Najdi forum

Odkup kostanjev-kje

Pozdravljeni,

tudi jaz prodam kostanj – količina po želji. Nabiram ga vsakodnevno, tako da je svež, dostavim pa ga lahko vse od Brežic, Krškega, Novega mesta pa do Ljubljane in celo Kranja ter Škofje Loke (torej od Posavja do Gorenjske).

Zainteresirani pišite na [email protected] ali pokličite na 041 883 894.

Lp

Prodam večjo količino sveže nabranega kostanja v okolici Rogaške Slatine! Ob naročilu večje količine Vam kostanje tudi dostavimo. Cena je po dogovoru. Vsa naročila sprejemam na [email protected]

Imamo veliko količino lepega dnevno pobranega kostanja, iz okolice Slovenske Bistrice. Dostava po dogovoru. Cena 1,3€/1kg

Kontakt
[email protected]

tudi jaz prodajam kostanje,okolica slov.bistrica 1.1e za kg

tudi jaz prodajam kostanje,okolica slov.bistrica 1.1e za kg[/quote

kontakt:[email protected]

Bog ne daj, da vas vidim v mojem gozdu nabirat kostanj za preprodajo! Ni problema, če si ga naberete kolikor ga rabite zase, v nasprotnem primeru si me pa ne želite srečati!

Mene pa zanima če že letos kdo odkupuje kostanje in po koliko za /kg ?

Jaz ga prodajam. 2,5 € je kila. sem iz okolice Celja.

Tisti, ki bi kupili kostanj, se mi javite na mail: [email protected]

Poznam osebo, ki odkupuje kostanj za 1€ po kili.

jaz imam sveže nabrane kostanje in jih prodam po 1 eur. So debeli!
Ptuj070 355573

ZDRAVO!

Sem iz Slov.Bistrice in me zanima, če kdo v tem delu Slovenije ali v Avstriji odkupuje kostanje? Namreč kostanja je v naših gozdovih kar veliko in bi bila škoda, če bi ostal v gozdu. Hkrati vas prosim, mi posredujete naslov odkupnega mesta oz. GSM.
Hvala lepa!

Če bi kdo kupil sveže nabran kostanj, mi naj piše na mail: [email protected]
prodajam ga po 1,30€

Tudi pri nas (okolica Novega mesta) je veliko kostanja. Če kdo želi, me naj kontaktira in mu ga sveže nabranega prodam. Cena je 3€/kg.

mi lahko prosim kdo pove kje odkupujejo mostanj v Avstriji,hvala,lp

[email protected]

Lahko številko telefonsko lp hvala

Odgovor na objavo uporabnika
h48oš6, 14.10.2010 ob 09:41

Kako si lep, ti moj kostanj,
ko se na sončni jasi lesketaš,
stopila sem na tvoj prag zeleni,
ti si me spoznal in se mi nasmejal.

Zbiram naročila za prodajo sveže nabranih kostanjev, lahko tudi večje količine. Okolica Ptuja, Ormoža, maribora. Gsm; 031-566343. Lep pozdrav.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close