Najdi forum

Za darilo moškemu iščem resnično dober in kvaliteten moški parfum-kaj mi svetujete?
Tanča

Vonj bi ti tezko priporocila, ker ga moras izbrati sama, saj bos vsaj priblizno vedela, ali naj bi ustrezal obdarovancu. Dobri in kvalitetni parfumi so vsekakor Armanijevi, Bossovi ali pa Calvin Kleinovi. Stopi do kaksne parfumerije in tam ti bodo najbolje svetovali (glede na starost moskega, njegov nacin oblacenja…).

Najlepša hvala,imaš prav vonj bom že sama izbrala le imena kvalitetnih znamk sem rabila.Hvala
Tanča

Cuba Paris!!!

Poznam najmanj deset moških, ki so navdušeni!

Jaz pa kot omamljena za njimi…

Samo predlog, da povonjaš v drogeriji.

LP

men je ful usec od versaceja dreamer, pa od d in g, ck ma tudi dobre…pa kenzo..ma ogromno jih je..hehe

Od Armanija “He”. Mega diši. Spoznaš ga po tem, da je škatla zapakirana še v papirnato vrečko. Imajo ga v drogeriji Plazza v Mercator centru v LJ.

Meni pa diši Calvin Klein, Obsession

Parfum je lahko še tako dober, še tako kvaliteten, ampak če njemu ne bo dišal, kaj boš pridobila? Stal mu bo v toaletni omarici ali pa ga bo podaril naprej.

Jaz možu nikoli ne kupim sama parfuma. Kupujeva ga skupaj in pomembno pravilo pri takem nakupu je: všeč mora biti obema; njemu, ki ga bo nosil in meni, ko se bova stisnila skupaj.

Vprašaj kaj ima rad?

Všeč mora biti koži….saj bo le na pravi koži,parfum zadišal tako ko je treba…zato ga primi pod roko in gremo skupaj v ta nakup…

Hvala vsem za pomoč-sem izbrala in to pravilno.Hvala!
Tanča

New Report

Close