Najdi forum

Moj trener Tonkovič sploh ni drag,pa sem zelo zadovoljna z njim,najela sem po priporočilu prijateljice,ki ga je najela zaradi hujšanja,pa še iz Ljubljane je,2 meseca me je nadzoroval,svetoval,pa še jedilnik mi piše.1x na dva tedna pa se dobiva zaradi tehtanja in merjenja in svetovanje za naprej.In seveda ga priporič še drugim.

Nekateri trenerji imajo preveč zasoljene cene.Dobr se je pozanimat,kateri je dober.

Zakaj pa sploh potrebuješ trenerja??

Seveda ima vse svojo ceno, za nekoga je osebno trenersvo to, da ti napiše program, način prehrane, te stehta.

Zame je veliko več, najraje imam, da je cel čas treninga z menoj, da nisva vezana le na fitness, ampak da lahko gre tudi z mano tečt, smučat,rolat…. Da res iz vsakega treninga naredim optimalno. Eno ej rolat z otroci, družino, eno pa če rolaš, da si rpidobivaš kondicijo.

takšen način vadbe pa logično ni poceni. Kot sem napisala, se razvadiš, ampak telo je pa natrenirano.

Dober trener je vreden vsakega porabljenega eura:)

najceneje je, če se kar poročiš z enim :)))))

No, tale mi je bila pa všeč. Samo kaj, ko ne rastejo kot gobe po dežju!:)))

Lp

A to Robert Tonkovič?A pol mava istega trenerja?No pol pa se vidimo kaj!

Pozdravljen g. Robert Tonkovič,
sem se kar odločil sem pisat,ker mi vaše spletne strani sploh ne odpre,tud GSM cifra je nedosegljiva.Predvsem pišem ker se zelo zanimam za taekwondo in fitnes in želim čimprej začet.

Prijavnico o ali pa kak info o članstvu v klub mi pošljite na: [email protected].

hvala

aj, aj, 300-400 eur na mesec dat za osebnega trenerja, pa to je skor 4 jurje na leto, a veš kaj si že lahko privoščiš za ta denar, ti bi jih pa dala enmu trenerju zato, da boš zgubila 5 kilc…al pa ne…
ma ni šans, da plačam za to…
osebni trener je bergla, če imaš voljo, delaš sam, ne pa da bi plačevala tipu, da me bo spremljal na vsaki uri rereacije, lepo vas prosim, saj nismo dojenčki…
jaz vidim te trenerje v fitnesu in iskreno povedano bi me bilo sram, da bi bila učenka katerega od njih, ker tok naduvanih, važnih in vase zagledanih tipov še nisem videla-razni ex-bilderji, bljak…eni si upajo potem še hruliti in kričati na stranke, pa ne plačujejo te za to, mislim, en folk ima očitno tok bedno samopodobo, da jim to očitno sede, ej, kam smo prišli…

Zdaj so dopusti.Poskusi septembra.Pa kolk vem še šiht je neki!

Jst bi mela pa 1 vprašanje…

Stara sm 23,velika 162cm in trenutno mam 55kg…V sredo(6 dni) sem začela hodt v fitnes(vsak dan) in zanima me če ta športna prehrana(fatburner) kj pomaga pokurt špeh(fitnes + fatburner + zdrava prehrana)???Zanima me,če so lahko rezultati vidni že po enem mesecu(fitnes 6x na teden+fatburner + zdrava prehrana)?
Najbl kritičn je trebuh(porod),že od malega mam probleme,nikukr mi negre špeh s trebuha…Noge pa rit bi pa rada mau bl učvrstila,k je vse povešenu…

Hvala za odgovore in LP

ja bo držalo, fatburnerju, jajca in na tone wheya so odlična zdrava prehrana, ki te dolgoročno vodi do same čiste mišične mase … ker pri svoji višini in kg imaš verjetno na trebuhu tok špeha, da so zgroženi vsi sorodniki pa sosedje …

šport pomaga preoblikovati in učvrstiti postavo, tudi brez kemikalij …
potrebuješ redno vadbo in disciplino v prehrani, a po pameti … na netu je ogromno člankov, ki jih piše mito šinkovec – on je recimo eden fitnes frikov, ki ga cenim … ker loči med zdravo prehrano in tonami piščančjih prsi … ker svari pred nesmiselnimi dietami z max 1200 kcal … pa še veliko pametnih stvari ima povedati …

ne nasedaj instant trenerjem in kemičnim praškom .. počasi se daleč pride in ker nimaš viška kg, samo preoblikovati se moraš, bodo rezultati hitro vidni …

pa srečno 🙂

opala denar pač porabiš za kar želiš, če ga imaš in težko je reči kaj je bolj pomembno. Meni je super, da imam osebnega trenerja in res je moje telo čvrsto, natrenirano, sama nisem sposobna vzdrževati takšnega telesa, ker enostavno se mi kljub vadbi začne nekje nalagat.

če bi pa morala dat za to ves svoj denar pa ga seveda ne bi imela.

Očitno imaš neke čudne predstave o osebnih trenerjih tako kot pišeš, moj ni niti približek tega.
Da pa bi se z njim poročila pa ne pride v poštev:)))

Mislim, da je vsaj za začetnike osebni trener zelo dobra odločitev. Veliko ljudi čisto nevede popolnoma narobe izvaja vaje, kar je v najboljšem primeru samo to, da ne zadanejo tiste mišice, ki jo hočejo, oz za katero je vaja namenjena. Še hujše je, da se lahko poškoduješ. Tako, da se mi zdi res smiselno vsaj za ene par ur najeti trenerja, da vse razloži, kako deluje tvoje telo, katere vaje so za katere mišice in kako jih izvajat. Zraven pa še malo o zdravi prehrani. Ko imaš osnove osvojene, pa se lahko tudi sam/a izobražuješ naprej. Pa seveda, kot je dejal že Mito, izobraženega trenerja, ki ve, kaj dela in govori.

So taki in drugačni. Od mojega fanta brat ima samo tisto licenco za fitnes trenerja, ampak tega sploh ne počne za plačilo, ker misli da nima dovolj naprav za merjenje kostne mase, srčnega utripa, ne vem česa vse ne. Že preden je vpisal ta tečaj, se mu je vseskozi zdelo, da so predavatelji zelo neinformirani, nerazgledani itd, ker ne poznajo osnovnih mehanizmov pri različnih ljudeh in različne dejavnike pri specifičnih in atipičnih problemih. Je že pošlihtal nekaj ljudi, tudi mene, ampak se ga ne da prepričat da naj to znanje trži, ker pravi da je to obmanjevanje, ker jih ne bo mogel prepričat da se držijo te diete in teh vaj tako natančno, če nima enih naprav, da jim dokaže, da se morajo tega držati. Mona. Torej so tudi nadobudneži, ki niso končali dif, so končali fitnes trening, in razumejo mehanizme in se informirajo več kot kaki iz difa, pa ne grejo v to, ker so preveč odgovorni.

Verjamem pa, da v večini primerov Difovci štekajo vsaj to, kako odgovorno ravnati z poškodbami, kar je dostikrat zanemarjeno.

hey
upam d ne motim in ne ticnarim…ampak me nekaj zelo zanima, glede hujsanja.
zanima me kaksni rezultati bojo po 7 oz. 14 dneh mojega hujsanja c bom jedla 1krat na dan (kosmice),pila samo vodo, 2 uri se peljala z kolesom, 2 uri na sobnem kolesu in usak dan 2 uri tekla (to se pravi 6 ur treninga)
resnicno me zanima vase strokovno mnenje in upam d mi bote odgovorili…hvala u naprej
lp nina

Draga Nina,
s tem si boš samo škodovala. 6 ur treninga je že za profesionalca dosti, kaj šele za amaterja. In profesionalci tega ne izvajajo ob enem obroku kosmičev!!! Če boš sploh zdržala tak režim, bo telo energijo jemalo (tudi) iz mišic in ne samo maščobe, kar je kontraproduktivno – ker pri hujšanju želimo izgubiti odvečno maščobo in ne mišic – mišice želimo pravzaprav okrepiti, ker so mišice tiste, ki tudi v času, ko ne migamo, kurijo več energije kot maščoba.

Torej, moje laično mnenje: če želiš shujšati:
– si ne postavljaj take časovne omejitve, kot je 7 ali 14 dni;
– v življenjski slog vsekakor vključi gibanje, a to, kar si zgoraj navedla, je dovolj za teden dni, ne za en dan;
– pestrost gibanja je zaželena, tako da je prav, da izvajaš različne športe;
– jej več uravnoteženih (!!) obrokov (samo kosmiči to niso), tako da bo tvoje telo oskrbljeno tako z beljakovinami, zdravimi (nenasičenimi) maščobami, vitamini, minerali ter pri aktivnem življenskim slogu tudi ogljikovimi hidrati (ti naj bodo po možnosti kompleksni);
– obrok takoj po treningu je zelo pomemben, zato ga ne izpuščaj!

In glede hrane kot tudi glede rekreacije, si zastavi na dolgi rok – tako, kot boš lahko vzdrževala celo življenje.

živjo! že dalj časa razmišljam o osebnem trenerju. za to se odločam z razlogom ker se sama enostavno ne znam motivirati. plus tega da moji prehrani ne govorim. kilogrami pa se kopičijo kot..zanima me, če kdo pozna koga, ki deluje nekje v bljižini celja. sama sem iz okolice in da bi se vozila v lj mi enostavno nebi zneslo. hvala za odgovor že v naprej!:)

urska8,

vitja.si

Mene pa blazno moti, da mi po fitnesih in vodeniha vabah, hodijo “trenerji” ki imajo komaj 20 let. Kaj pa on ve o pravillni vadbi, kakšne izkušnje pa imajo lahko tako mladi fantje in dekleta, kaj jim pomagajo tečaji pa šole, če niamjo izkušenj. KAP Sva bili z kolegico v studio F. Kap!! ena pupa brez občutka, brez izkušenj in z občutkom ,da mora biti diktator je vodila vadbo. Naslednjič pa en mulc groza od groze zato iščeva nekoga, ki ima kaj pojma kaj dela in prevsem kako se dela. Vrhnika okolica.

jaz že od začetka septembra hodim sem zadovoljna u nulo. Vaditelj je odličen in delamo res dobro. Točno vidi, kje si šibak in ti pove vaje ter da tudi domačo nalogo.
JE na Vrhniki tam kjer je karate šola.

Res jih je zadnje čase ko listja in trave in se je fajn prej pozanimat. Sicer tud oni morjo nekje začet. Jaz sem imela srečo, vse življenje sem se ukvarjala s športom in sem imela nekaj dobrih trenerjev, tako se sčasoma sam naučiš stvari. Večinoma sama delam vaje, kadar je zdaj sploh še čas, delam s fantom (ki nima pojmaaaa in mi ni v pomoč, kje rbi bilo fajn jo imet :P), drugače pa za kake ure še vedno koga najdem.

Imam srečo in z zobozdravniki, zdravniki, trenerji :)) In učitelji 🙂 Sem nekako ful izbirčna glede tega in ne vzamem kar prvega, ampak nekako ko “preskoči iskrica” vem 😛 Žal tam v vašem koncu ne poznam nikogar…

New Report

Close