Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Proktologija Po koloskopiji

Po koloskopiji

Pozdravljeni !

4.6 sem bila prvič na koloskopiji, ki je potekala neboleče,  brez zapletov. Odsipnili so mi samo en polip. Drugače je vse ok.

Po koloskopiji 3 dni nisem šla na blato. Potem sem par dni imela trdo blato in bolečino ob izločanju le tega. Nato se je vse uredilo, blato izlocam 2x na dan, je mehko, saj pojem veliko vlaknin.  Takoj zjutraj, ko grem na blato , opažam že enih 10 dni  , veliko krvi, na koncu blata.

Dobila sem hemoroid.

Ali je to povezano s hemeroidom, krvavenje, ki je kar močno?

Ko grem na blato drugič, ni več krvi.

Malo me skrbi.

Prosim za vaše mnenje.

Stara sem 45 let in drugače sem zdrava.

Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Reni327, 22.06.2022 ob 16:22

Pozdravljeni !

4.6 sem bila prvič na koloskopiji, ki je potekala neboleče,  brez zapletov. Odsipnili so mi samo en polip. Drugače je vse ok.

Po koloskopiji 3 dni nisem šla na blato. Potem sem par dni imela trdo blato in bolečino ob izločanju le tega. Nato se je vse uredilo, blato izlocam 2x na dan, je mehko, saj pojem veliko vlaknin.  Takoj zjutraj, ko grem na blato , opažam že enih 10 dni  , veliko krvi, na koncu blata.

Dobila sem hemoroid.

Ali je to povezano s hemeroidom, krvavenje, ki je kar močno?

Ko grem na blato drugič, ni več krvi.

Malo me skrbi.

Prosim za vaše mnenje.

Stara sem 45 let in drugače sem zdrava.

Lp

Če ob tem ni bolečin je zelo možno da je krvavitev iz kakšnega notranjega hemoroida. Seveda so brez pregleda to vse le predvidevanja, vsekakor pa je kka hujša patologija bila s preiskavo izključena.
poskusite lahko z Detralex in kakšnim protihemoroidnim mazilom ali svečkami, če ne bo izboljšanja pa svetujem proktološki pregled.

New Report

Close