Najdi forum

Oče-pomoč

Pozdravljeni!

Moj oče je star 55 let. Ima bolečine po celem telesu, vse ga boli, nobeno zdravilo mu ne pomaga. Obupani smo že vsi, ker več ne vemo kaj naj delamo.
Trenutno je na psihiatriji, ampak stanje se ne izboljšuje. Zelo je nervozen in vse ga boli.
Prosila bi za pomoč, če ve kdo za koga, ki bu mu lahko pomagal, bioenergetik…

Hvala in lep pozdrav

Lepo vas pozdravljam!

Če vas zanimajo predvsem alternativni pristopi k zdravljenju, bi vam priporočila forum tukaj: ( … )

Prosim tudi druge bralce za kakšno osebno izkušnjo in koristen nasvet!

LP, Veronika

Jaz imam odlična prehranska dopolnila. Takole vam povem. Jaz imam sama vrsto težav (slaba kri, pogosto sem utrujena…) odkar jemljem ta dopolnila se mi je stanje izboljšalo. Če želite v nič vas ne silim, ker to je odločitev vsakega posameznika mi pišite na moij mail in vam bom poslala nekaj informacij. To ni nikakršen blef, sama sem preizkusila jemljem zadeve že mesec in pol. Ne pozdravi, vendar okrepi imunski sistem, da začne telo lažje delovat, reagirat.

Smejte se in svet se bo smejal z vami METKA

Pozdravljeni,

Ali so očetu morda že analizirali kri in ugotovili povišanje števila protiteles, kar lahko kaže na boreliozo? Tudi pri boreliozi se namreč lahko pojavijo bolečine po celem telesu in nervoza.

Upamo, da bodo vašemu očetu čimprej ugotovili vzrok bolezni in ga uspešno pozdravili.

Lep pozdrav.

Na portalu med.over.net je začel delovati nov forum z naslovom Zdravilstvo (tukaj: )

Priporočam!

New Report

Close