Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni piskanje v plučih!!!

piskanje v plučih!!!

Pozdravček!!

Upam, da sem se obrnila na prav forum in temo.. Imam problemček, no pravzaprav me zanima glede zdravstvenega stanje svojega otroka. Star je 2,5 leti in zadnje čase sem zasledila da mu je kar pogosto začelo piskati v plučih, kašelj ter otezeno dihanje. najprej sem mislila da se ga bo lotil kak prehlad ali kaj podobnega. Vendar je drugi dan in včasih čez par ur bilo vse v redu brez kaksnih znakov. to vse skupaj me ze kar skrbi. To se pa navadno dogaja v primeru ko sva zunaj in kar dosti teka okoli in vzganja norije ali pa da sma bolj pozno zunaj ko je ze hladneje. Skrbi pa me tudi iz tega razloga ker z alergijami ze imamo na sploh tezave, skos se mu pojavlja koprivnica in kihanje ter smrkanje a na zalost samo predvidevamo kaj bi lahko bilo krivo, ker namreč na testiranje se ga niso dali, pravzaprav se ni tako rečeno tako huda oblika da bi bilo smiselno, kar se mi zdi čist absurd..
V tem primeru piskanja v plučih pa me je resnično začelo skrbeti.Upam, da mi lahko kako pomagate.

za odgovor se vam lepo zahvaljujem!

lp nina

Pozdravljeni,

Na tem forumu odgovarjajo zdravniki internisti in pulmologi,ki zdravijo odrasle ljudi.Svetujemo Vam,da se obrnete na izbranega pediatra.

Prijazen pozdrav
Mojca Savinšek

New Report

Close