Najdi forum

obliži za hujšanje

Lahko nehaš z oglaševanjem. Če ga rabiš si naredi temo in pusti to sporočilo notri … kdor bo želel te bo kontaktiral.

Kje se pa to kupi? Ali deluje proti lakoti ali kako?

Joj no, pa kako lahko kdorkoli verjame tem nategunskim preparatom. Gospa, ki dela na tvojem linku reklama za čudežni zvarek, se piše Kotar, na neki drugi strani za drug izdelek se piše Kosec … In s tem njenih alter egov in čudežnih zvarkov sploh še ni konec, ker se pojavlja še v drugih izdelkih.

In take reklame obstajajo že nekaj let: z lažnimi zdravniki, lažnimi zadovoljnimi strankami in izdelki z lažnimi obljubami.

Ne deluje, sprobano

in ko preteče prva kura že pošiljajo linke za naslednjo

nateg čisti

obliži Catch me, Patch me! prosim , ne nasedajte reklami.nobenega učinka ni.
ali mogoče kdo ve, naslov za vračilo obližev in vračilo denarja.izgubila sem račun.
baje denarja ni moč dobiti nazaj

Meni pa so v redu, ne bi povedala, da je nateg, če sem shujšala 15 kg 😀

obliži Catch me, Patch me! za vračilo denarja se sploh ne oglašajo. res čisti nateg!

Jaz sem poskusil veliko izdelkov: od goji jagod, raspberry ketone, zelena kava in še in še. Skupno imajo to, da so precej dragi (jaz sem jih naročil po internetu in so bili celo trikrat cenejši kot pri nas), delujejo pa prav nič. To je čisti nateg. Delujejo pa samo v primeru, da pred uporabo teh izdelkov eno uro hitro hodite, 15 minut telovadite … uspeh bo tu, pa tudi brez teh izdelkov. 🙂

Vse te pripravke si lahko potisnete nekam to so samo natege za cuzanje denarja marsikaj sem sprobal pa ni vse skupaj nič !!! Kdorkoli naklada koliko mu pomagajo raznorazne tablete obliži ali herbalife je bedak !!!

New Report

Close