Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Partner in druga dekleta

Partner in druga dekleta

S partnerjem sva skupaj 5 let (jaz pozna dvajseta, on sredi tridesetih). V tem casu, sem ga nekajkrat zalotila pri eroticnem dopisovanju z drugimi. Med njimi tudi z dvema sodelavkama. Kaplja cez rob pa je bila vceraj, ko sem pred najino spalnico slišala, kako se preko video klica pogovarja z eno žensko iz Avantur. Meni se kar meša. Čisto sem že otopela. Seksava 1x na mesec. Vedno se skregava, ker tega res ne odobravam in me ful prizadane. Njemu je pa vse skupaj normalno in mi pravi, da je škoda, ker še jaz nisem za take stvari.

 

Ali je bila katera v podobni situaciji?  Ste našle srečo drugje?

Razlog, da kliče druge je ta, da sexata samo 1x na mesec. Poskusi se poteuditi in tudi on se bo in bo nehal s tem, ko se bosta vrhunsko ujela v postelji…skoraj vsak dan…

Odgovor na objavo uporabnika
Hana11, 01.09.2021 ob 16:21

S partnerjem sva skupaj 5 let (jaz pozna dvajseta, on sredi tridesetih). V tem casu, sem ga nekajkrat zalotila pri eroticnem dopisovanju z drugimi. Med njimi tudi z dvema sodelavkama. Kaplja cez rob pa je bila vceraj, ko sem pred najino spalnico slišala, kako se preko video klica pogovarja z eno žensko iz Avantur. Meni se kar meša. Čisto sem že otopela. Seksava 1x na mesec. Vedno se skregava, ker tega res ne odobravam in me ful prizadane. Njemu je pa vse skupaj normalno in mi pravi, da je škoda, ker še jaz nisem za take stvari.

 

Ali je bila katera v podobni situaciji?  Ste našle srečo drugje?

Gospodična Hana11. Z veseljem bi se pogovarjal s tabo o vsem kar te muči. Tudi jaz imam isti problem in se nimam s kom pogovorit o tem. Mogoče bi si lahko pa midva zaupala najine težave. Lahko mi pišeš tukaj na zasebca sem registriran uporabnik. Seveda če želiš. Včasih je lažje zaupati svoje težave in probleme nekomu ki ga ne poznaš. Mogoče bova pa skupaj našla rešitve za te najine težave.

Če se mu ne da več z mano seksat, ker sva baje že predolgo skupaj in ni več tako zanimivo kot na začetku.

Ko ga jebe zamenej deca

Kaj pa lahko naredis? Kake so opcije?

Odgovor na objavo uporabnika
Hana11, 03.09.2021 ob 15:12

Če se mu ne da več z mano seksat, ker sva baje že predolgo skupaj in ni več tako zanimivo kot na začetku.

Hana11 zakaj se obremenjuješ z tem. Samo trpiš zaradi tega njegovega brez obraznega obnašanja. Hana meni je bivša delala isto. In potem je odšla in me pustila samega. Od tega je 4leta in jaz v teh 4letih nisem bil z nobeno drugo intimen!! Pa ne zato ker bi bil grd ali pa nesposoben!! Pač pa zato ker sem bil prizadet!! Ob branju tvoje objave pa se je nekaj premaknilo v meni in začutil sem neverjetno potrebo po tem da si te vzamem tako kot se mora žensko vzet!! Kar tresem se ko ti to pišem!! Počutim se kot najstnik! Roke so potne srce mi noro razbija po glavi se mi podijo res pohotne misli. Da bi te imel sedaj tu poleg sebe bi se te vzel na sto načinov. In vsaki bi ti pasal!!!Veš Hana v teh 4letih si ga tudi zdrkal nisem! In si ga ne bom!!! In vejami da ti govorim resnico. Imam 42let in ne rabim lagat. Res nimam razlogov da bi lagal. Najraje bi ti rekel da pridi do mene lahko za par urc lahko za en dan, lahko za par dni, še najraje pa bi videl da prideš za dalj časa in da se predava en drugemu, večkrat na dan. Rad bi te prelizal te božal se te dotikal raziskoval tvoje telo. In naredil vse da bi pozabila na svojega!! Naredil bi vse da bi se počutila želeno in sexi!!Saj veš!!! Da bi se počutila kot ženska!!! Mislim da si zaslužiš TOOO!!! Jaz pa si zaslužim da bi se po dolgem času zopet počutil kot MOŠKI!!! Še najraje bi videl da bi mi pisala tukaj na zasebca. Da bova lahko imela odkrit pogovor. Brez zadržkov!!! Ane??!! Upam da boš odpisala. Lahko pa ti dam tudi telefonsko številko ali pa mail!!!

Jaz pa sem po 20 letih nor na svojo ženo, pa ona noče seksat več kot 1x na mesec, ker ji ne paše, ampak me ima zelo rada in vse. Pa bodi pameten.

Ti se kar tolaži, ker se z mano drgne 2x dnevno!

Odgovor na objavo uporabnika
UPANJE 285, 24.10.2021 ob 01:17

Hana11 zakaj se obremenjuješ z tem. Samo trpiš zaradi tega njegovega brez obraznega obnašanja. Hana meni je bivša delala isto. In potem je odšla in me pustila samega. Od tega je 4leta in jaz v teh 4letih nisem bil z nobeno drugo intimen!! Pa ne zato ker bi bil grd ali pa nesposoben!! Pač pa zato ker sem bil prizadet!! Ob branju tvoje objave pa se je nekaj premaknilo v meni in začutil sem neverjetno potrebo po tem da si te vzamem tako kot se mora žensko vzet!! Kar tresem se ko ti to pišem!! Počutim se kot najstnik! Roke so potne srce mi noro razbija po glavi se mi podijo res pohotne misli. Da bi te imel sedaj tu poleg sebe bi se te vzel na sto načinov. In vsaki bi ti pasal!!!Veš Hana v teh 4letih si ga tudi zdrkal nisem! In si ga ne bom!!! In vejami da ti govorim resnico. Imam 42let in ne rabim lagat. Res nimam razlogov da bi lagal. Najraje bi ti rekel da pridi do mene lahko za par urc lahko za en dan, lahko za par dni, še najraje pa bi videl da prideš za dalj časa in da se predava en drugemu, večkrat na dan. Rad bi te prelizal te božal se te dotikal raziskoval tvoje telo. In naredil vse da bi pozabila na svojega!! Naredil bi vse da bi se počutila želeno in sexi!!Saj veš!!! Da bi se počutila kot ženska!!! Mislim da si zaslužiš TOOO!!! Jaz pa si zaslužim da bi se po dolgem času zopet počutil kot MOŠKI!!! Še najraje bi videl da bi mi pisala tukaj na zasebca. Da bova lahko imela odkrit pogovor. Brez zadržkov!!! Ane??!! Upam da boš odpisala. Lahko pa ti dam tudi telefonsko številko ali pa mail!!!

očitno nimaš pojma o sexu…če bi znal fukat te ne bi zapustila…zato ne seri…

Kaj si pa ti za en obupan beta samec , haha. Pa saj ni čudno da je odšla od tebe človek …

Hej Hana. Tudi jaz sem zenska, ki ima dosti podobno izkušnjo, mogoče oz mislim, da celo malo hujšo. Tudi jaz bi se rada pogovorila z nekom, ki doživlja podobno. Lahko kakšen kontakt prosim?

Lp.

Dekle  jast poznam take moške   ki delajo   paniko med   ženskam zato ti sporam  da si bolj   pozorna na tvojega moža   dokler je še   lahko  .

Srčno  upam da se bo tvoj  mož pomiril  tatrat bo za njega prepozno   .

Draga moja Hana koliko si stara    ter iz kot prihajaš .

”Jaz pa sem po 20 letih nor na svojo ženo, pa ona noče seksat več kot 1x na mesec, ker ji ne paše, ampak me ima zelo rada in vse. Pa bodi pameten.”

Ti si kar misli, da te ima rada. To sem tudi sam doživljal, sem se ločil in sedaj imam partnerico, ki me ima res rada. Vse je zelo gladko in enostavno, z mojo prejšnjo je bilo pa vse težko in zapleteno. Čim prej končaj ta mrtvi zakon, dokler si še relativno mlad in lahko začneš na novo.

 

Model kaj ti dela? Bog se te usmili..

No tudi punce tako   dobre kakor se delate   .

Mislim poznam neko dekle ki sem jo zelo ljubil   pa se dobil   kar nekaj skritih stvari pri njej   ko se je stiskala z grigim fantom tudi sedela mu je naročju   ter se poljubljala  .

Vendar ko se jas spozna pravo dekle so drugi prijatelji delali paniko   zaradi tega kjer sva se iskreno drzala za roki ter se stiskala   k telesu priznosti  .

Sedaj večkrat vidi da joče ki ji kaj dobrega storim zadnjič se je jokala ko me je kupila darilo za rojstni dan   .

New Report

Close