Najdi forum

Po 4 letih še vedno nisem prebolela

Ahm pa še neki sem pozabila dopisati dekleta. V družini imam primerek fanta, ki se bo poročil zdaj junija :)) Star je 26.

Stvar je pa taka, da sem jaz spoznala res toliko teh njegovih punc da jim kar več sledila nisem, potem iz principa več nisem hotela nobeno spoznavati na kakšnem srečanju, ker sem bila sita njega in njegovih žensk, ki jih je vlačil vsepovsod s seboj. Nisem pač zagovornik takega početja. In to sem mu tudi rekla, da sploh več ne sledim tem njegovim ženskam in da me ne zanimajo. Posebno se spomnim ene boge reve na poroki od njegovega brata (bila sta pa kar dolgo skupaj), ki je res non stop hodila za njim kot kup ene nesreče. Nekaj podobno naši situaciji. Zelo prisrčna, izobražena in fina punca.

Večino časa jo je kar ignoriral oz. ko sem gledala ostale pare (že poročene, zaročene, resne itd.) si videl neko prisotnost, ta punca je pa za njim lezla kot en nesamozavesten polž, kot nezaželjen pes…on je imel pa vedno pametnejša posla. Ali se ga je nalival, ali fotkal okoli folk ali naročal pesem in plesal sam. No potem ji je mogoče namenil ples ali dva. Živa grozaaaa. Jaz sem že takrat vedla da od tega nič ne bo in se prav spomnim kako sem razpravljala z neko da ta veza nima prihodnosti, da je to kr neki. In res je ni imela…punca ga baje še danes ni pozabila, no to mi je rekla njegova mama. 🙁

Fant je pred letom spoznal neko dekle in ni niti približek temu, kar je bil zgoraj. To je drug človek. Za začetek jo je zaročil po pol leta v Egiptu in razbobnal vsem da je zaljubljen do nebes, lool. Mi nismo v nekih hudih družinskih stikih, ampak dejansko jo je pripeljal tudi nam da bi jo spoznali. In to večkrat. Jaz sem bila v mini šoku. Izjavil je da je ona njegov lajf in da je našel vse v eni ženski. Frendico, sestro in sopotnico. Imam oba na facebooku in ko berem njuna sporočila, posebi njegova ko se vpišem not…pa to je res…uglavnem, ko sem ga povprašala…je rekel da mora biti z njo. Da na večjih mukah ni bil nikoli v življenju, kot kadar je njo spoznal (ok, tle sem ga čutla…ker vem kako je to) 🙂 Tako punce se obnaša moški, ki je zaljubljen. Isto tako se je obnašal moj oče. No, to mi je rekel. Moški ne bo imel nekih glupih izjav kot so, bla sva premlada, imaš prekratke lase, prevelike brke, nosiš peto, sva preveč različna, si premislil po treh mesecih in podoben bullshit, ko pač nisi sposoben nekomu reči nisem zaljubljen in ni mi to to pa konec.

No, mogoče je edina dobra stvar v vsemu temu, da je več kot očitno on totalno usekan nanjo, ona je pa čisto na easy za razliko od njega. Ni toliko v primežu teh čustev. Zdaj on leze za žensko kot kužek. Tako ti je to 🙂 In tako mora biti. Ker če ni, se noben tip nikoli ne bi zresnil.

Moralka: punce cenite se. Vaš fant bo prišel in ko bo, se ga dobro primte. Ni treba biti strastno zaljubljen, bolje je da ima ženska trezno glavo. Ne lesti za moškimi, ker boste končale z nekom, ki mu sploh ne bo do vas – to je pa bv.

Zelo se ti zahvaljujem za ta zelo, zelo dober odgovor. Mi je odprlo oči še bolj. Točno tako brco sem v tem trenutku potrebovala. Vem, da je luzer, da me ni vreden, ne moje ljubezni, pa vseeno ga sanjam, pomislim kaj pa če. Vsakič, ko bom še pomislila, kaj pa če, si bom prebrala tvoj odgovor. Sčasoma vse mine. Imam sedaj čudovitega moškega ob sebi, ki me spoštuje in z nekom takšnim se vidim v prihodnosti. V bistvu se z njim nekako nisem, glede na njegov odnos do mene. Sploh mi ni jasno, kako sem lahko tako zaljubljena. Verjamem pa, da bo minilo, ker na dolgi rok je tako najbolje zame. T

Ne naredi iste napake, ki sem jo jaz, ker sem zaradi čustev do enega luzerja skenslala človeka, ki mu je bilo res, res do mene. Nisem mu niti dala šanse, pa res sva se tako krasno razumela in ujela. Prišel je mim v totalno napačnem času. Bil mi je v oporo v najhujših cajtih. Še danes mi je žal.

Najraje bi iskreno imela časovni stroj da izbrišem zadnja tri leta za vedno. Želim si, da ga ne bi nikoli spoznala. Oz. da si vsaj povrnem ves izgubljeni čas, ki mi je šel v nič.

Zelo težko je najti človeka, ki si mu res, res všeč in bi bil res s tabo. Jaz sem naredila napako da onega človeka nisem spustila k sebi, pa je vedel kake probleme imam in vse. Pač nisem ga hotla zavajati in vleči za nos. Na koncu sem videla, da se bo navezal preveč in sem prekinila vse stike. Nisem ga hotela prizadeti.

Oni smrad in poden od človeka, pa ko je skužil da mu ne bom dala nog narazen je zajahal prvo kmetico, ki je prišla mim. Koji kmet, dragi bog. In ne nisem jezna , v bistvu me boli s kom je, samo način, na kakšen se je z mano obnašal…samo dobro, da je pokazal svoj pravi karakter in kakšen poden je od človeka.

Na koncu se ne gre zato, da človek ni imel čustev do mene. To je vseeno, nobenega ne moreš prisiliti v nič. Ampak na kakšen grozen način me je vsakič okoli obrnil, da sem se počutila kot drek na koncu in da mi je lagal direktno v obraz in delal budalo iz mene, jaz sem bila pa čisto zaslepljena od zaljubljenosti. Baaah. Naj se mu povrne vse. Luzer en.

Bodi s človekom, ki si mu všeč in mu je do tebe. Če je ta fant uredu in mu je do tebe, ga ne kenslat zaradi nekoga, ki mu dol visi. Srce imaš ti v svojih rokah, zavestno se odločiš komu ga boš dala. Ko boš sklenila da je vreden zaupanja, mu se odpri.

Kar se pa tiče sanjanja, ko boš zavestno povezala mentalno sliko v katero si se zaljubila in sliko človeka, ki ga imaš pred seboj…boš prebolela to.

Želim ti vso srečo, res 🙂

Hvala ImpureBlood. Dokler nisem našla te debate sem mislila, da sem blesava. Zdaj pa že dva dni bolj nasmejana hodim naokoli. Vem, da bodo spet prišli temni dnevi in bom spet to temo prebrala, dokler ne minejo oz. bodo vedno redkejši. Vse lepo tudi tebi in da najdeš ljubezen svojega življenja.

Se moja zgodba…s partnerjem sva bila 5let skupaj, imava 2,5letnega sincka…medtem so bili vzponi in padci, depresije in hipermanije partnerja in kaplja cez rob je bila, ko sem ga dobila, da se je dogovarjal z drugo zensko za sex prek interneta. Poslala sem ga, da gre domov, razmisli kaj hoce narediti, on pa je to razumel kot povod da lahko to priliko izkoristi in gre k drugi. Teh 5let sva zivela pri moji mami, ker je sama…veckrat se je umesavala, ko je bil partner na vajah, smo bili druzina moja mama, jaz in otrok…mogoce prevelika navezanost na svojo mamo, obcutek da nism sposobna sama vzgojiti otroka, strah pred neuspehom, ce bi bili na samem…ne vem…Obiskala sem delavnico, prebrala knjige,sla k psihologu in prisla do ugotovitve, da verjetno partner boleha za bipolarno motnjo. Je sicer umetniska dusa, glasbenik po srcu…ko sva se spoznala…njegovo igranje kitare in izrazanje skozi melodijo…zelja po tem da postane rock zvezda…verjela sem vanj, zaupala njegovim sanjam, ga spodbujala, zelja da nekaj doseze in bom jaz z njim dokazala da sem nekaj dosegla(ker so me v soli veckrat zafrkavali, brili norca z mene, si sposojali moje zapiske v zelji, da me bodo sprejeli v druzbo, pa me niso, sem edinka, tezko navzem stike…sicer uspesno koncala fakulteto, dobila celo presernovo nagrado fakultet za diplomsko delo, sicer brez sluzbe…sem nekaj dosegla ampak ne vem od kje prepricanje, da to ni dovolj…) vecino casa pa sem bila z otrokom sama, na rojstne dneve in obiske sva sla z otrokom sama, njega sem opravicevala da ustvarja, vadi, dodeluje glasbo…ko pa smo sli na izlet mi 3-je smo bili cisto drug svet…ne znam opisat teh dogodkov, custev, energije…doma, pa jaz z otrokom, on vecinoma na kitari, racunalnikom, zadnji case klepetalnicah-zelja po spoznavanju novih ljudi, predvsem zensk…ko sva sla na terapijo…sem ugotovila, da sem ponizevala sebe, si zatiskala oci in ko sem dojela, da ima preveliko zeljo in obsedenost s spolnostjo, seksom -menda je kriva bolezen….eni zacnejo igrat igre na sreco, drugi izzivajo s prehitro vozno, tretji se vrzejo v spolnost…..trdil je da z mano zeli bit za celo zivljenje, seks z drugimi mu ne pomeni nic, da pa sem jaz kriva, ker sem ga poslala domov ce ga ne bi, verjetno ne bi sel k drugi zenski in da to pravzaprav ni bilo varanje in da me ne bi prevaral, sicer pa srce bo vedno moje, kur** pa tud ce ima katera druga je izjavil…..z drugo zensko je bil, ko sva bila narazen..in ta gospa ima svojo druzino, sex z drugimi moskimi ji pomeni adrenalin, sprostitev, kot da gre h frizerju….jaz ta cas ko sva bila narazen nisem razumela, kot da sva narazen, ampak da razmisli, kaj je hotel naredit…a sem res jaz kriva, ker sem mu rekla naj gre domov razmislit? Nisva porocena…ampak partnerstvo sem vzela resno in v sreci in nesreci, v bolezni in zdravju… Sedaj pa sem ga zapustila…upam, da mi ne bo otrok kdaj ocital da sem ravnala napacno…ampak ko se ozrem nazaj…nism bila srecna…tisti majhni trenutki ne odtehtajo tega, da mu vec pomeni glasba, ne zna bit odgovoren, da je bil z drugo zensko…vem pa da je imel tezko otrosto, izgubil oceta ko je bil mlad, mama se ni prevec ukvarjala z njim, podedoval veliko denarja in ga brezglavo zapravit…tudi sedaj nakupuje, namesto da bi gledal malo na finance pravi da se zivi danes in hoce zivet, ne pa sparat in se sekirat…to je bila najtezja odlocitev, da sem ga zapustila, pa vendar a sem naredila prav? Razum mi pravi ja, srce se vedno okleva-mogoce ker sem se vedno bala ostati sama, osamljena :/ ah to zivljenje…zelim pa bit srecna in to podati tudi otroku….ker ko smo bili doma, mi sem energijo porabljala, da sem ga prepricevala naj spravi telefon, zaprej racunalnik, odlozi kitaro in se igra z otrokom…sedaj tega ne pricakujem od njega ker ga ni tu in dam otroku sebe! Ne sekiram se ali je na vajah ali pijaci ali kje drugje…

Ko je njegov k**** enkrat v drugi, tam tudi paše. Jaz ga gledam potem ko javni sekret, tako je 🙂

Obstaja neka nedotakljivost v odnosu, neka čistina v ljubezni, neka nedolžnost…ko nekomu daš zaupanje, mu daš srce. Ta nekdo, ko te zlaže, ko te izigra, ko ga vtakne drugam…postane v naših očeh drug človek. Nikoli ne moreš resetat nazaj.

Najboljši nasvet mi je dala mama, ko sem bila še 16. Podobnega mi je dala babica. Nisem ga takrat razumela, razumem ga pa danes. Ona je rekla da je bila zaljubljena v življenju samo 14 dni. Ko jo je ta prva “ljubezen” zavrgla, tko iz fore malo, da gre drugi…si je takrat rekla, da nikoli več ne bo imela istih čustev do nobenega. In jih ni. Niti do mojega očeta ne. Isto mi je rekla babica.

To je moj nasvet tebi.

Bila sem zaljubljena dvakrat. Z enim sem imela vezo od 13 do 20. Drugi me nikoli ni hotel oz. popravek bipolarno je spreminjal mnenja iz danes na jutri. Obojekrat se mi je svet dobesedno zrušil, samo ta drugič je bilo presenetljivo mnogo huje in prebolevala sem zelo dolgo s pomočjo antidepresivov. Dve leti sem umirala na obroke. On je medtem fukal svojo novo punco, prvo eno, potem drugo…lepo delal faks. Kot vidiš življenje gre dalje… No dobrobit vsega je, da je šugava k grob in imam v tem satisfakcijo. Sta se vsaj najdla, ona njegovi duši paše s svojim videzom. Ampak njemu se bo tudi enkrat poravnalo, tako da me to ne skrbi kaj preveč več. Vse se vrne itak, vprašanje je časa.

In potem sem seveda izkusila nasvet na svoji koži. Ženska je srečno zaljubljena, ko ima odnos kjer jo moški obožuje ali z denarjem ali jo pa ima dejansko rad. Ker danes prevladuje individualizem, boš prej našla prvo. Kakorkoli, našla boš.

Trenutek, ko se boš zavedla da si vrgla stran svoje življenje zaradi brezvredne propalice – te bo razsvetlil. Moški je vreden toliko, kot zasluži denarja. Nekateri so zmožni se čustveno navezati na žensko, vendar to ne bi stavila. Prej zna biti da lažejo. Propalica, ki živi na tvoji grbi te ni vredna. Ti si ženska, ti si kraljica. Najdi si moškega v pravem pomenu besede in sklenslaj tega neproduktivnega črva, ki se je prisesal na tvoje drobovje.

Ne svetujem ti da laži, ne svetujem ti da hliniš ljubezen…ampak da sebe več srčno in brezpogojno ne razdajaš. Da imaš omejitve in ne da se zaljubiš brez omejitev. Ni ti treba sprejemati nobenega z vsemi njegovimi napakami. Nisi dolžna. Torej imej distanco. To je moj nasvet.

Ve se kaj so funkcije moškega in kaj funkcije ženske. Če te že ne bo vzdrževal, naj da od vsebe vsaj ekvivalent – na manj ti ni treba pristati.

Ostane ti dvoje. Vloži svoj denar vase in izboljšaj sebe. Najdi si moškega, ki to je in ne ubadaj se z amebami. Z amebami naj se ukvarjajo druge – to so nesamozavestne in nezrele.

Ta človek te ni vreden. Storila si dobro in kar poslušaj svojo glavo. Spisan je tole na tough love princip, samo take teme, take prebrane stvari v meni zbudijo grozne spomine in mojo slabo plat. Mojo temno plat, mojo grdo stran kako bi se reklo. Tako da, se opravičujem za sarkazem…samo se nisem mogla zadržati.

Storila si prav.

Draga kolegica na svetu je še veliko fantov ki jih lahko ljubiš zato te prosim pozabi na fanta ki ti je rekel da ga pusti ter pojdi na ples.
Na plesu je veliko fantov vendar enega si izberi ter ga prosi za ples .
Vendar če bo fant tak kakor siti te bo gotovo večno ljubil .
Po plesu ga prosi za poljub ljubezni na lice .
Vendar ko bosta sla domov se poljubita ter se zmenita za zmenek .

Malce zmedena: ma to je tako kot pri meni samo da je ona mene pustila:((((

Jaz nisem prebolela in ga niti nebom, ker ko te clovek zamenja za kokain in se z njim ne mores vec nic zmenit…..nikdar vec ne mislim z drugimi tipi čvekat, ker mi niso pomembni.


to je pa nekaj najbolj pametno,kar sem prebrala tu

New Report

Close