Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Oplojevanje samskih ZDRAVIH žensk

Oplojevanje samskih ZDRAVIH žensk

zakaj pa da bi “najebal”?? kot praviš ti,………v mnogih primerih je otrok “najebal” zaradi očetovega pretepanja,pijančevanja,pedofilstva in podobno.

po mojem si nujno potreben kakšne literature o vzgoji otrok glede spolnosti,……..pa mislim da glede kakšne druge teme prav tako!!!

Živjo obema Klemenoma!
Vidim, da so pogovori o politiki, cerkvi in ne vem o čem še brez veze, ker pol bi bil tale forum čist premal prostoren. Poleg tega se sploh ne trudim, da bi komu vcepljala v glavo, kaj naj počne. Sto ljudi, sto čudi. Malo se počutim napadena, ker sem uporabila “mi”. Mislila sem na prijatelje, ki smo se začeli družiti pri verouku, na bivše sošolce, ki tudi “hodijo v cerkev”, starše…
Oprosti, o Cerkvi pa ne mislim več razlagat. Važno je, da vem kdo je “Šef”. Tledol smo vsi tavelki grešniki, zato je brezveze postavljat stopničke za zmagovalce, kdo je bol bogat, kdo je bol lep in pameten. Kdor se pa zaradi Rodetovega avta sekira, je pa sam na slabšem. Če si jezen na nekoga, ki ma položaj, ki ima “vse”, je to le nevoščljivost. Imeti moramo tako Kučana, Rodeta, Zahoviča in vsakega posameznika, da je tako kot je. Izboljšanje se pa začne pri meni. Jaz slovenske politike ne bom spremenila, ker lahko le sebe in nikogar drugega. Zato bom raje tiho in bom svoje možgane porabila za kaj bolj pametnega, kot je neko filozofiranje, kaj bi morali spremeniti, kaj kdo narobe dela in kdo je najbolj pokvarjen v Sloveniji. Lep pozdrav in brez zamere.

Upam, da si na vseh področjih zadovoljna in zadovoljena, ker si mlada, še ne pomeni, da si pametna.
Ni vsako razmišljanje, ki je trenutno prisotno in moderno, tudi zares pravo. Ruglej še zdaleč ni zastarel. Najbrž nisi rasla ob očetu pijancu, materi pijanki, najbrž si v mladi duši še nisi dovolila razmišljati tudi o takšni patologiji, s kakršno ima Ruglej vsakodnevno opravka.
Veš, ne privoščim ti pijane matere, ki te zaznamuje za celo življenje. Mene je.

Irena, poglej si odprto vprašanje od Maje1 na forumu Srednja leta pod naslovom “Dr.Rugelj”, čeprav je škoda njenega dragocenega časa zanj (njena tukajšnja izjava).
Zarečenega kruha se njaveč poje, a ne?

Ne dvomim, da je strokovnjak na svojem področju, čeprav mu skozi vso poklicno kariero mečejo polena pod noge in dvomijo v njegovo strokovnost. Ozdravljeni pacienti so zanj najboljša reklama, se ti ne zdi?
Sploh se mi pa dozdeva, da si on niti ne želi neke pretirane publicitete, prej želi v miru delati. Samo čim se oglasi s kakšno izjavo, ga že napadejo kot piranje. Zdravi pacienti že poznajo njegovo strokovnost, za druge pa ni pomembno, ali?

Hvala za mnenje.
Pljuvanje po drugi je slovenski nacionalni šport poleg alkoholizma in fovšije. Moram reči, da se je meni dr. Rugelj od začetka zdel tudi malo čuden, grob….
Potem pa sam spoznaš, v kakšen zos so te spravili starši s svojim alkoholizmom in iščeš nasvete tu in tam. Potem te pa predrami nekje v duši edinole neizprosna ba še kako resnična beseda dr. Ruglja. In pričneš delati na sebi, če seveda to hočeš. Njegova nepreklicna iskrenost in trdost gre ljudem v nos. Ker pijance je treba ujčkati in ščititi.
Nisem bila njegova pacientka.
Sem proti referendumu in če bi šla glasovat, bi okrožila proti, če vas že zanima. In nehajte nakladati, kakšno škodo naredi otroku oče pijanec. Pa mati pijanka? In če je slučajno samska in se gre oplodit, potem pa ne zmore ? Sicer pa, kdo je po vašem alkoholik?!

Ja, Irena, tudi meni gre na živce, ko se samo matere daje v “tron”, očete pa kar na splošno med pijance. Saj sem sama ženska, toda poznam kar precej žensk, ki pijejo v korak z moškimi ali pa celo mnogo več (5,6 whiskijev na eks, pa še kar tanka). Da pa ne govorim, kakšna grda slika je opotekajoča ženska, sploh pa če jo še poznaš in ima enega ali dva otroka. Prav nič lep okvir o idealnih materah ne dajejo niti izjave v stilu: noben moški je ni dohajal pri podiranju rund! Ne zgodi se tako poredko, da piše v črni kroniki, da je ta in ta, pri kontroli alkoholiziranosti v prometu, napihala krepko čez 2 promila (kar že za moške ni malo). Resnici na ljubo pa je, da vedno bolj vidimo moške, ki pijančujejo. Zakaj je tako, je že drugo vprašanje.

In še to! Nikjer ni garancije v naprej, da bo neka ženska dobra ali slaba mati. Marsikatero mater doleti poporodna depresija, ko ni kos sebi, še manj pa svojemu detecu. Kaj bo z otrokom takrat?
Ob takem povdarjanju, kako so otroci samskih žensk STRAŠNO zaželjeni in da bodo deležni v življenju SAME ljubezni, se počutim kot poročena ženska – mati, nekako nekompletna. Vprašam se, ali bi bila kot samska mati boljša, kot pa sedaj, ko svojo ljubezen delim med moža in dva otroka? So mar moji otroci za kaj prikrajšani, ker del mojega srca pripada moškemu, mojemu partnerju, njunemu očetu?

Bravo Nika to so besede!!!

Naj se ti ne smilim, ker mi ni prav nič hudega!

Kaj pa če bi bil fantek? Kako bi potem taka ženska ravnala z njim? Daj no premisli, preden nekaj napišeš!!!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close