Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Dermatologija pismo moderatorju

pismo moderatorju

Tole je pošta za moderatorja:

V petek sem oddala vprašanje v forumu: glede odstranitve bradavice iz prsta. Zanima me zakaj ni bil message objavljen?

Že vnaprej hvala za pojasnilo.

Lep pozdrav

Spoštovana Patsy,

naši stokovnjaki so zelo zasedeni, sedaj ko so počitnice in dopusti pa še nekoliko bolj.

Če ste prebrali navodila o forumu, vam piše, da ni potrebno več kot enkrat pošiljati isto sporočilo, ker gre vsako sporočilo najprej na poseben e-naslov, kjer ga moderator, strokovnjak najprej prebere in nato nanj odgovori.

Za vsa dodatna vprašanja o sistemu in željah ter pripombah, pa postavite vprašanje na forumu O Med.Over.Net, kjer predvsem urejamo vaše želje in pripombe.

Upam, da sem vam odgovoril zadovoljivo, prepričan pa sem, da vam bo Dr. Popovič odgovoril, takoj ko bo to mogoče.

veliko zanimivega branja Vam želim

primož

Spoštovana Patsy!

Udeležence Medoverneta sem obvestil, da v času od 20. do 29. 6. 2001 na vprašanja zaradi udeležbe na kongresu ne bom mogel odgovarjati. Kljub temu je v tem času prišlo precej vprašanj, na katera sem po vrnitvi odgovarjal postopoma. Vprašanje ponavadi objavim na Medovernetu hkrati s svojim odgovorom, ker menim, da objava vprašanja brez odgovora najbrž ni preveč smiselna (razen če pričakujem odziv drugih udeležencev pred mojim odgovorom).

Zdaj sta vaše vprašanje in moj odgovor objavljena in upam, da ste zadovoljni. Če pa me želite še kaj vprašati, sem vam seveda na razpolago.

New Report

Close