Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Pekoč občutek v glavi

Pekoč občutek v glavi

Pozdravljeni,
Stara sem 20 let, nekadilka prav tako ne pijem alkohola in vzdržujem primerno telesno tezo. Jemala sem kontracepcijske vednar sem tudi s tem prenehala mesec nazaj. Zanima me naslednje. Na vsake toliko se mi je v zadnjem mesecu zgodilo da sem dobila pekoč občutek na predelu čela oz vrhnjega dela glave. Nato sem prejšnji teden začela dobivati pogoste napade tesnobe, sedaj pa imam že od včeraj probleme z glavo. Začelo se je z občutkom pritiska v desni strani glave, ki je nato popustil zjutraj pa se mi je začel zopet ta pritisk v glavi ki se je spremenil v kar močno bolečino v desni strani (predvsem okoli usesa, za ocesom in v senci). Tekom dneva se je bolečini pridružil spet pekoč občutek v čelu in zategajoč občutek v desni strani vrata. Zanima me če je s tem kaj hudo narobe in če moram nujno k Zdravnici. Imam tudi probleme z refluksom vendar nevem kako bi lahko bilo to povezano.
Pritisk imam vedno nizek, tudi sedaj 107/85

Lahko bi bil zgolj tenzijski glavobol, a iz internetnega opisa žal ne bo možno povedati kaj bolj zanesljuvega. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close