Najdi forum

Nikoli ne pomisli, da bo poroka resila problem, da ga bodo otroci… vse je samo prelaganje tezav na kasneje. Zivljenja brez njega si ne predstavljas, ker nimas svoje druzbe, ker si navajena nanj… Spremenil se ne bo, srecna z njim bos kvecjemu manj kot si sedaj, nikakor pa ne bolj. Prebolevanje in cas da si na novo uredis zivljenje bo bistveno krajsi, kot pa dolgoletno nezadovoljstvo z NJIM. Zivela bos se dolgo!

Pozdrav, M.

Tinka pelji ga nekam na počitnice za 3 tedne (ko bosta šla na dopust).Pelji ga v nek apartma,kjer bo potrebno kuhati in pomivati posodo,ne dovoli mu,da hodita ven na večerjo….pojdita sama,brez dodatne družbe,ker se bo moral ves čas pogovarjati s teboj,ti pomagati kuhati,pomivati……čez dan na plaži,ogledi kulturnih znamenitosti,zvečer pa na zabavo…..prepričan sem,da boš marsikaj opazila…kaj se mu ljubi,kaj se mu ne ljubi….nič ne bo kriva služba,saj je ne bosta imela s seboj…pomebno je tudi,kako človeka komunicirata,ko sta ves čas,vse dni,cele dni skupaj…..ali jima zmanjka teme za debato,ali sta naveličana eden drugega,ali te partner spoštuje in ti pomaga (kuhati,pomivati)ali pa mu je samoumevno da vse ti narediš,on pa leži na kavču in bere sportske…to mora vsakdo probat,predno gre skupaj živet,to se v treh tednih da opaziti,samo dobro prisluhni…..

Zelo dobra ideja, Tinka! Pojdita na pocitnice in videla bos. Bolje, kot da se skupaj vselita na svoje.

Ja , to sva že poiskusila. Dopust je fantazija. Vse je drugače. V bistvu delava vse mogoče stvari, polno je pozitivne energije, pomaga mi pospraviti po kosilu (kuham raje sama, čeprav mi on pomaga na drugačen način hehe),…

Ponovno pa pišem zaradi tega; V soboto sem si rekla kar bo pa bo in ga vzela v roke. Temeljito sva se pogovorila. Predebatirala sva vse, povedala sem mu kaj me tako moti. Sploh ga nisem nič šparala. Rekel mi je, da zakaj pa mu že prej nisem povedala, da me to tako teži. Da sicer se mu res nikoli ne da na košarko z menoj in mojimi starši, ni si pa mislil, da me to tako prizadene. Celo pristal je, da bova šla na plesne, čeprav jaz znam plesati, je pa to njegova šibka točka.

Morda sem res malo sama kriva, ker nisem že prej malo bolj dramatično povedala.

Cestitam! Ful pozitivne stvari so se vama zgodile. Kazejo pa na to, da sicer ne komunicirata kaj dosti, ali pa imata oba tezavo izraziti svoje zelje. Zenske dostikrat pricakujemo, da bo partner kar uganil (prebral) nase zelje z nasih oci. Pa se motimo! Moski nimajo telepatskih sposobnosti! 🙂

Ohranita komunikacijo, ker vaju bo resila iz kriz! Naucita se pogovarjati in vadita vsak dan.

Hvala, Irena. Morda sem res samo potrebovala en udarec po glavi, ker je vse začelo voditi v krizo.

Hvala za vse nasvete. Očitno so delovali.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close