Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Oftalmologija Operacija

Operacija

Pozdravljeni,

stara sem 31 let…brez otrok zaenkrat. Moja dioptrija je pribl -6, nosim mehke leče.
Je pametno iti na operacijo pred porodom…..ali je bolje počakati

hvala za odgovor

Odvisno od tega ali je dioptrija stabilna in koliko časa. Ne moremo z zagotovostjo reči, da se med nosečnostjo dioptrija ne bi kaj spremenila. Sigurno pa se ne bi spremenila za takšno vrednost kot jo imate sedaj. Kdaj na operacijo menim, da je čisto vaša odločitev. Pomembno je, da niste noseči ali dojite. Jaz bi verjetno raje počakala še posebno, če ste tik pred tem, da bi imeli otroke.

mag. Kristina Mikek, dr.med. spec. oftalmologije Morela okulisti d.o.o. Center za očesno refraktivno kirurgijo Tehnološki park 21, stavba D, 3.nadstropje Ljubljana Tel: 01 5102340 www.morelaokulisti.si

Pozdravljena Ami :o)

tudi jaz sem se do marca letos imela dioptrijo -6. Lece sem nosila 15 let.
Letos februarja sem bila lasersko operirana najprej na enem ocesu, nato marca se na drugem in od takrat nimam vec potrebe ne po ocalih, ne po lecah. Vidim!!! in to je fantasticno!
Operirana sem bila v Torinu, poseg traja cca. 2 min in ti spremeni zivljenje.

Ce te zanimajo podrobnosti, ti jih seveda z veseljem dam.
Pozdravcki!

Mojca

p.s. stara sem 29 in se tudi nimam otrok.

Zanima me, če na očesni kliniki opravljalo tudi blefaroplastiko ? Koliko časa je čakalna doba, da te pregleda zdravnik in koliko to stane? Ali je možno tudi na napotnico?

Operacije blefaroplastike opravljajo tudi na očesni kliniki, glede čakalnih dob in cene ter ali je tudi na napotnico pa je najbolje, da se obrnete kar na očesno kliniko.

mag. Kristina Mikek, dr.med. spec. oftalmologije Morela okulisti d.o.o. Center za očesno refraktivno kirurgijo Tehnološki park 21, stavba D, 3.nadstropje Ljubljana Tel: 01 5102340 www.morelaokulisti.si

New Report

Close