Najdi forum

otroški rolerji

prosim, če mi poveste kje lahko kupim ne predrage otroške rolerje za začetnico (št.29-30).

A se bojiš, da ji morda rolanje ne bo všeč? Če je to razlog, potem upravičeno iščeš malo cenejše. Drugače pa ti svetujem, da kupiš raje malo dražje, a “raztegljive” rolerje… 30-35. Mi imamo doma Roces. Je zelo velika razlika tudi pri rolanju, a so to res pravi rolerji ali nekaj bolj poceni. Samo moje razmišljanje.

Lep dan želim.

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

ja me je strah da bi jih kupili pa ji ne bo všeč, sicer si jih zdaj ful želi. Drugače sem pa tudijaz pristaš tega da bolje da daš več pa je o.k.

Tudi jaz se strinjam z Vladko. Rolerji bojše kakovosti (priporočam Roces) ji bodo bolje služili kot poceni, saj so tisti ta poceni zelo težki za poganjat.
Se pa dobijo otroški raztegljivi, naš jih ima že 4 leto – sicer zgledajo že bolj bogi, ampak bodo še za letošnjo sezono.
Sama imam neke poceni rolerje iz Spara, pa ne grejo nikamor, zato tudi nimam veselja rolati.
Če ji letos ne bo v veselje, pa mogoče naslednje leto ali pa jih boste prodali.

Se da kupit tud rabljene, a lepo ohranjene Roces, za cca. pol cene na bolhi npr.

New Report

Close