Najdi forum

ORL forum

Isto bi tudi drugi starši mislili tako in svojim otrokom prepovedali druženje z gluhimi in uporabo znakovnega jezika. Kaj pa če ti ne bi bil radoveden in želel spoznavati gluhe prijatelje, uporabljat znakovnega jezika, če bi ubogal starše?? To se lahko zgodi drugim otrokom.
In zanima me nekaj. Kje v regiji so največ otrok uporabniki PV? Vsaj približno mi recite?
Jaz si lahko mislim, da v podravski regiji, če se ne motim. V šoli za gluhe v MB so vsi zagrizeni ZA uporabo PV?!?! Tam včasih niso dovolili uporabo ZJ, samo govoriti smo morali, skrivaj pa kretali, zdaj pa vsiljujejo vsakim staršem ki ne vedo kako naj začnejo z gluhim otrokom, da je najboljša rešitev PV! GROZA!!!

Štajerci so zakon!
Sicer pa:
obi svetujejo, priporočajo, predlagajo, NE PA VSILJUJEJO, kot si zapisal.
Tu je bistvena razlika.
Moralna in vsebinska.
Doktrina se pač spreminja glede obravnave gluhih.

Sam nima informacije kako je s temi otroki, ki dobivajo vsadke v zgodnjem otroštvu
Sam menim, da so učinki dobri, čene jih ne bi operirali. Ker je zelo drago.

Če se pa človek ne zna sprijaznit s samim sabo in vključit v družbo je drugas maša.
Poznam tudi cel kup slišočih, ki se tudi ne morejo vključit, nonstop nergajo in tarnajom oa nimajo vsadka. In nihče jim ne brani kretati.

Daj ko maš tolko za govorit.
Poglej po internetu, gotovo piše, kakšni so rezultati vsadkov pri majhnih otrocih.
Zberi podatke in napiši tle.
Ne pa da govoriš na pamet.
Bi bil dober za politika!

New Report

Close