Najdi forum

Pozdravljeni!
Imam težave z očmi. Okulist mi je postavil diagnozo kronični konjiktivitis.Redno uporabljam kapljice proti suhim očem.Veke mi občasno zatečejo in takrat mi pomagajo samo agresivne kapljice RIMEX.Ne morem ugotoviti kaj mi škoduje,da mi veke zatekajo.Sicer veliko delam z računalnikom in imam utrujene oči,rada pa bi ,da mi pomagate z naravno medicino.
Hvala,lep pozdrav

Pozdravljeni,

Vzrokov za kronični konjiktivitus je lahko več. Zdravnik TKM izpostavlja npr., slabše delovanje imunskega sistema, utrujenost oči (delo za računalnikom), slabši lokalni krvni pretok (okrog oči). Na teh področjih lahko zdravnik TKM tudi pomaga. Veliko pa lahko naredite tudi sama. Glede na to, da že imate tako diagnozo, morate paziti da se oči ne utrudijo, pomeni, ko delate za računalnikom, morate vsakih 30 minut, počivati oči za 5 do 10 minut (najbolje je gledati skozi okno, v daljavo, idealno z zelenim gozdom). Potem brisačo za obraz oziroma oči morate bolj pogosto menjati/razkuževati. Če se situacija ne izboljša se pa oglasite v ordinaciji TKM in se z zdravnikom TKM pogovorita o vzrokih in terapijah.

Lep pozdrav

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close