Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami Olimpijada gluhih

Olimpijada gluhih

Mihau: Robert ima prav.
Nič naju nisi poslušal….

Kar si našteval ni nič…. ŽAL in škoda.

Ko boš naslednjič prišel, vaju z ženo midva nekam odpeljeva….

In: mi imamo polžka že zavarovanega!!

LP vsem

Saj poslušam.
Sem bil pr šinjorju, pa krapcev ni imel. Je pa blo fajn.

Rotunda in ostalo še pride na vrsto.
Slučajno smo bili v kuzmi, pa se tam ne ustavim več.
Žena je vprašala v radgoni katere izlete priporočajo in smo se znašli v lisičjem grabnu in naprej. Ja pa še v neki karavan reviji na Petrolu je pisalo kam na izlete.

Življenje je še dolgo, in ogromno bo še prilik.
Odkar sem v penziji je namreč raj.
Nikakršnih stresov.
Sam užitek.
Prav sem se odločil.

Premalo so me cenili in plačali da bi še delal.
Ker sem delal v kao javnem sem bil že vnaprej označen kot nek škodlivi parazit. Fuksa lena.

Naj delajo virantov poba, pa krebsova pa svetlik. Pa še križanič in lahovnik, pa bajuk. Pa vsi ostali.

Po 6 letih nespremljanja inflacije v javnem ni nič bolje.
In tud zdaj ne bo.
Bo mraz tud za upokojence, vendar je mihel skromen in bo prežvel.
Cipa pa več ne bo. Za dnar ki so mu ga dajali.
Dvojno plačo in kušnt me morjo nekam da bi še redno delal.

Iz ludi ki res delajo (tud murini delavci so taki) se delajo norca.

Včiri je bil na tv3 manager ki je zrihtal železnico in panvito. Miklavčič al tko.
Edin on bi lahko rešil muro, če bi imel proste roke..
Druzga manegerja ki bi mu to uspelo v slo ni.
Ducat takih in bi slo izplavala.

Ahoj Mihau- te pa zdaj lenarjenje vse za nazaj….

To bo prvo, ka bom jaz naredila, če pridem do tja!!!!

Tudi jaz sem v javnem, toda zaenkreat se nimam kaj bunit……

Tretjemu, prečej mlajšemu sinu je omogočeno obiskovanje centra za sluh in govor in sem že zaradi tega zelo zadovoljna.

Ja, če bosta z ženo še kaj v Prekmurju, pa res škoda, če se ne javita, dobita napotke kam in kako, da bo vredno ogleda in užitkov ob hrani.!!!!!!

LP

ne lenarjenje.
Odsotnost stresa je bistvo.
Delam če hočem, ne pa pod mus.
In delam kar me veseli.
In marsičesa nočem videti in vedeti.
Ker me razburi, menjat pa ne morem nič.
Le infarkt me bi.

Oho- lenarjenje…. KA JE ŽE TO???
Meni bi pa pasalo-teden dni nekega hotela, samo ležala bi….seveda bi moža imela s sabo.

Ampak po tednu, pa spet naprej, ker je lepo, če lahko delaš, opazuješ, kako ti otroci rastejo…
Ampak človek rabi odklop in če ga ni pregorevaš!!!!!
No, ja, je človeška rasa že tako naravnana, da si moraš vedno nekaj želeti, seveda hrepenenje je človeška potreba in vedno bomo našli nekaj, kar nimamo…

No, pa nazaj na delo…

LP

Ni pomeben rezutat košarkarske repezentance gluhih na Olimpijadi gluhih.Zelo pomebno je ,da sou se Olipijade gluhih udeležili bivši sekretar ZDGNS Redžepovič in tajnica Biserka .Ponavlja se zgodba iz Avstralije.Sve kaže da gluhi šport ne more brez afer.

Pozdravljeni….

Naomi:”Tretjemu, prečej mlajšemu sinu je omogočeno obiskovanje centra za sluh in govor in sem že zaradi tega zelo zadovoljna.”

To meni ne gre v glavo,zakaj v Maribor in zakaj ne v Rakičan po naročilu ali v DGNP v M.Soboto…..

Mihau:”Sem bil pr šinjorju, pa krapcev ni imel. Je pa blo fajn.” Najlepše delajo domače kuharice in morda bo Naomi spekla za vas…..
Naomi,sploh veš kaj so to krapci(kisilakovi)??
Mihau:”Rotunda in ostalo še pride na vrsto.” Rotunda??? Na Goričko v Selo??? Prosim te lepo…..ti lahko greš,nič proti nimam,raje bi šel v Andrejce v tisto diskoteko,ki kelnarce strežejo zgoraj BREZ!!
Mihau:”Iz ludi ki res delajo (tud murini delavci so taki) se delajo norca.”
Naomi,ali si slišala po radiu Murski val,da naj bi bila zakonca Huber psihično prizadeta???
In kot vse kaže,da bi naj našli krivce za POTOP MURE….
Mihau:”Včiri je bil na tv3 manager ki je zrihtal železnico in panvito. Miklavčič al tko.
Edin on bi lahko rešil muro, če bi imel proste roke.. “
Niti on ne bi rešil Mure…..morda Paris Hilton ali pa Roman Abramovič ali pa kakšen ARABSKI TAJKUN….
Naomi:”Oho- lenarjenje…. KA JE ŽE TO???”
Tu se zdaj jaz počutim,ker v Muri žal dela le kakšnih 50 delavcev….

Lep pozdrav iz Murske Sobote….

ultra-ši, kolko vas je, ki če bi imeli možnost it na vroče počitnice v tajvan, ne bi šli?

pač zrihtaš dnar od donatorjev, mal za olimpijce, mal zase, pa greš.
mihelna njun skok nič ni stal.

fovšija pač.

Robert, se mi zdi da si ti omenil nekje v postih rotundo.

Kaj boste zdaj naredili v muri?
Kaj boš počel?
Kandidiraj v bodoče za poslanca. In si zazihran do penzije, tudi ko ti poteče mandat. Glej npr g bajuka, penzjonerja.
Svetujem ti sns, tam imajo radi take junaške ljudi kot si ti, ki se ne dajo.
Zdaj je pravi čas da začneš napeljevat veze.

Ker v slovenijo nič ne gre, brez vez in sorodstva.
Ti zadnjič preberem, da sta celo g Jankovič in Virant v žlahti preko žene.

Mihlj je že doskrat pisal kaj je za naredit v ti jugi.
Država ki ne mara delavnih ljudi, država ki ji ni mar vza mlade in njihove otroke, nima prihodnosti.
Le stvar časa je.

Pa naj še tolko praznujejo raznokakve priklučitve. Mihel bi uporabil združitev z matico, ker priključitev govori da smo nekomu nekaj vzeli in dali sebi.
V resnici pa FJK in A koroška nimata nikakršne zgodovinske pravice do tega teritorija. Zgolj slučaj, prilika in butalstvo. Seveda sta kasneje iz juga italije in še od kje uvažali prave državljane, da so slovenci postali manjšina v lastnem domu.
Tko bomo postali s časoma tud slovenci v slo.

BTW, včasih je blo reklo: domovina je tam kjer ti je lepo.
Tisočem in tisočem v slo ni več lepo. Torej…

Če boste poskusli it zaposleni iz mure na svoje, boste vidli kako je to težko.
Država ti nič ne da in od vsega ti jemlje ddv etc.

Vse mora bit po predpisih, in če hočeš da je tko, zlepa ne moreš kaj začet.

Mihau nimaš prav.Nobeni sponzoriji ne dajo denar za gluhe športnike.Denar za odhod sekretarja in tajnioce ZDGNS na olimpijado gluhih je denar ki je preko FIHO namenjen gluhim Slovenije.Bodi pameten,le vi gluhi lahko to razčistie.Smeji vam se celotna Slovenija,dokler država ne bo rekla STOP.Kolikor sem informiran to se bo zgodilo v kratkem času. Vse se ve,čaka se le moment da se to naredi in da se enkrat konča zgodba Redžepoviča ki traja že 30 let.

Ultra…

To v zvezi z g.Redžepovičem ne bomo pisali…..
drugič pa je to,da ne Mihau in ne jaz nisva člana društva gluhih in naglušnih…..

Ti pa če si….naredite nekaj s tem….sam ne boš storil popolnoma NIČ!!

Mihau:”Kaj boste zdaj naredili v muri?
Kaj boš počel?”
Res je,da je “stara” Mura zaprta čeprav še do srede ali četrtka delajo še samo v Bossovih obratih!!Rodila se bo “NOVA MURA” in prav danes so obvestili po radiu Murski Val,da bo ostalo 1200 delavcev….
Zdaj bom malo počival in počakal na pošto iz Mure,ki bodo začeli poslati konec septembra…..
Sam se ne bojim za zaposlitev tudi zato,ker (upajmo,da bodo držali obljube) smo Murini delavci v prednosti za nova delovna mesta drugod…..
Premišljujem o morebitnem šolanju….še prej pa moram nekaj uredit za naše gluhe in naglušne v Murski Soboti…..

Toliko od mene…..!!

Lp

mihelnu se noben ne smeje.
Ni razloga da se mu bi smejali, in predvsem, tud če se mi bi smejala, mu je figo mar.
Se požvižgam na vse skup in na vsakega posameznika ki se bi smejal.
Vem, da ti nihče nič ne da al podari.In zato mi je figo mar. Se bom sekiral zarad Butal.
Ma daj. Se ti bo žovč razlil.
Lohka sta šla uradno z nimi da se niso zgubili, ker ne znajo po tajvansko kretat. Da je mal heca, in resnice.
Mihel ne gre ke, če mu dajo zaston karto in hotel.
Ne šlivi kitajske.
Saj prhajajo sem oni in nihova roba.
da nadomestijo muro, planiko, iskro… in nas.
Tud mi ne bomo več potrebni, in ni velike škode zarad tega. To je samomor, ne umor.
Sami se brišemo z obličja zemle.
Skratka tajvan ne.
Avstralija al pa N zelandija že. Ampak ne vem če je tista punca moj tip. Mam že svoje dost. Prej al slej ti vsaka skuša zrasti čez glavo. In ne rabim nobenih novih hpv-jev.
Skratka, verjetno sta tipa imela neko uradno vlogo, makar proforma. Npr psihologa?? Maserja?

Mihau,dobro si ugotovil da je Biserka na olimpijadi gluhih imela vlogo MASERKE,Redžepovič pa vlogo eksperta za znakovni jezik gluhih,saj tip edini v Sloveniji ovlada mednarodni znakovni jezik gluhih “GESTUNO”.

PROTESTIRAM, JAZ OSEBNO NISEM IMELA ZADOLŽITEV ZA MASIRANJE ŠPORTNIKOV GLUHIH NA OLIMPIJADI,MOJA NALOGA JE BILA MASIRARI REDŽEPOVIČA KI JE BIL POPOLNOMA TRD KO JE VIDEL DA NE BO KOLAJNE IN DA GA NE BO SPREJEL PREDSEDNIK DRŽAVE, TER DA NE MORE DATI IZJAVO ZA JAVNOST DA SO GLUHI ŠPORTNIKI DISKRIMINIRANI V ODNOSU NA SLIŠEČE. POSKUSIL GA JE NADOMESTITI BRUMEN KI IZJAVLJA DA BI SE GLUHI ŠPORTNIKI TREBALI ZAPOSLITI V VOJSJI IN POLICIJI KOT SLIŠEČI.KAJ BI GLUHI TAMO DELALI GLEDE NA SVOJO PRIZADETOS,TO SAMO BRUMEN VE.

miheljnu cel kup stvari kaže, da je gornji post pisal moški, ne ženska.
Med drugim je podoben stil v nekaj postih.
Za miheljna, cilj še ne opravičuje sredstva.
Ljudje ki moralizirajo, sami nso pa mo ralni po potrebi, so figarji.
Samo rušijo kredibilnost postov.
Ženska tako in tegta ne bi napisala.
Konc koncev pa je to kdo koga njihova zasebna stvar in odločitev.
Če je kaznivo dejanje zraven je tle polcija in tožilstvo.
Pa javte če je kaj na tem, z dokazi.
Niso problem funkcionarji, izvirni greh smo mi, voleki, ofce.

Ali so bile tudi letos kakšne nepravilnosti na olimpijadi gluhih, tako kot pred 4 leti?

vem za desnico in bogdanoviča, za grnjo pa nisem zasledil da je gluh???

Pozdravljena Rebecka….

Ivica Grnja od mladih nog zelo slabo sliši…to vem še iz “jugoslovanskih” časov!

Lp

Ja, bile so, vendar so pometene pod preprogo.

Ja, bile so, vendar so pometene pod preprogo.[/quote]Bravo!

New Report

Close