Najdi forum

penis

Spoštovani!

Lubricanti in spermicidi lahko ob intenzivnem drgnjenju lahko pripelje do balgega glivičnega vnetja, kot je pri vas. Poskusite s canestenom. Ko pa ne boste imeli težav, si galvico in kožo namažite z mastno kremo za kožo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni,

pred slabim tednom sem opazil, da je kozica, ko jo potegnem cez glavico rdeca, ne takoj pod glavico, temvec 1.5cm oz 2 cm pod njo. Prav tako ima tudi glavica neke rdece lise. Ko prvic vlecem kozico cez glavico deluje, kot da bi bila lepljiva. Danes pa sem opazil tudi neke crte na penisu, kot majhne podolgovate luknjice. So to znani simptomi kakega obolenja?

Pozdravljeni,

lahko gre za vnetje, ki ga je treba zdraviti, tako da pojdite do zdravnika. Bo najbolj učinkovito in uspešno.

LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

“Pozdravljeni! danes se mi je pojavil rumen-bel izcedek iz penisa. rahlo peče ubistvu bolj srbi. pri uriniranju nimam težav in pri spolnem odnosu vedno uporabljam zaščito.. zanima me kaj bi to lahko bilo in kaj priporočate, hvala za odg. LP

Pozdravljeni,

to so znaki vnetja sečnice, ki ga povzročajo lahko različne bakterije. Skušamo dokazati, za katero bakterijo gre, zdraviti pa glede na povzročitelja. Vsekakor je zdravljenje pri zdravniku potrebno.

LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

pozdravljeni!

po britju dlakic na penisu so se mi pojavile rdece pikice nad penisom.
kaj predlagate je nevarno ali ne?

lp!

Pozdravljeni,
nič ni nevarnega. Pikice nastanejo, ker se koža na mestih, kjer dlake izhajajo iz kože, vname. Ni pametno briti na ta način. Kožo je zdaj potrebno hladiti in negovati z negovalnimi mazili, primernimi za po britju. K zdravniku je treba, če se pojavijo znaki okužbe spodnjih plasti kože in podkožja.

LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine
Objava čaka odobritev

Pozdravljeni imam težavo

Koža na penisu mi ne gre čez glavico mi lahko kdo pomaga?

Lp

Pozdravljen clovek2, seveda lahko, oglasite se do  osebnega zdravnika,ta pa vas lahko, če bo potrebno, usmeril do osebnega zdravnika

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close