Najdi forum

jaz že od začetka septembra hodim sem zadovoljna u nulo. Vaditelj je odličen in delamo res dobro. Točno vidi, kje si šibak in ti pove vaje ter da tudi domačo nalogo.
JE na Vrhniki tam kjer je karate šola.[/quote]
Tole sem prebrala in šla probat včeraj. OMG full zadovoljna in super vadba. zadovoljna sem bila kot še nikoli. Tako da če je še kakšna iz tega konca Vrhnika 😉 priporočam.

no potem se pa midve tam videvava. Jaz sem vzela sedaj z možem individualno obravnavo. trener ( ne morem napisat gospod, ker je tak fest športnik) niti fant ker ni najstnik!!) je super, sicer zahteven ampak motivi in vlije voljo kot malokdo!!!

no potem se pa midve tam videvava. Jaz sem vzela sedaj z možem individualno obravnavo. trener ( ne morem napisat gospod, ker je tak fest športnik) niti fant ker ni najstnik!!) je super, sicer zahteven ampak motivira in vlije voljo kot malokdo!!!

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

jaz pa toplo priporočam:

http://www.one2one.si/index.php/predstavitev-kluba.html

lp

jaz že od začetka septembra hodim sem zadovoljna u nulo. Vaditelj je odličen in delamo res dobro. Točno vidi, kje si šibak in ti pove vaje ter da tudi domačo nalogo.
JE na Vrhniki tam kjer je karate šola.[/quote]
Tole sem prebrala in šla probat včeraj. OMG full zadovoljna in super vadba. zadovoljna sem bila kot še nikoli. Tako da če je še kakšna iz tega konca Vrhnika 😉 priporočam.[/quote]

Se danes vidimo? Jaz sem bila v pon.. SUPERCA.. Danes bom pa kar vprašala katera je katera!! lep dan

jaz že od začetka septembra hodim sem zadovoljna u nulo. Vaditelj je odličen in delamo res dobro. Točno vidi, kje si šibak in ti pove vaje ter da tudi domačo nalogo.
JE na Vrhniki tam kjer je karate šola.[/quote]
Tole sem prebrala in šla probat včeraj. OMG full zadovoljna in super vadba. zadovoljna sem bila kot še nikoli. Tako da če je še kakšna iz tega konca Vrhnika 😉 priporočam.[/quote]

Se danes vidimo? Jaz sem bila v pon.. SUPERCA.. Danes bom pa kar vprašala katera je katera!! lep dan

jaz že od začetka septembra hodim sem zadovoljna u nulo. Vaditelj je odličen in delamo res dobro. Točno vidi, kje si šibak in ti pove vaje ter da tudi domačo nalogo.
JE na Vrhniki tam kjer je karate šola.[/quote]
Tole sem prebrala in šla probat včeraj. OMG full zadovoljna in super vadba. zadovoljna sem bila kot še nikoli. Tako da če je še kakšna iz tega konca Vrhnika 😉 priporočam.[/quote]

Se danes vidimo? Jaz sem bila v pon.. SUPERCA.. Danes bom pa kar vprašala katera je katera!! lep dan

jaz že od začetka septembra hodim sem zadovoljna u nulo. Vaditelj je odličen in delamo res dobro. Točno vidi, kje si šibak in ti pove vaje ter da tudi domačo nalogo.
JE na Vrhniki tam kjer je karate šola.[/quote]
Tole sem prebrala in šla probat včeraj. OMG full zadovoljna in super vadba. zadovoljna sem bila kot še nikoli. Tako da če je še kakšna iz tega konca Vrhnika 😉 priporočam.[/quote]

Se danes vidimo? Jaz sem bila v pon.. SUPERCA.. Danes bom pa kar vprašala katera je katera!! lep dan

Živjo,

kot zelo zadovoljna stranka fitnesa One to one v Ljubljani se strinjam s prispevkom Coacha in ga priporočam vsem, ki želite shujšati in narediti nekaj na sebi. Pred tem sem obiskovala tudi druge fitnese in preizkusila različne trenerje, vendar tako celostne storitve nisem bila deležna nikjer. Poleg super treninga so mi pomagali spremeniti moj nezdrav življenjski slog, za kar sem jim neskončno hvaležna.. in to so potem rezultati, ki ostanejo 🙂

Pozdravček vsem 🙂


Tole sem prebrala in šla probat včeraj. OMG full zadovoljna in super vadba. zadovoljna sem bila kot še nikoli. Tako da če je še kakšna iz tega konca Vrhnika 😉 priporočam.[/quote]

Se danes vidimo? Jaz sem bila v pon.. SUPERCA.. Danes bom pa kar vprašala katera je katera!! lep dan[/quote]
Ali se jutri vidimo na PRAVI VADBI ? Jaz pridem obvezno 😉

Ali je tukaj kdo, ki je hodil k Andreju Milutinoviču? Sem včeraj gledal na tv njegov prispevek, je sam shujšal iz 140kg in je sedaj svetovni prvak v fitnesu. Tudi rezultate ima kot je videti in po moje ve, kako se mi debeli počutimo v svoji koži. Če je kdo tukaj naj prosim napiše svoje izkušnje z njim.

Zdravo!

Mene pa zanima če pozna kdo kakšnega dobrega trenerja v Novi Gorici. Potrebovala pa bi ga za hujšanje.

Hvala in LP

Bi morda preizkusili online svetovanja za hujšanje? Vam ni treba nikamor hodit 😉

http://www.marelicen.si, Marko Ličen v Ljubljani, zelo priporočam!!!!!

Mladen Jeremić

PREOBRAZBA Z MLADENOM

Priporočam!

Vidim, da je stara tema, ampak najbolj se splača po mojem mnenju najeti kineziologa/fizioterapevta, ki je hkrati tudi osebni trener. Sem imel včasih enega fitnes inštruktorja, dal me je na mašine on pa bluzil po telefonu (vidim pa, da sedaj piše boljše programe), drugi pa me je naučil pravilne izvedbe, gibalnih vzorcev, vaj za aktivacijo ipd., pa še cenejši je bil, čeprav je bilo vmes par let.

New Report

Close