Najdi forum

po ločitvi se ne morem pobrat

Ma lej, tukej ni treba popit cel liter žganja (če to narediš je itak konc, ni hujšga kot pijana ženska na tem svetu) , popiješ glih tolk, da si dobre volje in pol rečeš tipu, recimo, da ne moreš vstat iz stola, dej mi malo pomagej, sm malo me porin in to je to….. on skoči nate ko tajger, ti v momentu pozabiš na svojega bivšega. Tako se pač zdravijo te zadeve. No, na koncu mu rečeš, temu, ki te bi porinil, maa… nism jst takoooo misnla ampak ok. naj ti bo, hehe.

Ma lej, tukej ni treba popit cel liter žganja (če to narediš je itak konc, ni hujšga kot pijana ženska na tem svetu) , popiješ glih tolk, da si dobre volje in pol rečeš tipu, recimo, da ne moreš vstat iz stola, dej mi malo pomagej, sm malo me porin in to je to….. on skoči nate ko tajger, ti v momentu pozabiš na svojega bivšega. Tako se pač zdravijo te zadeve. No, na koncu mu rečeš, temu, ki te bi porinil, maa… nism jst takoooo misnla ampak ok. naj ti bo, hehe.[/quote]
Ja ja, saj vidimo, da se trudiš, ampak Jože Oblak je na tem forumu samo en in edinstven.

Ma lej, tukej ni treba popit cel liter žganja (če to narediš je itak konc, ni hujšga kot pijana ženska na tem svetu) , popiješ glih tolk, da si dobre volje in pol rečeš tipu, recimo, da ne moreš vstat iz stola, dej mi malo pomagej, sm malo me porin in to je to….. on skoči nate ko tajger, ti v momentu pozabiš na svojega bivšega. Tako se pač zdravijo te zadeve. No, na koncu mu rečeš, temu, ki te bi porinil, maa… nism jst takoooo misnla ampak ok. naj ti bo, hehe.[/quote]
Ja ja, saj vidimo, da se trudiš, ampak Jože Oblak je na tem forumu samo en in edinstven.[/quote]

:-)))

Meni je tvoj zapis čuden. Poročena sta bila zihr 20 let, in ti zdaj pisariš, kot da si še sveže zaljubljena, ne moreš se pobrat, ga imaš v srcu bla bla. Glej, nisi ti več v tega zaljubljena, vsekakor pa očitno on ni vate. Ti si navajena družbe, njegove, otroške, vsakodnevne rutine v hiši. Kako si itak ti šla ven iz hiše v najem, mi ni jasno. A sta bajto prodala ali kaj? No, niti ni važno. Važno je, da se zavedaš, da pogrešaš svoje prejšnje življenje, na katerega si se navadila bolj, kot si pričakovala in tudi da to življenje pogrešaš bolj, kot si pričakovala. Navaditi se moraš živeti sama, veliko časa imaš za tuhtanje o tem in onem, razmišljaš o svoji osamljenosti, želiš si nazaj v znano, z znanim človekom, ne z neznancem. To bo pač nekaj časa trajalo. V tem času si življenje kvalitetno izpolni.

Popay ima po eni strani prav. Ženske v zrelih letih preprosto komplicirate, si rišete neke scenarije in same sebi otežujete življenje. Dolgoročno boste pač vedno nesrečne, ne zaradi bivšega, ker ste trapaste vse po vrsti. 1,2,3,4 neobvezni seksi, koga briga kaj ti delaš, kaj si drugi mislijo je vseeno. Greš čez omejitve ki jih imaš zgolj v glavi, poskusiš nekaj novega in to je to. Poskusiš nekaj kar že 20 let nisi. Saj vem da Bodo besede izvenele v prazno, ampak tako pač je.

Ne moreš, ker si bolna. Loti se bolezni ki ima korenine v tvoji izvorni družini, pa boš rešila tudi posledice.

vsako navado se da odpravit!

novo navado pridobiš tako, da neko stvar 21 x ponoviš … torej boš čez 21 dni navajena živeti sama, možgani bodo gledali v prihodnost, če jim boš dovolila oz. se potrudila misliti na kaj drugega … saj veš, dvoje misli istočasno ne gre misliti

… tvoji glavi! Odloči se in spremeni fokus. Ker ti se fiksiraš izključno nanj in ne vidiš drugega okoli sebe. Ne boš verjela, česa vse je tvoja glava sposobna! V plus ali v minus.


Ja, ampak za kaj takega kot ti in predhodnik pišeta je je pogoj, da nisi ravno dihtik in ti je tako vse ravno, ne? Sicer pri normalno mentallno in čustveno razvitem človeku je potreben za vsako prebolevnje nek čas in ta ni ne 21 dni, niti kar tako na stikalo, da se preklaplja kot ti pišeš..

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ja, ampak za kaj takega kot ti in predhodnik pišeta je je pogoj, da nisi ravno dihtik in ti je tako vse ravno, ne? Sicer pri normalno mentallno in čustveno razvitem človeku je potreben za vsako prebolevnje nek čas in ta ni ne 21 dni, niti kar tako na stikalo, da se preklaplja kot ti pišeš..[/quote]

Nasprotno. Samo eno evolucijsko stopnjo naprej moraš biti;-))

Očitno ne bo tipa, s katerim je bila 20 let, prebolela v 20 dneh (to je bil drug avtor). Bo pa hudičevo dlje trajalo, če se bo fiksala z njim. Govorim iz svojih izkušenj. Zdaj, ali sem diht, ali ne, če je diht povprečna mona, potem absolutno nisem diht!;-) Sem pa daleč od tega, da bi mi bilo ravno. Za karkoli. In sem včasih patila za tipi leta skupaj. Ampak ko dojameš zakaj, je lahko tudi drugače. Sveže preizkušeno. Tako temeljito, kot sem padla v film, sem tudi padla iz tega filma. Sicer sem se morala zbrcat in se resno držat nazaj, da sem lahko ignorirala telefon, vendar sem. Če ni vreden, ni vreden. Bolje ta mantra, kot “Bil je najboljše, kar se mi je zgodilo v življenju” ali bog ne daj “Boljšega ne bom več dobila.”


Ja, ampak za kaj takega kot ti in predhodnik pišeta je je pogoj, da nisi ravno dihtik in ti je tako vse ravno, ne? Sicer pri normalno mentallno in čustveno razvitem človeku je potreben za vsako prebolevnje nek čas in ta ni ne 21 dni, niti kar tako na stikalo, da se preklaplja kot ti pišeš..[/quote]

Nasprotno. Samo eno evolucijsko stopnjo naprej moraš biti;-))

Očitno ne bo tipa, s katerim je bila 20 let, prebolela v 20 dneh (to je bil drug avtor). Bo pa hudičevo dlje trajalo, če se bo fiksala z njim. Govorim iz svojih izkušenj. Zdaj, ali sem diht, ali ne, če je diht povprečna mona, potem absolutno nisem diht!;-) Sem pa daleč od tega, da bi mi bilo ravno. Za karkoli. In sem včasih patila za tipi leta skupaj. Ampak ko dojameš zakaj, je lahko tudi drugače. Sveže preizkušeno. Tako temeljito, kot sem padla v film, sem tudi padla iz tega filma. Sicer sem se morala zbrcat in se resno držat nazaj, da sem lahko ignorirala telefon, vendar sem. Če ni vreden, ni vreden. Bolje ta mantra, kot “Bil je najboljše, kar se mi je zgodilo v življenju” ali bog ne daj “Boljšega ne bom več dobila.”[/quote]

Verjamem ja, le da smo tej višji evolucijski stopnji včasih drugače rekli, na psihiatriji imajo pa diagnoze zanjo. Si še boljši od teh na formu, ki bi depresijo zdravili s sprehodi.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Razumi in ne zameri mu tudi njegove (vajine) odločitve. Odmik je pot v mir.

Ni se obrnil tako kot si ti tisti hip želela. Ni skočil, ko si ti rekla hop! ah, kar pozabi nanj. Ni te vreden.


🙂

Ma lej, tukej ni treba popit cel liter žganja (če to narediš je itak konc, ni hujšga kot pijana ženska na tem svetu) , popiješ glih tolk, da si dobre volje in pol rečeš tipu, recimo, da ne moreš vstat iz stola, dej mi malo pomagej, sm malo me porin in to je to….. on skoči nate ko tajger, ti v momentu pozabiš na svojega bivšega. Tako se pač zdravijo te zadeve. No, na koncu mu rečeš, temu, ki te bi porinil, maa… nism jst takoooo misnla ampak ok. naj ti bo, hehe.[/quote]
Ja ja, saj vidimo, da se trudiš, ampak Jože Oblak je na tem forumu samo en in edinstven.[/quote]

Japaja,…. ta Jože Oblak nima pojma o fuzbalu, isto kot Olimpija dons, ko je pušnla, je rekel Brane Oblak.

Tako ne in ga boš ponucala, čeprav ne, za pucanje kanalov. Sicer pa o bedarijah več več kot vsi mi tu ostali, zato ne razumem, kaj naj ti mi povemo.

New Report

Close