Najdi forum

Pozdravček vsem!
Zanima me ali kdo pozna ali mogače kdo od vas živi v tri moški in dve ženski?
Kajti tenutno se nahajm pred odločivijo ali poskusiti ali ne..
V spolnosti se ujamemo venadr nisem se 100 %ali je možno da ostanemo oz. ostanemo skupaj za vedno…
In mogače kakšen naslov knjige ki opisuje ta razmerja ki so za naekatera normalna oz.nenormalna…
Hvala za odgovore pa naj bojo karkšni koli…

Poiskusi in poročaj!

Poznam dva moska, ki zivita v takih skupnostih in enega, ki je to poskusil v preteklosti z dvema zenskama in ima negativno izkusnjo, ker sta obe zenski zelo trpeli. Tudi jaz ti svetujem, da poskusis, vendar morate najprej postaviti osnovna pravila, kaj je “dovoljeno”, zlasti glede spolnosti – so dovoljeni partnerji izven skupine ali samo znotraj nje itd. Ce so dovoljeni partnerji izven skupine, morate biti zelo odgovorni glede zascite pred spolnimi boleznimi. Dogovorite se glede ljubosumja, gospodinjenja itd. Morda vam uspe, ce pa ne, bo izkusnja vec. Poglejte tudi na omrezju, eden izmed omenjenih znancev mi je poslal neko povezavo, kjer je predstavljeno, kako taka pravila postavis in kaj mora biti v skupnosti dogovorjeno vnaprej. Zal pa sem jo izgubila (oz. me kot strogo monogamno ti toliko prakticno zanimala). Veliko srece!

Ne znam si predstavljati, da bi to šlo na daljši rok.

Zanimivo- kot da bi bral Dr.roman ha,ha…
Če bi bla jest šef – bi tud imela 3 moške- eden bi hodil v službo, eden bi doma gospodinjil, eden pa bi me ta čas razveseljeval s potovanji itd.
Potem bi malo zamenjala vrstni red- da nikoli ne bi bilo dolgčas nobenemu. Kar se pa žensk tiče- no ja, bi jih imela za motivacijo oz. nagrado mojim pridnim moškim…
Kaj pravite na to?

Zanimivo- kot da bi bral Dr.roman ha,ha…
Če bi bla jest šef – bi tud imela 3 moške- eden bi hodil v službo, eden bi doma gospodinjil, eden pa bi me ta čas razveseljeval s potovanji itd.
Potem bi malo zamenjala vrstni red- da nikoli ne bi bilo dolgčas nobenemu. Kar se pa žensk tiče- no ja, bi jih imela za motivacijo oz. nagrado mojim pridnim moškim…
Kaj pravite na to?

Zanimivo,zanimivo !
Jaz bi si omislila se cetrtega z idealnimi merami 100 – 42 – 98 !
(da ne bo kdo v dvomih : 100 milijonov na TR, 42 vrocine in 98 let !)
Pa brez zamere, vsi moski kar vas je !
LP Andrejka

Kar me je spomnilo na tale vic.

Dobro situiran gospod pride v bar. Opazi atraktivno mladenko in ji poslje vino.
Mladenka ga premeri z ocmi, potem pa napise listek in mu ga poslje po natakarju.
Na listku pise: “Da bi sprejela vase vino, morate imeti pred barom BMW, na banki milijon in v hlacah 20 cm.”
Gospod preleti listek in na hitro nacecka odgovor: “Pred barom imam najnovejsi Mercedez, na banki preko dvajset milijonov, ampak niti v sanjah si ga zaradi vas ne bom krajsal za 15cm. Vino mi pa prosim, posljite nazaj.”

Pa brez zamere, vse zenske kar vas je!

Tommy:

Marija,
jaz bi vsekakor poiskusila s tem, da bi pravila res tocno postavila. hkrati pa je mislim, da tudi dolociti katera je tista prva moskemu, katera dva sta par, saj to verjetno vestee, kaj ti druga zenska je potem samo poleg. ni pa glavna. tako so imeli tudi cesarji in kralji in vsi ostali poglavarji. ta glavna je bila pac sefica”

Tommy,dober je !

A ni lustno,ko se lahko pohecamo eden na racun drugega in se smejemo zraven!
Pa da ne bos v dvomih : mojemu mozu manjkajo cisto vse idealne mere, pa je se vedno najboljsi vseh moskih v galaksiji !

Lep dan !

Andrejka

Se ne strinjam, da mora v taki skupnosti imeti moz glavno zeno. Ravno iz takih “potreb” oz. ker se tega misljenja ljudje v taki skupnosti ne znajo ali ne morejo osvoboditi, nastanejo potem hude tezave. Ce zivite v taki skupnosti, morajo biti vsi enakopravni. Ni prvih in drugih. Le tako lahko to funkcionira. Logicno je tudi, da ni treba dolociti parov, ker so pari vsi skupaj. Je pa po moje to custveno zelo zahtevna zadeva… vsi morate biti mocni.

Kar odloči se za tako zvezo, če sploh razmišljaš o njej, ali že nekaj časa tako živiš pomeni, da si se osvobodila slabe človekove lastnosti, ljubosumja, kar je samo lepši izraz za posesivnost. Izgovor, da smo ljubosumni, ker imamo nekoga radi, je samo izgovor. Če imaš nekoga res rad, mu privoščiš najboljše, če ga pa imaš rad samo zase, to pomeni lastiti si ga.
Tebe vidim kot odprto osebo, pozitivno po značaju, samo malo samozavesti ti manjka, kar pa ni čudno, ker se spuščaš v bolj neraziskane vode. Vaši skupnosti dobro kaže, se bo pa kmalu povečala. O trajnosti take skupnosti? Prihaja čas hitrih sprememb in tisti pari, ki se zdaj poročajo in bodo zdržali skupaj “do groba”, si bodo vsekakor zaslužili medaljo. Dolgoročno gledano se bodo formalne poroke opuščale, živeli bomo v skupnostih, vedno pogosteje bodo večje od enega para, ker to pomeni večjo varnost, le ljubosumja se je treba znebiti.
Glede na tvoj značaj in poglede na življenje bi tudi ti lahko imela sposobnosti videnja prihodnosti in drugega, teoretično jih ima lahko vsak, v praksi je pa težko biti tako pozitivno naravnan in odprt.
Lep pozdrav in veselo naprej
Rudi

Irena je pisal/pisala:
>
>
> Se ne strinjam, da mora v taki skupnosti imeti moz glavno
> zeno. Ravno iz takih “potreb” oz. ker se tega misljenja
> ljudje v taki skupnosti ne znajo ali ne morejo osvoboditi,
> nastanejo potem hude tezave. Ce zivite v taki skupnosti,
> morajo biti vsi enakopravni. Ni prvih in drugih. Le tako
> lahko to funkcionira. Logicno je tudi, da ni treba dolociti
> parov, ker so pari vsi skupaj. Je pa po moje to custveno zelo
> zahtevna zadeva… vsi morate biti mocni.

POZDRAVČEK….
EDI,IRENA IN RUDI hvala za spdbudne misli in nasvet danes zvečer bo padla kocka do sedaj smo razčiščevli kakšna so čustva kajti vsi trije se zavedamo da je postelja najmanjši problem.odkrito poveadano pa je vse tri malo strah da ne uspe vendar mislimo da smo vsi trije dovolj čustveno zreli da dosežemo srečo vsak na svoj način kajti z to vez smo se odločili zaradi dolečenih karakterjjev ki jih imamo vsi trije in z to odločitvijo samo izpopolnimo vsak sebe da vse obrazložim bi bilo predolgo vendar včasih se sprašujemo kdo je določil da je normlno da je ljubezen lahko samo moški ženska kdo je bil tisti narava ali sam človek ali se kdo kdaj vprašal ali neživimo ljudje v neki kletki ko se poročimo to mislim predvsem na moške in ženske ki na nek način uživajo ko skočijo čez plot in včasih se zgodi da se tam na drugi strani zaljubijo in kaj storimo v tem primeru ali ležamo obem ali pa trpinčimo na nek način obe osebi ko smo z njima dokler enkrat ne naredimo konca in v večini primerov se vrnemo v objem osebe ki je zmožna opavičila…ah sem blo šla od bistva danes delam višjo matematiko kaj je prav in kaj ni kajti vsak dan ko bolj opazujem ljudi vidim da od destetih ima le en odkrita resnična čustva in iskreno jubezen ki jo nas učijo od malega…..rudi se enkrat hvala kajti potrdil si moje prepričanje da je ljubosumje najslabše lasnost ljudi…irena če mogče dobiš kakšen naslov bi bila zelo vesela aja za ostale pa pri nas treh smo vsi isti ni prvega druge tretja razen to da je on za dva po čustvih ki nama jih daje….lp

marija je pisal/pisala:
>
> POZDRAVČEK….
> EDI,IRENA IN RUDI hvala za spdbudne misli in nasvet danes
> zvečer bo padla kocka do sedaj smo razčiščevli kakšna so
> čustva kajti vsi trije se zavedamo da je postelja najmanjši
> problem.odkrito poveadano pa je vse tri malo strah da ne uspe
> vendar mislimo da smo vsi trije dovolj čustveno zreli da
> dosežemo srečo vsak na svoj način kajti z to vez smo se
> odločili zaradi dolečenih karakterjjev ki jih imamo vsi trije
> in z to odločitvijo samo izpopolnimo vsak sebe da vse
> obrazložim bi bilo predolgo vendar včasih se sprašujemo kdo
> je določil da je normlno da je ljubezen lahko samo moški
> ženska kdo je bil tisti narava ali sam človek ali se kdo kdaj
> vprašal ali neživimo ljudje v neki kletki ko se poročimo to
> mislim predvsem na moške in ženske ki na nek način uživajo ko
> skočijo čez plot in včasih se zgodi da se tam na drugi strani
> zaljubijo in kaj storimo v tem primeru ali ležamo obem ali pa
> trpinčimo na nek način obe osebi ko smo z njima dokler enkrat
> ne naredimo konca in v večini primerov se vrnemo v objem
> osebe ki je zmožna opavičila…ah sem blo šla od bistva danes
> delam višjo matematiko kaj je prav in kaj ni kajti vsak dan
> ko bolj opazujem ljudi vidim da od destetih ima le en odkrita
> resnična čustva in iskreno jubezen ki jo nas učijo od
> malega…..rudi se enkrat hvala kajti potrdil si moje
> prepričanje da je ljubosumje najslabše lasnost ljudi…irena
> če mogče dobiš kakšen naslov bi bila zelo vesela aja za
> ostale pa pri nas treh smo vsi isti ni prvega druge tretja
> razen to da je on za dva po čustvih ki nama jih daje….lp

marija
Vaš primer si opisala točno tako, kot sem vas jaz videl. Sprašuješ se, če ste čustveno dovolj zreli? Koliko tistih, ki se poročijo pa je čustveno zrelih za zakon, mislim, da samo tisti redki, ki so v zakonu srečni. Vsekakor ste čustveno kar precej zreli, da ste sploh prišli do te faze.
Kdo je določil, da je normalno živeti v paru m. ž. ? Ljubosumje, beri posesivnost. Zato, da si lahko nekoga lastimo, smo se pripravljeni odpovedati vsem ostalim. Ljudje bi morali živeti v skupnostih, kot smo že nekoč in v daljni prihodnosti spet bomo.
Tvoja višja matematika je čisto v redu, ste samo malo pred časom, no nekdo mora začeti. Ni prav, da v takih primerih pade kocka v nekem trenutku, vredno je poskusiti in ugotavljati, kaj morate še pri sebi narediti, da bi taka skupnost delovala.
Trenutno vidim pri vas nekaj tesnobe, verjetno se bojite odgovornosti, po drugi strani pa čutite, da vam taka skupnost odgovarja.
Če boš potrebovala še kak nasvet, se lahko obrneš name, lahko tudi na e-naslov.
L p Rudi

Marija, če še spremljaš tvojo temo, se kaj oglasi na moj e-mail.

Ko se družba dvah deklet in treh fantov dobi na plesu se ga malce napijejo skupaj .
Vendar če ena dekle je pomočnejša od druge prime enega od treh fantov za roko .
Če fant svojo roko povabi na ples veseli se začenjata stiskati oba ljubeznivo .
Le fanta oba pri eni punci se valjata po klopci obupno .
Sedaj se deklica sama nasloni na neznega fanta veselo in ga poljubi vroče ljubeče .

New Report

Close