Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? PDC porodnišnica – potrebno naročanje?

PDC porodnišnica – potrebno naročanje?

Od ginekologinje sem dobila napotnico za PDC v LJ porodnišnici – rekla mi je, da lahko kar grem tja jutri. Zanima me, če ima katera izkušnje s PDC, ali se je potrebno naročiti ali ne, ker iz spletne strani UKC razumem, da se je treba naročiti za pregled v PDC, tako da zdaj ne vem kaj in kako, ne bi pa se rada brezveze vozila v LJ v 40. tednu? Hvala.

Če ti kaj pomaga, jaz sem bila za PDC vedno (šestkrat) naročena s točnimi navodili, kdaj naj pridem (eni pregledi so ob 7:30, drugi ob 9h,…) in ali naj bom tešča ali ne.

Na tvojem mestu bi poskušala ob 7h ali najkasneje 7:30 poklicati tja in vprašati. Potem še vedno lahko prideš isti dan na pregled, če je treba.

Še to: z napotnico greš prvič praviloma v sprejemno v porodnišnico (levo od vhoda), potem pa te oni s papirji pošljejo v četrto nadstropje. Če moraš priti recimo naslednji dan še enkrat, greš pa direkt gor.

New Report

Close