Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Otorinolaringologija pekoč občutek v nosu in glavi

pekoč občutek v nosu in glavi

Že nekaj časa imam težave z zelo suhim nosom (sluz se ustavi spodaj, izcedka iz nosu nisem imela že zelo veliko časa), občasnimi pulznimi bolečinami v ušesu,  pekočim občutkom  od nosu pa vse preko zgornjega dela glave kot nekako mravlinčenje in občasnimi glavoboli.  Včasih ima  tudi občutek vrtoglavice. Bila sem na pregledu ORL, kjer so mi svetovali vlaženje nosu. Drugih napotkov nisem dobila. Imam diagnosticiran GERB.

Zanima me ali bi lahko to bili znaki kake alerije ali česa bolj resnega (tumor, anevrizma,…)? Prosim na kakršnokoli informacijo, napotek,…

LP

Pozdravljeni,

glede na glavobole in mravljinčenje svetujem še slikovno diagnostiko – MRI glave. Težave so lahko zaradi motenj prekrvavitve, samo povečani podvržensoti stresu in malo verjetno zaradi multiple skleroze.

S slikami pa kontrolni ORL pregled.

Lp,

*** asist. dr. Tanja Soklič Košak, dr.med., spec. ORL, ORL Klinika, UKC Ljubljana *** ORL SOKLIČ KOŠAK, Vilharjeva 50, LJUBLJANA *** m: 041 45 22 88 *** e: [email protected] *** https://www.orlsoklickosak.si ***

New Report

Close