Najdi forum

penis

mene pa zanima kaj je nekakšna prozorna bulica na penisu,star sem 16 lel.bulica ne peče in ne boli.zgleda kot da je napolnena z neko tekočino ki pa se je neda iztisniti.včasih se pojavi včasih ne. hvala za odgovor

Spoštovani!

Pošlji sliko, ker si ne predatavljam, kako zgleda.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Ziujoo:) pred nekaj dnevi se na glavi penisa opazil rdeč obroc k je zelo velik 🙁 zele me skrbi da ni kaj hujsega , na fotik je bolec in rdeče rane 🙂 videti je kot zaotečen -,- hvalaa:) rabim takojsen nasvet lp

Spoštovani!

Lahko gre za manjše lokalno vnetje. Poskusite mazati s kremo za kožo, dvakrat dnevno umijte z milom. V lekarni lahko kupite canesten mazilo proti glivicam.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

ahaaa uredu hvala vam 🙂 ta obroc imam že priblizno en teden, zanima me če je to kaj hujsega ? pa če je treba k zdravniku ? ker je spodni del glavice penisa , tak velik rdeč obroc zaotečen pa na dotik zele boli 🙂 koliko časa nej bi ti bilo ? koliko dni ?

Ziujoo:) pred nekaj dnevi se na glavi penisa opazil rdeč obroc k je zelo velik 🙁 zele me skrbi da ni kaj hujsega , na fotik je bolec in rdeče rane 🙂 videti je kot zaotečen -,- hvalaa:) rabim takojsen nasvet lp , lahko upoabim kremo elicol ali kremo elidel ?? za mazanje:)

Spoštovani!

Če je otekel in boleč, pomga hlajenje. Sicer pa bi moral videti, da bi bil lahko bolj natančen. Pošljite sliko.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni !

Imam eno vprašanje. Meni se je pojavilo že par mescev nazaj na kožici od penisa kakor brazgotina, ki se skozi širi in ko se kožica na temu delu suši me srbi, kaj bi to bilo ?
Spodaj je še slika, ki naj bi bila podobna mojemu primeru.[img]http://https://www.google.si/search?q=li%C5%A1aji+na+penisu&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-VteU6GzEoHrygP4tYHQCQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1600&bih=775#q=sores+on+the+penis&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=JKL2Ug0gR06ZnM%253A%3BoUAZ-cVq4ICcUM%3Bhttp%253A%252F%252F0.tqn.com%252Fw%252Fexperts%252FVenereal-Diseases-2106%252F2011%252F12%252Fpenis-shaft-bumps.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fen.allexperts.com%252Fq%252FVenereal-Diseases-2106%252F2011%252F11%252Fyear.htm%3B615%3B640[/img]

Hvala

LP

Spoštovani!

Do slike ne pridem- Verjetno gre za kakšno vnetje. Ker pa se ne zdravi, običite zdravnika, da pogleda, kakšno zdravljenje bi bilo najprimernješe.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni !

Hvala za odgovor. Ali je možno dobit vaš email, da vam pošljem svojo sliko, da bi bolje videli kaj imam to ?

Lep pozdrav

[email protected]

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni.Ze nekaj casa imam probleme na glavici penisa…glavica penisa je ob erekciji zelo rdeca in obrobje glavice je temno rdece. Nekaj casa nazaj me je malo srbelo in imel sem bel sircek. Doktorca mi je predpisala kremo canasten,ampak od tega ni nic boljse…sedaj sem narocen h dermatologu,ampak na vrsti sem sele cez 3 mesce. Ali se vam sanja kaj bi lahko to bilo.lp

Spoštovani!

Obilica homronov in izločanja iz žlez. Na umito kožo namažite mastno kremo za kožo. Če to ne bo pomagalo, pa tu in tam namažite s kortikosteroidnim mazilom, ki vam galahk opredpiše vaša zdravnica.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Lepo pozdravljeni!

Na glavici penisa, so se mi v začetku poletja začele pojavljati majhne rdeče lise… Sedaj so vedno večje, in kakšen dan jih je manj/več in niso na istem mestu. Že kakšne 3 tedne uporabljam Canesten, 1-2x na dan in še nisem opazil izboljšanja.

Gre za glivično vnetje ali za kaj druzga?

Spoštovani!

Če to ne pomaga, poskusite nekaj dni s kortikosteroidnim mazilom, ki vam ga lahko predpiše vaš zdravnik.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni

Imam tezave z rdecimi pikicami nad penisom, po britju je zelo motece in tudi s casoma ne izginejo. kaj lahko naredim? poleg tega pa sem v zadnjih nekaj tednih opazil da mi iz penisa tece kot nek rumeno prozoren izcedek, penis me vcasih pece, med uriniranjem je bilo kaksne 2 tedna nazaj zelo pekoce, sedaj gre na bolje… poleg tega pa ko mi penis nabrekne v lezecem polozaju in stoji v smeri proti trebuhu cutim bolecino. kaj je narobe? hvala za odgovor in lp

Spoštovani!

Pikice so verejtno majhni mozoljčki zaradi draženja kože ob britju. Razen običajnega umivanja in mogoče kakšnega tonika po britju in ev. vlažilne kreme zaenkrat nimam kakšnega predloga.

Ker ste verjetno spolno aktivni izcedek govori za uretritis, med drugim lahko tudi za gonorejo. Obiščite zdravnika.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Naprej hvala za odgovor.

Se pravi za te mozoljcke se neda prav nic narediti da bi bilo to manj opazno, ker mislm da so mozolji podkozni.

Aha pa je mozno gonorejo dobiti ce že vec kot 2 meseca nisem imel spolnih odnosov? Hvala za odgovor in Lepo pozdravljeni !

Spoštovani!

Vsaj na prvi vtis ne. Ob razširjenih in velikih je navadno potrebno jemati antibiotike več tednov.

Ponavadi se izcedek pokaže prej, a vedno obstaja možnost, da se izcedka ne bi opazilo prej.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Živijo.

Mene pa zanima naslednje. Občasno me srbi in peče glavica. Glavica je vcasih rdeča in kot da bi ble gor nekaksne pikice. Higieno imam redno…uporabljam tudi milo za intimne dele. Vmes ta srbečica izgine. Imam redne spolne odnose ( z eno oartnerko ). Je morda da bi imel alergijo na kondome? To se sedaj vleče že kar nekaj časa. Podobno je Balanitis-u. Lahko poizkusim z cenestenom?

Hvala

New Report

Close