Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Pa še moj pogled na kadilci/nekadilci temo

Pa še moj pogled na kadilci/nekadilci temo

Jaz sem imela eno dobro kolegico in sva dostikrat šli skupaj na kosilo. Ko je začela kadit, je vztrajala, da greva v kadilski del, kar zame enostavno ni prišlo v poštev. Ker kljub razlagi (zakaj ne morem v kadilski del) ni hotela popustiti in je trdila, da zanjo južna ni južna, če prej enega ne skadi, sem pač nehala hoditi z njo na kosilo in sem si poiskala drugo “klapo”.
Tudi zame “južna ni južna”, če se ob tem davim in se mi solzijo oči in me še tri dni potem grlo peče (da smradu na obleki in laseh, na katerega sicer nisem alergična, me pa moti, sploh ne omenjam)

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Ni čudno, da se je moral celo predsednik države oglasiti zaradi nesproščenosti v naši državi. Le kako naj bodo kadilci sproščeni ob vsej gnojnici, ki jim jo zlivate na glavo.

Ma ubogi kadilci, no…res…dejmo se vsi malo potrudit, da se bodo revčki lahko počutili sproščene. Who cares about nekadilci, naj se kar dušijo.


Bil bi isti problem, ker bi nekadilci zahajali v kadilske lokale in jamrali, da jih tam kadilci zastrupljajo.

Tisti, ki jih dim moti so imeli že sedaj hodit v lokale, kjer se ne kadi, saj jih je kar nekaj.

Tud jest sem nekadilec, in hodim v lokale, tud na kadilsko stran. Samo se potem ne pritožujem, in tud tega zakona ne podpiram.


Bil bi isti problem, ker bi nekadilci zahajali v kadilske lokale in jamrali, da jih tam kadilci zastrupljajo.

Tisti, ki jih dim moti so imeli že sedaj hodit v lokale, kjer se ne kadi, saj jih je kar nekaj.

Tud jest sem nekadilec, in hodim v lokale, tud na kadilsko stran. Samo se potem ne pritožujem, in tud tega zakona ne podpiram.[/quote]

Ma ti prav ne razumeš…glej, ti razložim:): družba prijateljev, štirje nekadilci, en kadilec (pa ne reči, da kadilci in nekadilci ne morejo biti prijatelji:)), se odpravlja ven, v lokal, nekaj pojest, popit,…kaj misliš, kam bodo šli? Kadilec nikako ne bo popustil in se “žrtvoval” za tistih par uric. Saj vidiš, kakšno zganjajo, zdaj ko se v lokalih naj ne bi kadilo, kot da bi jim kdo kratil nekakšne človekove pravice!?! Neeeee, nekadilci bodo, kot vedno, popustili, ker ne bodo hoteli razbijati družbe, in šli lepo v kadilski lokal. Pa še pritoževati se ne bodo smeli, ker, jjj, oh, so tečni, zoprni, nesproščeni in kajjazvem kaj še vse.

Sem kadilka že vrsto let in priznavam da je to škodljiva in nezdrava razvada . Čeprav bi se zelo rada odvadila pa ni prave volje. Oglašam pa se zato ker menim da imate o nas kadilcih tako slabo mnenje. Kot kadilka v družbi nekadilcev si nikoli ne prižgem cigarete, ker vem kako je če ti cigaretni dim smrdi (meni je med nosečnostjo). Ne verjamem da bi lahko en kadilec zahteval od nekadilskih prijateljev naj gredo v lokal za kadilce samo zaradi njega. Kadilec se mora zavedati da je ta njegova razvada že za njega dovolj nezdrava in da s tem ne sme posegati v zdravje drugih še posebej če so to prijatelji. Rada bi povedala da smo tudi med kadilci obzirni ljudje!!!!!

Tilana, ti si svetla izjema med kadilci. Žal pa večina kadilcev ni takšnih kot ti. Če bi bili vsi taki kot ti, sploh ne bi bilo problemov. Žal ste pa le tu in tam take svetle izjeme.

Za prijateljico boš pa že malo potrpela

Le zakaj bi morala vedno jaz potrpeti? Zakaj ne bi ona za prijateljico potrpela? Daj, razloži mi to…

komod si upam reči,da so kadilci,kjerkoli se pojavijo in puhajo v
nič hudega sluteče goste,svojevrstni posiljevalci.
‘Goste’ sem napisala zato, ker sem ravno včeraj v večji družbi(sami nekadilci)praznovala rojstni dan.Tik za nami je sedelo pet kadilcev.
Kako se je to čutilo ob koščkih dobre torte raje ne bi,saj sem
še vedno besna.
Morda bo kdo rekel ,da bi se lahko prestavili kam drugam.Nismo se mogli,sedeli smo za nas rezervirano, slavnostno okrašeno mizo.

New Report

Close