Najdi forum

Pozdravljeni,

 

Taksnen primer sigurno se niste prebrali…S partnerko sva skupaj kakih 10 let, imava 3 letnega sina. Ziviva normalno zivljenje, sva zaposlena. Pred kratkim se je izkazalo, da bom ostal brez sluzbe in splet okoliscin je pripeljaj do njene ideje da odpre profil na nekem “suggar daddy” site-u in gre na uvodno pijacko, pobere tipu eure in izgine.. Meni se sicer ni zdelo niti malo dobra ideja, a sem pod pritiskom pristal, ker sem oz. ji zaupam. No odsla je, pijaca je sla cez bp, prinesla je 150e in odsli smo na manjsi druzinski izlet. Vmes sva imela nekaj sporov in opazil sem da pise vecin, prav tako izmenjuje fotografije. V glavi mi je pocilo in pocutim se prevaranega, izdanega. Telefon je zaklenila, prav tako whatsapp, da ne bi videl kaj pise… pravi da vdiram v njeno privatnost. Pred nekaj dnevi je tako zjutraj rekla, d agre kasneje v sluzbo… zdelo se mi je sumljivo in zadevo sem preveril. V sluzbi je ni bilo, na telefon se ni oglasila. Kaj bi naredili na mojem mestu? Neizmerno jo imam rad a po tem dogodku nisem vec siguren, da bom lahko prebolel. Zdi se mi da se po 10 letih mocnega gorenja ohlajam. Zdaj je ona mene dala na hladno ker sem ponorel in ji to vrgel pod nos… kaj narediti? Kako ostati pameten? To zensko res obozujem, a pocutim se kot da me je rea izdala izdala. Ko bi vsaj pokazala da ji je zal in da bo popravila, pa se trudim samo jaz, da pozabim …

Spoštovani,

iskreno mi je žal, da ste se znašel v takšni situaciji in zagotovo globoko trpite. Ne samo, da izgleda kot, da vas je izdala, ampak vas je žena tudi prevarala. Ne nujno spolno, zagotovo pa čustveno, saj vas je odrezala iz skupnega reševanja problema. Razumem, da ima v ozadju svojega ravnanja močne argumente, ampak vseeno se stiske ne rešuje na takšen način, še posebno ne, če smo v partnerskem odnosu. Do kraja krivično se zdi, saj ste tako rekoč čez noč pristal v mat položaju.
Zagotovo se ne bosta zbližala z obtoževanjem, saj verjamem, da oba trpita. Če vaju kaj lahko zbliža, je to samo ranljiv pogovor o tem, kaj doživljata, vsak o svoji stiski. Vi o tej bolečini, ki jo čutite ob njej, to nemoč, razočaranje ob izgubi službi in ona naj z vami spregovori o strahu pred propadom, o finančni stiski, o varnosti, ki jo izgublja, o osamljenosti,… Če bosta našla način, da sta spet lahko ranljiva, da se bosta razumela in povezala skozi razumevanje tega, kar doživljata, se bosta lahko spet zbližala in našla način kako skupaj naprej. V kolikor tega načina ne bosta našla, pa boste moral poskrbeti zase. Žal nikogar ne moremo prisliti v odnos, v kolikor si tega ne želi z nami.

Vso srečo vam želim,
Eva Erpič, mag. zakonskih in družinskih študij
[email protected]

E-motion, Eva Erpič s.p. I psihoterapija in svetovanje I 041/410-843

Ja, razumem vse. Dosti napak sem v razmerju naredil sam in jih res globoko obzalujem. A kaj morem s tem, ce si ne dopusti dopovedati. Zdi se mi da ji je na skrivaj to vsec, ker na hitro pride do denarja. Razumem, ker ga nikoli ni imela ogromno, a vseeno, ne morem nehati razmisljati o tem. Obstaja kdorkoli, ki lahko da nasvet, kako konkretno postopati? Ne bi se rad razsel z njo, ker je res moja srodna dusa, a vse bolj se blizamo temu, da bom moral se na silo odklopiti.. 😔

 

 

Res tezko, najdes zensko, ki jo ljubis, ves da ona ljubi tebe, pa vama vseeno nekaj ne pusti enostavno funkcionirati…. obupan do konca, res.

Res mi je žal kjer si se znašel. Imam pa občutek, da si partnerka želi ekspirimentirati. Zato pa priporočam obisk erotična trgovina, da mogoče dasta vajini zvezi kaj več začinjenosti

New Report

Close