Najdi forum

Ojla forum!
Najprej naj se opravičim, če je bila ta tema že obravnavana – sama je nisem zasledila.
S fantom sva skupaj leto in pol. Najini spolni odnosi so OK, tako glede predigre kakor tudi samega seksa. Tudi z orgazmom je bilo vse OK do pred 4 meseci. Takrat so se pojavili problemi. Orgazma ne doživim več. Moj dragi se res zelo potrudi s predigro in tudi vzburjena sem, le orgazma ni od nikoder. Sproščenost ni problem, saj se odlično razumeva, vedno imava prostor, dovolj časa…
Prosim vas za pomoč.

Zanimivo. Poskusita menjati okolje – prostor oz. “plac”. Odpeljita se nekam, kjer bosta sama, pričnita s poljubi in tako naprej……..prej mu povej, da naj ne prodre vate, dokler ga ne boš prosila. Mogoče bo pomagalo. Prepričaj ga da naj obleče nekaj takega kaj je zate privlačnega, tako da si boš ga že ob pogledu nanj zaželela.

Poskusi….

Jaz sem pa poročena 9 let in vsa ta leta nisem imela težave z orgazmom. No, ne bom trdila, da sem ga vsakokrat doživela, ko sem imela odnos z možem. Zadnja pol leta pa ga ne doživim več. Tudi če se sama zadovoljujem, le ta izostane ali pa je zelo šibek. Pojma nimam, kaj mi je storiti in nikoli si nisem mislila, da bom imela take težave pri teh letih:))))).

Draga Lidija in Katarina,
vprasajta se, kaj se je v tem casu, odkar imata te motnje, spremenilo. Morda je kaksen stres, morda sta se preselili (k njegovim starsem v isto hiso, denimo), karkoli? Spremembe v custvenem odnosu do partnerja? Kako je s pozelenjem – ali je enako, ali ga je malo manj? Morda jemlje katera izmed vaju kaksna zdravila? Vsekakor bi bil priporocljiv obisk pri ginekologu, da izkljuci fizicni vzrok, zlasti pri Katarini, ki ima tezave tudi pri samozadovoljevanju. Opogumita se.

Draga Lidija in Katarina,
vprasajta se, kaj se je v tem casu, odkar imata te motnje, spremenilo. Morda je kaksen stres, morda sta se preselili (k njegovim starsem v isto hiso, denimo), karkoli? Spremembe v custvenem odnosu do partnerja? Kako je s pozelenjem – ali je enako, ali ga je malo manj? Morda jemlje katera izmed vaju kaksna zdravila? Vsekakor bi bil priporocljiv obisk pri ginekologu, da izkljuci fizicni vzrok, zlasti pri Katarini, ki ima tezave tudi pri samozadovoljevanju. Opogumita se.

Lep pozdrav!
Vidim, da nisem edina s takimi težavami. Pri meni je podobna zadeva. Fant se sicer potrudi, zelo se trudi, vendar pa do orgazma zadnje čase težko pridem. Ne vem več kaj naj storim, mislim pa da je vse to na psihični podlagi, glede na to, da se sedaj spolnih odnosov branim, ker se v naprej bojim, da ne bo prišlo do vrhunca.
Aja pa še to; že odkar imam spolne odnose, ne vem sicer če je to nenavadno, vendar jih doživim le, če sem jaz zgoraj, niti podrazno če je on “on the top”. Kaj menite?
P.S.:na forumu psihiatrija je en odgovor glede teh osnosov samo ne vem čist točno naslova.

Mogoče je napaka v tem, da si preveč prizadevaš za ta ljubi orgazem in da s fantom vrednotita kvaliteto seksa predvsem po tem, če ti je prišlo. A ni bolj pomembno, da sta skupaj, da se imata rada, da sta nežna drug z drugim…?

Vsakemu pac ugaja kaksen dolocen polozaj, v katerem lazje doseze orgazem, to ni nic cudnega. Sicer pa se za sprostitev odnosov in za preprecevanje narascanja napetosti (nezadovoljstva) med partnerjema lahko igrata nekaksno “igrico”. Pravila so – dovoljeno je vse (oz. tisto, kar vama je vsec), samo zdruzitev ne. Na ta nacin se da psihicni pritisk zaradi odnosa zelo znizati. V bistvu se samo poigravata drug z drugim, neobremenjeno raziskujeta, kaj je vsec drug drugemu, ne da bi se obremenjevala z samim “dejanjem”. Poskusite, morda bo slo? To naj poteka kaksen teden, dva… dolocita sama.

Ljubica, ne se sekirat, jaz ga še v življenju nisem doživela, pa se tud trudim…..

prav rad bi ti pomagal hehe

Pa tebe pa tud skoz nekje srečam, Edvin. Rad bi mi pomagal?! Pa misliš, da imaš toliko živcev, moči, kondicije, kvalitete in kvantitete?!

Zakaj pa bi pri tovrstni pomoči potreboval živce?

Ker je neimenovana navadno kje “v halucinatornih oblakih”, pa bi moral biti potrpezljiv, da bi jo spravil v realni orgazem…

Irena, hvala. DELUJE!!!!

Fenomenalno!!!!! :)))) Kar nadaljujta…

Ne, popolnoma v treznem stanju sem, ti pa si neverjetno in blazno pametna. No, saj ti že veš, ampak ne dopade se mi, ker toliko iščeš konflikte oz. jih povzročaš.
Share peace and love with people-you’ll give it back…..
Saj je ok, da poveš svoje mnenje, pa to, ampak podjebavat ti pa ni treba!

Saj te ne…! Poglej si njene odgovore po vseh forumih.

Ampak men se zdi, da gre pri Ireni za mešanico med: “Priročnikom za dom in gospodinjstvo”, “Sam svoj mojster” , “Navodila za uporabo”, “Vodič po …”,
“Vi sprašujete, strokovnjak odgovarja” itd. v eni osebi.
Dobro, da jo imamo!

Probaj z drugim!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close