Najdi forum

Beba!
Njegova žena reče”veš,če ata odide…”-to pomeni,da žena še vedno na nekaj upa (upa,da boš vsaj ti toliko poštena in nehala drezati v njihovo družino,zdaj če njen mož ne zna biti bolj odločen ali morda ti preveč “orješ” za njim)?
Vprašaj se zakaj se toliko kregajo?Ali ti nimaš nič pri vsem tem?Ali bi ti držala usta zavezana,če bi tvoj “mož”imel ljubico in živel s tabo (kot zakonito ženo).Poglej še malo z druge plati!
Imam občutek,da ga bolj onesrečuješ,kot orečuješ.Če bi ga res tako osrečevala,bi ga že po vsem tem času,kolikor časa skupaj “šmirata”imela.
Žena morda nekaj sluti,direktno zate pa ne ve.Zato je pa toliko napetosti v tej zadevi.
Ne obupuj,dobro se dol usedi in razmisli v pravi smeri,ter zapusti stare in nekoristne vzorce.Boš videla,koliko ti bo bolje.Večina ljudi ceni poštenje!

vsi se spravljate na bebo da bo razdrla družino,in kaka je.nihče pa ne pomisli,da ta otork ima starše in od njih je odvisno ali bojo osatli skupaj ali ne.že to je dosti da je do tega sploh prišlo,z moževe strani namreč ,nekaj mu je doma manjkalo.v to me nihče ne prepriča da ni res.govorim iz lastnih izkušenj,sem varala.sicer brez otrok,ma ni važno.če z nekom ne gre si poiščeš drugega,pol pa si grozen grešnik.
beba srečno in upam da boš našla svoj mir in ljubezen.

v!
Si varala-in na to izgleda,da si ponosna.Njemu praviš,da je doma nekaj manjkalo.Zakaj ne poveš kaj mu je manjkalo.Ali bolje povedano povej,da je tebi bolj “nekaj”manjkalo.
Nekaj od tega je On še vedno imel doma.
Po tvoje grešnikov ni.Verjetno samo neke grozne žene v vseh ozirih.
Ali danes živiš s tem grešnikom,ali si z njim samo grešila,da si se potešila?

Beba,naj naredi po svoji vesti!

Kiara,

svet bi bil res enostaven, če bi ga lahko razdelili na grešnike in na tiste, ki to niso. In bi potem pljuvali po grešnikih, pa bi imeli krivce za vse težave tega sveta.

Mislim, da tako gledanje lahko zdrži v kakšni plitvi nadaljevanki, z realnim življenjem pa nima dosti skupnega.

Mimoza!

Gre za to,da so žene potem zmeraj in povsod tiste,ki so krive vsega hudega.Beba pravi,da imajo doma večne prepire in da ni nobene ljubezni.
Meni se ne zdi nič čudno,ker je eden preveč za zdravo razmerje.

Še zmeraj pa trdim,da dva,ki nimata nič več skupnega,da je bolje,da gresta vsak svojo pot.Samo,dokler ne zapreš enih vrat za sabo,ne odpiraj drugih.Hudi prepih!

Da so bili,da so in da bodo še grešniki,ni nobena uganka tudi zame ne.
Ne gledam teh TV plehkih nadaljevank,ker raje stojim na realnih tleh,da ne bo pomote.
LP in veliko razumevanja vam želim!

Punce, punce, samo ne se kregat. Pridem na forum po nekaj dneh in odkrijem zelo vročo debato. Vsem vpletenim želim da bi se v prihodnje izogibali vlogi razsodnika. Beba je prosila za pomoč, ker je v stiski. Zato bi se po mojem mnenju morali osredotočiti na to, kako ji dati moder nasvet, ki pa ne bo izključujoč do drugih v problem vpletenih oseb. Življenje je preveč zapleteno, da bi ga obravnavali na enostranski ali črno-beli način.

Dejstvo je, da so otroci navezani na svoje starše in imajo do tega vso pravico. Od otroka ne moremo zahtevati, da si ne lasti staršev, ker še ni odrasla oseba.

Prav tako je dejstvo, da je Beba v stiski. Rada bi zaživela z moškim, ki ga ima rada, hkrati pa se sooča z jezo njegove hčere, kar nikakor ni prijetno. Zato sem že v svojem zadnjem odgovoru opozoril, da je potrebno k problemu pristopiti modro in odgovorno.

Najprej se je treba prepričati, ali se možakar resno misli ločiti in zaživeti z Bebo. Če se pokaže, da on resno misli oziroma, da ne namerava nadaljevati s sedanjo ženo, potem je predvsem njegova odgovornost, da se pogovori z ženo in hčerko. Razložiti bi jima moral, kaj namerava in se z njima dogovoriti, kako bo odslej potekalo njihovo življenje. Predvsem je važno, da hčeri zagotovi, da s tem ne bo izgubila očeta, da bo še naprej v stikih z njo. Z ženo pa bi se moral dogovoriti o razvezi in njenem poteku, ki naj bi bila čimmanj boleča za vse vpletene. To bi bilo odgovorno z njegove strani. Karkoli sklepati o njegovih resničnih namenih bi bilo neodgovorno in nepravično, ker ga ne poznamo.

Vsem udeleženkam te debate želim srečno novo leto ter obilo zdravja, ljubezni in dobre volje v prihajajočem letu.

Brane Krapež Šola čustvene inteligence <http://www.cdk.si/sci>

Brane, prijele smo jo malce trdo, ker nam ni vseeno zanjo. Skrivanje, potuhnjenost in imeti koga za norca, se vrne v isti obliki, čeprav pričakuješ raj. Poštenost, iskrenost in resnica pa se izkažejo za obliko, ki se da prenesti, pa morda ni tako skrivnostno romantična. Samo pomagala bi mu pri odločitvi, če bi počakala, da doma uredi. Dvomim, da bi ti veselo pojedel božično večerjo, s katero bi se tvoja ubadala kar nekaj časa, pospravila stanovanje in ga slovesno okrasila, hkrati poskrbela še za otroka, potem bi pa ves sit tekel na računalnik klofat ljubezenske izjave eni X, da bi bila vsa iz sebe in bi se prekosila v pošiljanju energije tebi. Jaz takšnega sploh marala nebi!!!Je to sanjski moški?

Ampak, ker vem, da si fejst fant, ti želim srečno 2006!

NAJVEČ, KAR LAHKO OČE STORI ZA SVOJE OTROKE JE, DA LJUBI NJIHOVO MAMO!!!

Vsakšno nakladanje kvaziljubic (ljubimcev) je strel v prazno…

Beba,

bom kratka. Hčerka tvojega ljubimca ni tvoj, temveč je njegov problem. Več kot očitno je, da se nekdo bori za “očka” na vse načine in izrablja vsa sredstva, “očka” pa ni odločen in igra dvojno igro.

Mi lahko poveš, kdo se ima pri vsem skupaj fino? Ti, on, žena ali otrok?

Vsekakor se bo nekdo moral tukaj odločiti, da se boste vsi štirje imeli zopet fino.

Srečno!

LaraAna

Beba, ne vem kaj čaka tvoj ljubimec. Če se je odločil zate, potem bi bilo pošteno od njega, da oddide od doma. Občutek imam, da sam ni 100% prepričan, kaj bi rad. To je od njega zelo neodgovorno, ker s tem podaljšuje agonijo svojega zakona in zaradi tega trpi predvsem njegova nič kriva hčerka, ki svojo nemoč izraža na tak način. Zato bi bilo tudi zate dobro, da ga postaviš pred dejstvo: ali se odseli od žene ali ga boš ti pustila. Na ta način bo pokazal svojo pravo barvo. Seveda se večina ljubic poročenih moških tega ne upa storiti, v bojazni, da bodo izvisele. Bojim se, da si tudi ti en tak primer.
Želim ti vse dobro in brez zamere, toda tako je moje mišljenje.

New Report

Close