Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Pljučna embolija – pregled

Pljučna embolija – pregled

Štiri leta nazaj sem imel pljučno embolijo zaradi globoke venske tromboze po zlomu noge. 6 mesecev sem jemal Marevan, rečeno mi je bilo, da če gre za znan vzrok, ko je globoka venska tromboza, se to jemlje pol leta. Nato bi moral na test krvi, ki bi pokazal, ali bom moral jemati tablete do konca življenja. Nekako sem takrat v času izpitov popolnoma pozabil na ta pregled. Po 4 letih me zdaj zanima, ali je še smiselno opraviti tale pregled krvi? Star sem 28 let.

Hvala in lep pozdrav

Mimo je že pol leta, odgovora pa še ni 🙂

Pozdravljeni,
se opravičujem. Odgovor zdravnika smo prejeli, ampak zgrešili. 🙁
Vam ga kopiram sedaj.

****

Spoštovani,
Prirojene motnje strjevanja krvi so zelo redke. Če so vam rekli, da ob priliki naredite te preiskave, jih pač naredite. So že imeli nek razlog, da so vam to svetovali. Sicer pa imate prav, kadar je razlog za trombozo očiten, potem ni treba iskati dodatnih malo verjetnih razlogov.
Lep pozdrav
Mitja Košnik

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

New Report

Close