Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma Osteoartroza pri 32ih

Osteoartroza pri 32ih

Dobro jutro…

kot monoge izmed vas na tem forumu je tudi mene doletela podobna usoda. Pri 32. so mi postavili diagnozo zgodnji pojav osteoartroze malih sklepov rok. Najprej je bil tudi sum na RA, sam kukr gledam izvid je potrjena samo OA. Vem, da je na to temo že ogromno napisanega, mnogo člankov, tudi tem na tem forumu sem prebrala, sam bi pa vseeno prosila tiste, ki imate izkušnje s to boleznijo, če lahko z mano delite vaše izkušnje, znanje, karkoli kar mi bo olajšalo razumevanje in soočanje s to boleznijo. Vem, da se večinoma ta bolezen pojavla po 60. letu, mene je pa izbrala kmalu po 30. Naj povem,da nimam težav z odvečno težo, namreč sem prej suhe postave kot močnejše, glede na to, da v velikih člankih priporočajo zmanjšanje telesne teže.

Vsem,ki si boste vzeli čas in mi svetovali karkoli vezano na to bolezen bom iz srca hvaležna. Je veliko različnih teorij, veliko napisanega, ogromno zdravil na trgu, mene pa bolj zanima kaj se v praksi res obnese. In vsak vaš nasvet mi bo pomagal in ga bom zelo vesela.

Vsem želim lep sončen dan. S.

New Report

Close