Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost oralni in analni seks (za punce)

oralni in analni seks (za punce)

Punce mam eno vprašanje. A vam je analni seks res všeč, al to delate v večini da zadovoljite tipa. Ker mi ni jasno – sej ne moreš doživet orgazma. Zanima me tud kaj mislite o oralnem seksu? A vam je všeč, če ga sprejemate al pa dajete?

Živio !
Analni seks je (pri meni) le za včasih, takole, za popestritev, ampak vedno po
“normalnem” seksu, ko je še vse mokro, ko doživiš že nekaj orgazmov in je tudi ritka razprta, pa ti jo partner nežno napolne. Takrat se sama lahko božaš po muci in doživiš še kakšen višek. Prodor v ritko mora biti nežen, predvsem pa
dobro podmazan.S silo ni nič, le bolečina.
Glede oralnega seksa pa tako: rada ližem in rada sem polizana. Če ob tem ne bi čutila zadovoljstva oz. ne bi uživala, tega tudi ne bi počela.

Draga Maška!
Meni osebno se oralni seks ne zdi v redu to sem počela samo enkrat ali dvakrat.
Za analni seks ti pa ne morem povedati, ker ne vem.
Pozdrav!
Maša

qanalno se nism probala, oralno fantu ful pase men mal manj- vcasih, mi je pa vsec ce ga jest njemu lizem…

Za analno nevem, ker se nism probala…Oralno je pa neki najbolsga, vsaj zame. Drugac mi ni problem tipu tega delat, se bols je pa ce mi on to dela…

sorry ker se vmešam v vašo debato, ampak se pridružujem mnenju:

sem moški, ki analnega seksa ne odobrava in ga tudi ne misli početi, ker to preprosto ni užitek in sex.

oralen seks pa je zelo pomemben za partnerja pri vzburjanju in ponavadi zelo dobrodošel če je pester.

V sexu je vse dovoljeno! Samo, ne mučit živali !

Pa da je sporazumno in da ste dovolj stari.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close