Najdi forum

otekel glezenj in sklepi

Pozdravljeni!

Moj problem: otekel mi je glezenj nekega jutra kar tako iz danes na jutri, naj poudarim da pred tem nisem telovadila skoraj dva meseca ker sem imela zlomljeno rebro, tako da glezenj ni posledica kaksnega gibanja, nato sem odsla k zdravnici, ki me je po 1 tednu sele napotila na pregled k ortopedu, vzel mi je serozno/vsaj mislim da je/tekocino, kar se je izkazalo da je vse ok, nevem tocno za kaj me je testiral, za neko bolezen ki ti “poje” hrustanec, glezenj je bil mocno zatecen 1 mesec in obcutek sem imela da mi nekdo drzi sklep neprestano, bolelo me je grozno, bolecina se je vcasih selila na stopalo-zgornji del, potem spet nazaj itd, skratka cel mesec je bil natecen samo 1 glezenj, nato pa je zatekel se drugi,jemala sm naklofen vmes. Zdravnik je rekel naj pocakam, da mine samo od sebe, kar naceloma tudi je, vendar imam se vedno mravljince, kot tudi zatecen glezenj na vsake toliko casa, ne sicer tako veliko, malo pa
Zdravnik je tudi rekel, da za revmo na pregled se caka pol leta, tako da mi ni napisal napotnice.

Zanima me ali je to zaskrbljujoce, namrec telovadila nisem ze skoraj 2 meseca, ne pocutim se dobro, ne vem kaj naj naredim z gleznjem,lahko tecem, lahko kaj pocnem, da ne bo cez 5 let kaksna katastrofa?

Spoštovana,

priporočam Vam pregled pri revmatologu (kljub čakalni vrsti) in izključitev mrebitne okužbe z borelijo (Vaš izbrani zdravnik ali infektolog).

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

hvala, vendar mi noce napisati napotnice, ces da sm se premlada (27let) za kaj takega,meni v kolikor mi bo zelo nateklo bi bila sprejeta takoj, vednar mi ne natece grozno vec, ampak malo, nevem kaj bom naredila,denarja pa nimam za zasebno ambulanto

Bodite aktivna in če Vam bo gleženj ponovno otekel (upajte, da bolj iziroma zadosti!?) ponovno obiščite Vašega zdravnika.

Lep pozdrav,
Iztok Pilih

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close