Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza Občutek kot da roka ni moja

Občutek kot da roka ni moja

Pozdravljeni,

pišem vam, ker sem doživela čudno izkušnjo, ki si je ne znam razložiti. En večer, ko sem ležala v postelji in bila tik pred tem, da zaspim, me je zgrabila panika. Kar na enkrat sem dobila občutek, da leva roka ni moja. Roko sem sicer normalno čutila, nisem imela mravljincev in moč roke ni bila zmanjšana. Vseeno pa se mi je zdelo kot, da ud ni moj. Moram priznati, da nisem bila popolnoma trezna (skadili smo nekaj trave in spili nekaj piva) ampak me je ta situacija tako vrgla iz tira, da sem doživela blažji panični napad (hitro bitje srca, potne dlani, brezglavo lutanje sem in tja, jok, itd.). Naslednji dan je bila zadeva sicer normalna oziroma je bila zelo zmanjšana (verjetno je bila prisotna zato, ker sem se ves čas osredotočala samo na to). Res je tudi, da sem v zadnjem času veliko brala o MS in razvijala strah pred boleznijo, zato je mogoče tudi to pripomoglo k nastali situaciji. Vseeno pa bi želela strokovno mnenje, ali je ta simptom lahko povezan z MS ali gre bolj za problem psihične in netrezne narave? Od tistega dneva naprej nimam več takih občutkov.
Iskreno se zahvaljujem za mnenje.

 

Lp

New Report

Close