nisem sploh imela težav zdaj po drugem gre pa vse narobe..najbolj pa s psiho. Sem že brala, da vas je nekaj dobilo revmo po porodu. No da začnem..mene je nekaj dni po porodu bolela medenica, govorila sem z ginekologinjo, ki mi je rekla, da je najverjetneje krivo to, ker se kosti in vezi postavljajo v “stari” položaj. No potem sem pozabila na to. Malo pozneje me je začela boleti oz. mi dreveneti desna noga in je tudi to minilo(ustrašla sem se tromboze ampak nisem imela nobenih drugih znakov tako da niti do zdravnika nisem šla). Potem me je nekje 3 mesece grozno bolelo desno zapestje(res sem ga komaj premikala). Pa je tudi to v večji meri minilo. Potem me je bolela desna rama. Zdaj me spet boli leva noga-bolj nekje v golenski mišici in za kolenom(spet paničarim, da imam trombozo čeprav nimam otekle noge ali kaj podobnega), boli me leva rama in lev komolec(a to dvoje me ne vedno). Ko se zvečer uležem v posteljo me krožno boli ledveni del hrbtenice..boli, peče, občutek kot bi mi nekdo nekaj tiščal v hrbtenico. Včasih so bolečine tako hude, da moram vstati in se kasneje spet uležem. Ampak ta bolečina “drži” nekje do dve minuti nato pa popusti. Večkrat me boli tudi sramna kost-vsaj mislim, da se tako imenuje-pač kost pred mehurjem in pa tudi na sploh cela medenica(kakšnih težav z rodili preverjeno nimam). Kaj menite..je lahko to neka oblika revme? Imam pa tudi petehije po nogah(menda so v nekaterih primerih možne tudi pri revmi..no to bolj sklepam glede na to da jih tudi revmatologi “preučujejo”).

Hvala vam!

Pozdravljena,

težko je kar ugibat, bolečine lahko pomenijo karkoli. Ni nujno, da je revmatskega izvora. Najbolje, da greš do osebnega zdravnika, pa naj naredi kakšne teste. Srečno!!!
Upam, da so se v tem času bolečine nehale in je blo res sam hormonsko.

New Report

Close