Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija otiščanci

otiščanci

Pozdravljeni,
s homeopatijo imam kar nekaj (predvsem pozitivnih) izkušenj, zato se tudi tokrat za nasvet obračam na homeopata. Zanima me, ali obstaja kakšno učinkovito sredstvo proti otiščancem? Sama se namreč veliko ukvarjam s športom, na prstih pa se mi pojavijo neprijetne ” bule ”, ki so neke vrste kurja očesa.

Hvala za odgovor in lep večer.

Lavender

Pozdravljeni,
tu vam pa ne znam pomagati, ne poznam kakšnega specifičnega zdravila za te težave. Morda obstaja kakšna nizkopotenčna zadeva, ki lahko pomaga, a ta informacija še ni prišla do mene.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pri otiščancih, kurjih očesih,… ni druge, ko, da se obišče dobrega pedikerja. Vse te nevšečnosti je potrebno odstraniti – izrezati. Na dolgi rok pa je potrebno odpraviti vzrok teh težav.

Se ne bi čisto strinjal.
Pri večini mojih pacient(k)ov, gredo vse te stvari kar same lepo nazaj po aplikaciji pravega zdravila in ni potrebe po agresivnih postopkih. Zastarane stvari pri starejši populaciji so v teoriji težje obvladljive s homeopatijo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

No, jaz sem imela kar nekaj let probleme z otiščanci pa sem se jih znebila z netreskom, samo je treba res vztrajat 🙂

Drugače pa lahko postopek najdete na teli strani http://odgovorinadlani.si/blog/preizkusava/34-preverjeno

New Report

Close