Najdi forum

Pa kje so punce …

Se mi zdi, da smo v časih ko smo ženske še celo bolj “izkoriščevalske” do tipov. Precej jih je, ki si dejansko želijo samo seksa pol pa čao. Tko da če smo si na vseh področjih enakopravni smo si tudi na tem.
Panika bo samo če prevladamo.

Lp Zoya

Megaboy, ja pa si pihnil mimo. To, da mora preskočit iskrica, ne pomeni, da mora bit tip nek frajerček, ki se ven meče. Ker takšnih ne maram. To, da je pa tipček samski, pošten in zabaven, pa ni zadosten pogoj za zvezo. Brez iskrice pač ni zveze. Pri vsakem človeku pač drugačen človek povzroči iskrico.

Mišek, ja, s tem, da niso samo fantje takšni, ampak tudi punce, pa se popolnoma strinjam s tabo.

Lp

Mišek si napisal:
>”Mislim, da si nisva med sabo kompatibilna in tudi jaz se strinjam, da mora preskočit ena iskrica.”

Pravzaprav gre za razliko, kaj punca hoče v podzavesti in kaj si v zavestno upa priznat kaj hoče. Saj vsaka pravi, da si želi resnega tipa, poštenega, zvestega itd. ko pride tak mimo, pa iskrica ne preskoči. Ko pa pride kak frajerček mimo, se pa pokaže, kaj si punca res želi tudi iz podzavesti. recimo želi biti v središču pozornosti, saj se okrog frajerja zmerom nekaj dogaja, želi poslušat lepe besede (tudi neosnovane) , želi bit cenjena v družbi, z nekom ki je glavni, najmočnejši, najlepši, ki se ga drugi bojijo, im moč… skratka v njem vidijo projekcijo svojih želja. Seveda pa nič na svetu ni zastonj in če hočejo imeti denimo najbolj mišičastega fanta v vasi , jih kdaj tudi fašejo. In koliko je punc, ki si dobijo enega poročenega. Pa jih nič ne moti, da tisti zvečer seksa še z svojo ženo. Pa ne enkrat, to lahko traja več let. Važno ji je da je premagala tekmico (ženo), vsaj tako si misli ker tipu vse verjame. Vsaka pravi, da si želi resnega, inteligentnega… nobena ne reče, da bi rada enega luzerja ali kriminalca. Pa v praksi poglej. en dealer ali pijanec bo sigurno prej osvojil kakšno luštno deklico kot pa ti. Se ti zdi to čudno?

si napisal:>”Pa jaz nisem mislil, ko sem rekel, da je fejst punca, da bi kaj rad. Me lahko takoj pobere, če to ni res. Samo verjamem ji, da se okrog določenega tipa deklet med katerimi je tudi ona zbirajo določene skupine fantov med katerimi pa mene zagotovo ni poleg in me tudi ne bo.”

Se strinjam, da je Sinthija fejst punca. Uff, če bi imel jest eno tako bi bla vsak dan nedelja. Ne verjamem pa ti, da si iskreno povedal, ko si rekel da ne bi od nje nič rad 🙁
Verjamem, da se okrog določenega tipa deklet zbirajo določene skupine fantov. Samo če tebe tam ne bo vmes, ne moreš računat, da boš prišel kdaj zraven v ožji izbor.

mhm…proklete iskrice!

Megaboy:

Povedal sem iskreno, pa če verjameš ali ne. Ne morem se zaplest z dekletom, če jo ne poznam dovolj dobro. Midva sva se srečala enkrat, potem pa bi se “morali” še na silvestrovanju, pa jaz nisem moral prit. In zato ti resno pravim, da to ni nič.

Jaz verjamem, da mene ona pozna precej bolj, kot jaz njo, predvsem zaradi njene prijateljice. Z tisto se pa res bolje poznava.

Še glede tistega tipa ljudi. Ne, ne bom zraven njih, ker ne spadam med njih zato ker nisem frajer, ne nosim 1kg želeja na laseh, nimam cigaret,nisem builder in se ne znam obnašat tako osladno do deklet. Ampak se zato nič ne sekiram, imam pa kaj drugega, kar oni nimajo, recimo lepo službo, avto, hišo, pospravljeno podstrešje in konec koncev spoštovanje do žensk. In če bo kakšna to spet videla in spoznala, da je to več kot pa “jaz sem pravi macho look”, potem bo to to, drugače pa tudi ne bo hudega. Raje sem sam, kot pa da zahaklam neko glupo bejbo, ko ji gre po glavi samo denar in njen glavni problem je, kje bo kupila kozmetiko, kje bo dobila to in ono obleko in kdaj se bo lahko pokazala kot fancy bejba.

Pa brez zamere.

Lp, Mišek

Bravo Mišek!

Ko pa tole bereš, se ti pa kar oči spočijejo. Od kakšnega moškega ne moreš pričakovat pol tega kar si ti napisal.
Me veseli, da tako lepo razmišljaš in imaš tak lep odnos do nas, deklet. Se pa splača po moje samo takrat, ko se ti vse to tudi vrača.
Upam, da se ti bo kmalu!

Lep dan!

Mišek, ne vem če sva se zastopila glede tiste družbe. Zraven moraš bit, da te dekleta sploh opazijo. Nisem mislil, da bi moral sprejet njihove navade ali izgled. Če te ne bo nobena opazila, ne bo nič.

Mišek si napisal : >” Ampak se zato nič ne sekiram, imam pa kaj drugega, kar oni nimajo ……….Raje sem sam, kot pa da zahaklam neko glupo bejbo”>

Tu sva si pa zelo podobna. Jaz tudi tako mislim. Pa če bi bila samo glupa bi še šlo. So nekatere še vse kaj drugega.

Ja saj te razumem. Zato pa ker ne bom med njimi, sem pa vprašal kje se res tiste fejst dekleta (ne da samo govorijo kako so poštene) skrivajo. Pa vidiš, da nekaj je takih, ki gledajo mogoče zelo pošteno na te stvari.

Megaboy, ne sekiraj se, bom zrihtal eno srečanje za nas samske in boš prišel zraven, pa mogoče videl eno fletno deklico, ki mogoče čaka na tebe. Btw. danes je šla mimo prehoda za pešče tako srčkana deklica (nič tisto fancy), da sem pozabil speljat in jo kar gledal. Škoda, ker me ni opazila, bi verjetno hitro pomislila zakaj jo gledam z takimi očmi :-)))

No evo: Kdo bi prišel, če zrihtamo srečanje “only singles”? In pa iz kje, da zberemo eno pravo lokacijo, ki bo za vse primerna.

Lp, Mišek

Mišek,

če bo srečanje v MB, a lahko pridem tudi jaz? Upam, da mojih 30 let za druščino ne bo preveč…:))

pozdravček,
J.

Pa to ni nič, saj si še mlada punca. Zdaj se mogoče že pozna recimo 30 : 22 , ampak po pri recimo 69:61 pa ni omembe vredno :-)))))))

Mormo zdaj videt kolki bi jih prišlo, pa res prišlo ne tisto, saj sem mislil/a, pa sem se srečal/a z eno full luštkano osebo … :-)))

Lp, Mišek

p.s. Ne mi zamerit Jasmina, sam hecam se …

Mišek,

velja. Ko bo srečanje 100% pridem.Že zaradi družbe.Dajte mi javit.

Lp,
J.

Srečanje je danes v Ljubljani.
Prideš?

Megaboy,

brez norcevanja, prosim…

Lp,
J.

Megaboy danes ne. Čakam da bo ura 17.00 in grem na Pohorje na nočno smuko.

Lp, Mišek

Nič se ne norčujem. Več o srečanju forumašev lako prebereš par postov nižje pod tema: Srečanje . in pa tema Parčki z foruma par vrstic višje.

Hy

Nisem šel na smučat, pa mi lahko poveš kje je? Nikjer nisem našel podatke, ne ure … nič.

Lp, Mišek

Kraj srečanja sem ti poslal po mailu. Na uro sem pa pozabil in ti sedaj sporačam, da nekje po 20h. Približno.
LP

Fajn se mejte dons na srečanju pa upam da osamljena srca ne bodo več osamljena!
Pa kej poročite jutr, kaj je kej dogajal!
lp vsem

Stara tema, pa me vseeno zanima; sploh pride do druženj med forumaši? Je bilo kaj s tega?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close