Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Ogravanje z IR paneli, najcenejša opcija??

Ogravanje z IR paneli, najcenejša opcija??

Ja, slaba montaža lahko hitro pokvari vložen denar.

Ja, slaba montaža lahko hitro pokvari vložen denar.
[/quote]

Slaba montaža?

Slaba montaža?
[/quote]

Seveda.

Seveda.
[/quote]

Po čem sklepaš, da bi bila pri meni kriva slaba montaža?

Primoz

Zdravo. Ne vem, mogoce sem zgresil, ampak nisem opazil rezultatov testa ogrevanja z IR paneli v otroskih sobah. Tudi jaz imam namen ogrevati mansardno stanovanje v slabse izolirani hisi in me zanimajo resnicne informacije o ogrevanju z IR paneli. Razmisljal sem, da bi za eno zimo dobil 2 IR panela in jih testno montiral v eno sobo, da se sam prepricam o delovanju IR panelov. Ali je vase podjetje pripravljeno iti v taksno testno ogrevanje?

Robertto,
g. Primož je (bil) samo uporabnik panelov, ne predstavnik podjetja IR panelov, ki pa so se v vseh letih od takrat izkazali po več hišah za odlično odločitev.

Če vas zanima več, pobrskajte po spletni strani ekosen.si. To je podjetje in tudi proizvajalec panelov, ki smo ga pred leti v uredništvu MON testirali.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

New Report

Close